Geriausi ekonominės klasės išmanieji telefonai

Ekonominei telefonų klasei priklauso išmanieji, kurių kaina neviršija 300 eurų. Nors tokių įrenginių kaina yra sąlyginai nedidelė, šiame segmente galima rasti telefonų, turinčių gerus parametrus ir galinčių palengvinti kasdienybę. Kad nereikėtų sukti galvos, kuris šios klasės telefonas yra geriausiai atitinkantis jūsų poreikius, „Bitės Profai“ pasirūpino „paruoštuku“ ir parengė 5 geriausių ekonominės klasės telefonų sąrašą.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Galaxy A05s“ telefonas išskirtinis tuo, kad jį valdyti – itin lengva.
  • Dėl optimizuotos operacinės sistemos „Xiaomi Redmi Note 13“ ypač greitai atlieka visas kasdienes užduotis.
  • Prabangaus dizaino „Samsung Galaxy A34 5G“ puikiai tiks mėgstantiems fotografuoti.
  • „CAT S42 H+“ yra tvirtas – jo korpusas įrenginį patikimai saugo tiek dirbant sudėtingomis sąlygomis, tiek aktyviai sportuojant lauke.
  • „Nokia C32“ – patikimas ir saugus įrenginys, neapkrautas papildomomis programėlėmis.
 

„Mažiau kainuojantys telefonai gaminami iš pigesnių medžiagų, kad turėtų brangesniems modeliams prilygstančius parametrus. Dėl šios priežasties juose rasite visas išmaniesiems reikalingas funkcijas. Tai reiškia, kad už patrauklią kainą turėsite patikimą įrenginį, skirtą tiek pramogoms, tiek kasdienėms užduotims“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Samsung Galaxy A05s“ – telefonas, kurį valdyti yra vienas malonumas

Jei siekiate gauti visavertę šiuolaikinio išmaniojo telefono patirtį, šis įrenginys – puikus pasirinkimas. Jis išskirtinis dėl „One UI Core“ vartotojo sąsajos, kuri lemia lengvą telefono valdymą.

„Minėta vartotojo sąsaja nėra perkrauta nereikalingomis funkcijomis, tad viską, ko reikia, rasite akimirksniu. Be to, daugelį mygtukų galėsite lengvai pasiekti viena ranka, nes jie pateikiami ekrano apačioje. Dar vienas išmaniojo privalumas – lietuvių kalbos palaikymas, tad visa informacija gali būti pateikta būtent ja“, – pastebi A. Archangelskis.

Išmanusis telefonas rekomenduojamas tiek tiems, kurie nori pradėti naudotis šiais įrenginiais, tiek vyresnio amžiaus žmonėms, vertinantiems paprastumą.

Daugiau apie „Samsung Galaxy A05s“ sužinosite šio išmaniojo telefono aprašyme.

„Xiaomi Redmi Note 13“ – žaibo greičiu veikiantis išmanusis

Išmanusis telefonas pasižymi keliomis naudingomis savybėmis. Pirma, jo kaina – itin patraukli. Antra, įrenginys veikia itin sparčiai.

„Būtent šiam telefono bruožui kone didžiausią įtaką daro „Xiaomi“ operacinės sistemos optimizacija. Išmanusis vertas dėmesio ir dėl AMOLED ekrano, turinčio padidintą vaizdo atnaujinimo dažnį, kuris lemia sklandžiau atrodančias animacijas. Be to, įrenginio ekraną nuo įbrėžimų saugo „Gorilla Glass 3“, tad puikia telefono išvaizda galėsite džiaugtis ilgiau“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jis telefoną rekomenduoja tiems, kurie nori, kad patrauklios kainos įrenginys veiktų sklandžiai, o tiksliau, akimirksniu atliktų visas kasdienes užduotis.

Daugiau apie „Xiaomi Redmi Note 13“ galimybes skaitykite šio išmaniojo telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy A34 5G“ – pažangios kameros ekonominės klasės telefone

Išmaniojo telefono dizainas yra itin panašus į tą, kuriuo puikuojasi prabangiausi „Samsung“ flagmanai. Tačiau jo stiprioji pusė yra fotografija bei vaizdo įrašų filmavimas.

„Šio telefono nugarėlėje rasite net tris objektyvus. Jie skirti fotografuoti įvairiausiomis sąlygomis ir atstumais. Įdomu tai, kad šis telefonas geba filmuoti 4K raiška, o tai nėra itin dažna savybė tokios kainos telefonuose. Tiesa, svarbu paminėti, kad išmanusis palaiko naujos kartos 5G ryšį. Vadinasi, internete ir socialiniuose tinkluose dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais galėsite itin sklandžiai“, – sako „Bitės Profas“.

Elegantiško dizaino telefonu kone labiausiai džiaugsis tie, kurie mėgsta daug fotografuoti ir dalintis momentais socialiniuose tinkluose. Vyšnia ant torto – šio telefono atsparumas vandeniui ir dulkėms (IP67 sertifikatas).

Daugiau informacijos „Samsung Galaxy A34 5G“ išmaniojo telefono aprašyme.

„CAT S42 H+“ – ieškantiems tvirtesnio telefono

Vienas didžiausių šio išmaniojo privalumų – tvirtumas. Jo korpusas kitas įrenginio dalis patikimai saugo tiek dirbant sudėtingomis sąlygomis, tiek aktyviai sportuojant lauke.

„Telefonas yra papildomai apsaugotas nuo smūgių. Be to, jis turi IP69 sertifikatą. Tai reiškia, kad išmaniajam nebaisios nei dulkės, nei vanduo – nieko nenutiks, jei telefoną iki 1,5 m vandens gylyje laikysime iki 35 min. Įrenginys taip pat atitinka MIL-STD-810H karinį standartą, todėl patikimai tarnaus net atšiauriausiomis sąlygomis“, – pasakoja A. Archangelskis.

„Cat S42 H+“ taip pat yra padengtas antibakterinėmis savybėmis pasižyminčiu sluoksniu. Rinkitės šį telefoną, jei ieškote tvirto ir patikimo įrenginio, leidžiančio naudoti visas įprastas programėles.

Daugiau apie išmanųjį telefoną „CAT S42 H+“ skaitykite šio išmaniojo telefono aprašyme.

„Nokia C32“ – telefonas, neperkrautas papildomomis programėlėmis

Šiuolaikiniuose „Nokia“ telefonuose veikia „Android One“ programinė įranga, kuri atnaujinama dar bent 3 metus. Būtent dėl jos išmanieji iš visų „Android“ įrenginių anksčiausiai gauna visus saugos atnaujinimus. Taip pat šis telefonas beveik neturi papildomų gamintojo įdiegtų programėlių, tokių kaip „Netflix“, „Spotify“ ar „TikTok“, kurias įprastai naudoja tikrai ne visi. Todėl išmanusis veikia sklandžiau ir be trikdžių.

„Nokia C32“ turi 50 megapikselių (MP) pagrindinį objektyvą ir 64 GB talpos vidinę atmintį. Dėl to fotografuoti galėsite savęs nevaržydami. Visgi jei įrenginyje atminties pritrūktų, nenusiminkite. Ją lengvai galima praplėsti su papildoma atminties kortele, kurią šiuolaikiniai telefonai palaiko vis rečiau“, – pastebi išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Šis telefonas puikiai tinka tiems, kurie ieško patikimo įrenginio, neapkrauto nereikalingomis programėlėmis.

Daugiau apie „Nokia C32“ sužinosite išmaniojo telefono aprašyme.

Ką dar reikia žinoti renkantis ekonominės klasės išmanųjį telefoną? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

  • Ką reiškia 90 Hz vaizdo atnaujinimo dažnis?
 

Atnaujinimo dažnis rodo, kaip greitai atsinaujina ekrano vaizdas. 90 Hz ekrane šis procesas vyksta 90 kartų per sekundę, o 60 Hz – 60 kartų per sekundę. Kuo vaizdas greičiau atsinaujina, tuo greičiau ekranas reaguoja į prisilietimus, o telefonas veikia sklandžiau, tad jį maloniau naudoti.

Beje, 90 Hz vaizdo atnaujinimo dažnis nėra didžiausias – galima lengvai rasti telefonų, kurių ekranai palaiko 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį.

  • Ar visuose telefonuose galima naudoti papildomą atminties kortelę?
 

Papildomą atminties kortelę galima naudoti ne visuose telefonuose. Jei ieškote išmaniojo, pasižyminčio šia savybe, atkreipkite dėmesį, ar ji minima įrenginio parametruose. Tiesa, visi 5 šiame straipsnyje pristatyti telefonai papildomas atminties korteles palaiko.

  • Ar didesnė telefono vidinė atmintis gali sulėtinti jo veikimą?
 

Telefono didesnė atmintis įprastai nesulėtina jo veikimo. Vis dėlto kartais gali lėčiau atsidaryti galerija, nes išmanusis turi užkrauti daugiau nuotraukų arba vaizdo įrašų.

  • Kodėl AMOLED technologijos ekranas vertinamas kaip telefono privalumas?
 

AMOLED technologijos ekranai ryškesni, spalvingesni ir vaizdas juose gerai matomas net ir prieš ryškią saulę. Šie ekranai taip pat pasižymi geresniu kontrastu – rodant juodą spalvą pikseliai visiškai išjungiami. Tai reiškia, kad juodi atspalviai yra itin sodrūs ir dėl to telefonai naudoja mažiau baterijos resursų nei tie, kurie turi senesnio LCD tipo ekranus.

  • Ar 5G ryšį palaiko tik tie įrenginiai, kurių pavadinime yra nurodyta 5G?
 

Nemažai 5G ryšį palaikančių įrenginių pavadinimuose nėra nurodyta 5G. Jei ieškote telefono, palaikančio naujos kartos ryšį, apie tai informacijos ieškokite išmaniųjų parametruose.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: