Kaip „iPhone“ pasidalinti internetu?

Greičiausiai ne kartą esate atsidūrę situacijoje, kai prieigą prie interneto turėjote tik telefone, nors jo reikėjo kitame išmaniajame įrenginyje. Pavyzdžiui, atvykę į sodybą, kurioje nebuvo namų interneto, norėjote patogiai dirbti kompiuteriu. „Bitės Profas“ Martynas pasakoja, kaip naudojant „iPhone“ telefoną pasidalinti internetu lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Naudojant „iPhone“ telefoną pasidalinti internetu patogiausia 2 būdais – „Wi-Fi“ ryšiu ar USB jungtimi.
  • Naudinga išmaniajame patikrinti, ar įjungti mobilieji duomenys, taip pat ar prieigos taškų nustatymai yra teisingi.
  • Telefonu skleidžiamo „Wi-Fi“ ryšio slaptažodį galite pakeisti į tokį, kokio norite.
  • USB jungtis užtikrina interneto stabiliausią ryšį, didžiausią greitį ir išmaniojo krovimąsi.

„Savo „iPhone“ telefonu pasidalinti internetu kitiems išmaniesiems įrenginiams galite 3 būdais – „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšiu bei USB jungtimi. Kone patogiausias ir populiariausias iš jų yra pirmasis – naudojant „Wi-Fi“ ryšį. Tiesa, patogiai pasidalinti internetu su kompiuteriu galima ir naudojant USB laidą“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip „iPhone“ telefone įjungti mobiliuosius duomenis ir patikrinti interneto nustatymus?

Prieš pradėdami vadovautis instrukcija, kaip įjungti interneto dalinimosi funkciją „iPhone“ telefone, patikrinkite, ar jame įjungti mobilieji duomenys. Tą galite padaryti nuėję į „Settings“ ir 2 kartus iš eilės pasirinkę „Mobile Data“.

kaip-iphone-pasidalinti-internetu-1

„Taip pat rekomenduoju išmaniajame patikrinti interneto nustatymus. Jei norite tai padaryti, eikite į „Settings“, spauskite „Mobile Data“, „Mobile Data Network“ ir paslinkite ekrano vaizdą šiek tiek į apačią, kol pamatysite „PERSONAL HOTSPOT“ skiltį. Tiems, kurie naudojasi BITĖS paslaugomis, APN eilutėje turėtų būti parašyta „internet“, – pasakoja „Bitės Profas“.

kaip-iphone-pasidalinti-internetu-2

Kaip „iPhone“ pasidalinti internetu, naudojant „Wi-Fi“ ryšį?

Norėdami „Wi-Fi“ ryšiu pasidalinti „iPhone“ telefone veikiančiu mobiliuoju internetu, kad jis taip pat veiktų ir kituose išmaniuosiuose įrenginiuose, pirmiausia atverkite „Settings“ ir pasirinkite „Personal Hotspot“. Tada spustelėkite „Allow Others to Join“ ir pasirinkite „Turn on Wi-Fi“.

kaip-iphone-pasidalinti-internetu-3

Dabar galite su kitais išmaniaisiais įrenginiais prisijungti prie „Wi-Fi“ belaidžio interneto. Viename iš jų išvydę „Wi-Fi“ tinklų sąrašą pasirinkite tą, kurio pavadinime yra „iPhone“.

„Tiesa, lange, kurį atidarėte, spustelėję „Wi-Fi Password“ galite pakeisti belaidžio interneto slaptažodį į tokį, kokio norėtumėte. Dėl saugumo rekomenduoju sugalvoti sudėtingą slaptažodį, kurį sudarytų ne mažiau nei 8 simboliai. Jame turėtų būti didžiosios ir mažosios raidės, skaičiai bei simboliai“ – primena M. Vrubliauskas.

kaip-iphone-pasidalinti-internetu-4

Jo teigimu, galite įjungti automatinį leidimą pasidalinti internetu su šeimos nariais, kurie naudoja „iPhone“ telefonus ir kitus „Apple“ išmaniuosius įrenginius. Tai padarysite pasirinkę „Family Sharing“, tada šeimos nario vardą ir paspaudę „Automatic“.

kaip-iphone-pasidalinti-internetu-5

Kaip „iPhone“ pasidalinti internetu, naudojant laidą?

Tam, kad galėtumėte „iPhone“ pasidalinti internetu, pasitelkę USB jungtį, kompiuteryje turi būti įdiegta „iTunes“ programa.

„Pirmiausia eikite į „Settings“ ir pasirinkite „Personal Hotspot“. Tada spustelėkite „Alow Others to Join“ ir „iPhone“ telefoną prijunkite prie kompiuterio USB laidu“, – nurodo „Bitės Profas“.

kaip-iphone-pasidalinti-internetu-6

Lange, kuris iššoks telefono ekrane, spauskite „Trust“ ir patvirtinkite prisijungimą įvesdami ekrano užraktą.

kaip-iphone-pasidalinti-internetu-7

Po to kompiuterio ekrano dešinės pusės apačioje vietoje „Wi-Fi“ ženkliuko pamatysite, kad interneto ryšys dabar teikiamas laidu.

kaip-iphone-pasidalinti-internetu-8

„Naudojant USB laidą, interneto greitis – didžiausias. Viena vertus, toks interneto pasidalinimo būdas tinkamiausias tik tada, kai šio ryšio reikia kompiuteryje, nes jis ir telefonas turi būti sujungti USB laidu. Kita vertus, jei internetu planuojate dalintis ilgą laiką, išmanusis, prijungtas USB jungtimi, taip pat krausis, o tai išties naudinga“, – pastebi M. Vrubliauskas.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: