Kaip į „LG“ televizorių atsisiųsti programėlių?

Išmaniesiems televizoriams, visai kaip ir telefonams, yra sukurta begalė įvairių programėlių. Jos skirtos tam, kad galėtumėte mėgautis mėgstamu turiniu, klausyti muzikos ar žaisti žaidimus, tačiau šia galimybe pasinaudoja tikrai ne visi. „Bitės Profai“ paruošė instrukciją, kaip įdiegti programėles į „LG“ televizorių, kuri padės tai padaryti lengvai ir greitai.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Programėlių televizoriuje prireiks, jei norite mėgautis mėgstamu turiniu, klausyti muzikos ar žaisti žaidimus.
  • Programėles į „LG“ televizorių galite atsisiųsti iš programėlių parduotuvės, tačiau tam reikės susikurti „LG“ paskyrą.
  • „Bitės Profas“ kompiuterinių žaidimų mėgėjams atsisiųsti „GeForce NOW“ programėle, o filmų bei serialų entuziastams – išbandyti BITĖS televiziją namams „GO3“, o norintiems sukurti jaukią namų atmosferą, įdiegti „Landscape“ programėlę.
 

„Programėlių televizoriuje jums prireiks, jei naudojatės BITĖS televizija namams „Go3“ arba norite žiūrėti ir klausyti turinį kitose pamėgtose platformose. Svarbu žinoti, kad televizorius gali būti naudojamas ne tik filmų ar serialų žiūrėjimui, bet ir sužinoti orų prognozę. Žinoma, tam reikia specialių programėlių, tačiau gera žinia ta, kad jas atsisiųsti itin lengva“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip įdiegti programėlę „LG“ televizoriuje?

Jeigu televizorius dar visai naujas ir jį įjungėte pirmą kartą, pirmiausia jums reikės nustatyti pradinę sąranką. Tai padarius, matysite pagrindinį televizoriaus langą, jame nuotolinio valdymo pulteliu pasirinkite „Apps“.

„Pasirinkus „Apps“ jūs pateksite į pagrindinį programėlių parduotuvės langą. Čia galite išsirinkti, kokią programėlę norite įdiegti į savo televizorių arba konkrečią ją surasti paieškose. Pavyzdžiui, aš savo televizoriuje noriu įdiegti „Spotify“ programėlę, todėl pirmiausia spaudžiu paieškos ikoną, esančią ekrano viršuje dešinėje pusėje“, – aiškina A. Archangelskis.

Atsidarius paieškos langui, nuotolinio valdymo pulteliu įveskite norimos programėlės pavadinimą, pavyzdžiui, „Spotify“ ir spauskite „Search“ mygtuką, kurį rasite iššokusioje klaviatūroje.

Tuomet pamatysite paieškos rezultatus. Nuotraukoje galite matyti, kad pirmoji programėlė sąraše yra ta, kurios ieškojome, todėl nuotolinio valdymo pulteliu pasirinkite ją ir spauskite „Įdiegti“.

„Jeigu televizoriuje esate jau prijungę savo „LG“ paskyrą, tuomet programėlė iš karto įsidiegs. Visgi, jei paskyros dar neturite, ekrane matysite lentelę, kurioje prašoma prisijungti prie paskyros. Pasirinkite mygtuką „Taip“, – tvirtina „Bitės Profas“.

Naujai atsidariusiame lange pamatysite tris prisijungimo būdus. Pasirinkite vieną iš jų, o kaip televizoriuje prijungti „LG“ paskyrą, „Bitės Profas“ pasakoja šioje instrukcijoje.

Po prisijungimo jūs būsite sugrąžintas į langą, kuriame pradėjote diegti programėlę. Išmaniųjų įrenginių ekspertas perspėja, kad kartais programėlės gali paprašyti papildomų leidimų, todėl reikės juos suteikti. Tokiu atveju spustelėkite „Gerai“.

Programėlei sėkmingai įsidiegus, ekrano apačioje pamatysite nedidelę lentelę, o kairėje – mygtuką „Paleisti“.

„Štai ir viskas – nuo šiol jūs galite rasti programėlę dešinėje pusėje pagrindiniame televizoriaus lange arba ją paleisti galite tiesiai iš parduotuvės lango“ ,– aiškina „Bitės Profas“.

Kokias programėles galima įsidiegti?

Išmaniųjų televizorių programėlių parduotuvėje rasite dauguma savo pamėgtų ir kasdien naudojamų programėlių – nuo „Youtube“ iki „Spotify“. Priklausomai nuo įsigyto išmaniojo televizoriaus modelio, kai kurias rasite jau įdiegtas, kitomis – teks pasirūpinti. „Bitės Profas“ pateikia rekomendacijas ir žaidimų mėgėjams.

„Mėgstantiems žaisti vaizdo žaidimus rekomenduoju išbandyti „GeForce NOW“. Tai programėlė, kuri leidžia televizoriuje žaisti įspūdingiausius kompiuteriams skirtus žaidimus. Žinoma, ji turi keletą reikalavimų – pirmiausia, programėlei reikia stabilaus interneto, kadangi žaidimai yra paleidžiami išoriniame serveryje. Antra – jums reikės įsigyti „GeForce NOW“ prenumeratą. Trečia – programėlei reikia žaidimų pultelio, kurį galite prijungti prie televizoriaus belaidžiu būdu“, – aiškina A. Archangelskis.

Dar viena programėlė, kuri rekomenduojama filmų bei serialų entuziastams – BITĖS televizija namams „Go3“. Šią programėlę taip pat galima lengvai atsisiųsti iš programėlių parduotuvės.

„Šioje programėlėje, priklausomai nuo pasirinkto plano, galėsite mėgautis įvairiausiais filmais, serialais, lietuvišku turiniu bei tiesiogine televizija. Geriausia dalis ta, kad žiūrint televiziją su šia programėle nereikės jokių papildomų priedėlių televizoriui“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Išmaniesiems televizoriams skirtos programėlės ne tik skirtos žiūrėti mėgstamą turinį, bet ir gali padėti sukurti jaukią aplinką namuose. Viena tokių programėlių – „Landscape“.

„Įdiegę šia programėlę rasite gražių judančių gamtos vaizdų, kurie neabejotinai prisidės prie jaukios atmosferos sukūrimo namuose. Vaizdų pasirinkimas itin didelis – degančio židinio, lietaus, krioklio, sniego ar saulėlydžio. Tiesiog išsirinkite norimą temą ir leiskite televizoriui rodyti vaizdus“, – aiškina A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: