„Apple Watch Series 9“ laikrodžių apžvalga

Išmanieji laikrodžiai „Apple Watch Series 9“, lyginant su ankstesnės kartos modeliais, turi net devynis reikšmingus atnaujinimus. Vienas iš jų – įrenginiai, kurių korpusai pagaminti iš aliuminio, anglies dioksido atžvilgiu yra neutralūs. „Bitės Profas“ Žygis vaizdo apžvalgoje išsamiai pristato „Apple Watch Series 9“, kad apie jų bruožus sužinotumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Apple Watch Series 9“ – išmanieji laikrodžiai, kurie turi net 9 svarbius atnaujinimus.
  • Šie įrenginiai veikia sparčiau dėl naujo „S9“ procesoriaus.
  • Laikrodžiai „Double Tap“ gestu, t. y. nykščiu 2 kartus palietus smilių, leidžia pasirinkti įvairias jų funkcijas.
  • „Apple Watch Series 9“ ekranų šviesumas gali siekti net iki 2000 nitų, tad jų vaizdą gerai matysite ir itin saulėtą dieną būdami lauke.

„Svarbu žinoti, kad „Apple“ išmanieji laikrodžiai veikia tik su to paties gamintojo telefonais, tad jei naudojate „iPhone“, „Watch Series 9“ jums – puikus pasirinkimas. Įsigiję patikusį laikrodį nustebsite, kiek daug jis pateikia sporto ir sveikatos rodiklių. Turėsite galimybę sužinoti ne tik įprastus savo duomenis, pavyzdžiui, miego trukmę, jo kokybę ar širdies ritmą sporto metu, bet ir deguonies kiekį kraujyje arba net elektrokardiogramos informaciją“, – sako „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti „Apple Watch Series 9“ išmaniųjų laikrodžių apžvalgą.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: