TOP 5 geriausi telefonai vaikams ir paaugliams

Vaikams ir paaugliams svarbu, kad išmanieji pasižymėtų tam tikromis savybėmis: būtų stilingi, taip pat leistų sklandžiai naršyti socialiniuose tinkluose, naudoti mėgstamas ausines, mėgautis žaidimais bei kurti vaizdo turinį. Į tai atsižvelgęs „Bitės Profas“ Andrius sudarė 5 telefonų sąrašą tėvams, kad jie tinkamiausią įrenginį savo atžaloms išrinktų lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išskirtinio dizaino „Nothing Phone (2)“ nugarėlėje turi daugiafunkces LED lemputes.
  • „Apple iPhone SE (2022)“ – telefonas, suteikiantis geriausią socialinių tinklų patirtį.
  • Patrauklios kainos „Samsung Galaxy A14 5G“ turi itin didelę bateriją ir 3,5 mm ausinių jungtį.
  • Aukščiausios klasės išmanusis „iPhone 15 Pro Max“ leidžia mėgautis ir sudėtingiausios grafikos žaidimais.
  • „Xiaomi 13T“ puikuojasi išskirtiniais parametrais.
 

„Puikiai žinau, kas išmaniuosiuose aktualiausia jaunimui. Be abejo, svarbu atsižvelgti ne tik į įrenginių parametrus ar bruožus, bet ir į kainas. Vieni tėvai pirkiniui nori skirti nedaug lėšų, o kitiems svarbu išrinkti patį pažangiausią ir prabangiausią telefoną. Į visus šiuos aspektus atsižvelgiau, tad žemiau pateiktame sąraše lengvai rasite patį tinkamiausią modelį“, – tvirtina „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Nothing Phone (2)“ – išskirtinio dizaino telefonas

Šio telefono dizainas išskirtinis, tad pasiruoškite sulaukti pavydžių aplinkinių žvilgsnių. „Nothing Phone (2)“ išties nenorėsite slėpti po dėklu, nes jo nugarėlėje įmontuotos ne tik baltos, bet ir raudonos spalvų LED lemputės.

„Jos ne tik puošia išmanųjį, bet ir atlieka tam tikras funkcijas. Pavyzdžiui, šviesdamos informuoja apie gautą pranešimą arba krovimo metu rodo baterijos energijos lygį. Be to, lemputes galima naudoti ir tam, kad papildomai apšviestumėte fotografuojamą vaizdą“, – pastebi A. Archangelskis.

Telefonas vertas dėmesio ir dėl parametrų – jis turi 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnio OLED ekraną ir palaiko 5G ryšį. Tiems, kurie nori išsiskirti iš minios, šis įrenginys yra kone geriausias pasirinkimas.

Daugiau apie „Nothing Phone (2)“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Apple iPhone SE (2022)“ – gaukite geriausią socialinių tinklų patirtį

Tokie socialiniai tinklai kaip „Facebook“ ar „Instagram“ nuolat atsinaujina. Ne paslaptis, kad „iPhone“ šios programėlės dažnai veikia geriau ir stabiliau nei kituose telefonuose.

„Socialinių tinklų programėlių užstrigimai ar klaidos dažniau pasitaiko „Android“ išmaniuosiuose. Naudodami „iPhone SE (2022)“ gausite pačią geriausią patirtį. Be to, „Apple“ gamintojo telefonai suteikia galimybę užfiksuoti aukščiausios kokybės vaizdus naudojant „Facebook“ arba „Snapchat“ programėlę“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Išmaniojo viduje slepiasi galingas „Apple A15 Bionic“ procesorius, kuris užtikrina sklandų žaidimų veikimą. Naudinga ir tai, kad įrenginys atsparus vandeniui ir dulkėms (IP68 sertifikatas). Jei ieškote patikimo telefono, tai puikus pasirinkimas.

Daugiau apie „Apple iPhone SE (2022“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy A14 5G“ – patrauklios kainos išmanusis su maloniais siurprizais

Galima įsigyti vieną prabangų telefoną flagmaną arba kelis „Galaxy A14 5G“. Nors šio įrenginio kaina ypač patraukli, tačiau pažiūrėję į jo parametrus rasite kelis malonius siurprizus.

„Išmanusis turi ypač didelę 5 000 mAh bateriją, kuri jam leidžia ilgai neišsikrauti. Tokio dydžio baterijomis puikuojasi ir aukščiausios klasės telefonai. Kitas malonus siurprizas ‒ 3,5 mm ausinių jungtis. Dėl jos galima naudoti mėgstamas ausines ir taip mėgautis geriausia muzikos kokybe be jokio garso atsilikimo“, – sako A. Archangelskis.

„Galaxy A14 5G“ skirtas tiems, kurie už prieinamą kainą nori gauti visapusę išmaniojo patirtį. Be to, šis įrenginys yra vienas pigiausių telefonų, palaikančių naujos kartos 5G ryšį.

Daugiau apie „Samsung Galaxy A14 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„iPhone 15 Pro Max“ – vienas pažangiausių telefonų

„iPhone“ telefonai, kaip jau įprasta, yra vieni pažangiausių. Šia savybe ypač pasižymi jų „Pro“ modeliai. Šiuo metu „iPhone 15 Pro Max“ ‒ prabangiausias ir pažangiausias „Apple“ išmanusis.

„Dėl itin spartaus „Apple A17 Pro“ procesoriaus ir programinės įrangos optimizacijos įrenginys veikia žaibiškai, tad jį naudoti itin malonu. Būtent šis procesorius džiugins žaidimų mėgėjus, nes sudėtingos grafikos žaidimai, pavyzdžiui, „Genshin Impact“, išmaniajame veikia nepriekaištingai“, ‒ tikina „Bitės Profas“.

Jis priduria, kad naudojant telefoną lengva pastebėti, kad „Apple“ apgalvojo net pačias smulkiausias jo detales. Įrenginys rekomenduojamas visiems, kurie ieško aukščiausios klasės telefono, suteikiančio geriausią patirtį.

Daugiau apie „iPhone 15 Pro Max“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Xiaomi 13T“ – išmanusis, turintis galingus parametrus

Vandeniui atsparus (IP68 sertifikatas) išmanusis pasižymi ne tik telefonams flagmanams įprastai būdingomis, bet ir išskirtinėmis savybėmis.

„Įrenginio parametruose išvysite, kad jo AMOLED technologijos ekranas palaiko net 144 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį. Be to, šis ekranas gali pasiekti neįtikėtinai didelį 2 600 nitų šviesumą, o tuo dabar pasigirti negali joks kito gamintojo telefonas flagmanas. Išmanusis taip pat stebina 5 000 mAh talpos baterija, kuri palaiko 67 W krovimą. Ji visiškai įsikrauna vos per 42 min.“, – sako A. Archangelskis.

Įrenginys veikia sparčiai, o tai iš dalies lemia „MIUI 14“ operacinė sistema. Jei jums svarbu, kad išmaniojo parametruose netrūktų didelių skaičių, „Xiaomi 13T“ turi, kuo puikuotis.

Daugiau apie „Xiaomi 13T“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Ką dar reikėtų žinoti, renkantis išmanųjį? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

  • Ar su bet kokiu telefonu galėsiu žaisti visus žaidimus?
 

Reiktų turėti mintyse, kad silpnesnių parametrų telefone grafiškai sudėtingi žaidimai krausis ilgai ar net strigs. Taigi renkantis įrenginį derėtų atsižvelgti į savo poreikius. Jei ieškote išmaniojo žaidimams, štai čia galite rasti daugiau „Bitės Profų“ rekomendacijų.

  • Ar telefonas su didele baterija ilgai kraunasi?
 

Telefono baterijos krovimo greitis labiau priklauso nuo įrenginio modelio ir jo palaikomo krovimo greičio nei nuo naudojamos baterijos dydžio. Vienas telefonas su 5 000 mAh baterija gali įsikrauti net dvigubai greičiau nei kitas, turintis identišką bateriją.

  • Ar galiu savo ausines, turinčias 3,5 mm jungtį, naudoti su visais telefonais?
 

Jei jūsų ausinės turi 3,5 mm jungtį, jas galite naudoti su visais telefonais. Vis dėlto vienuose išmaniuosiuose jas galėsite prijungti iškart, o kituose teks naudoti adapterį iš „Type-C“ ar „Lightning“ į 3,5 mm ausinių jungtį.

 

Papildomą atminties kortelę palaiko ne visi telefonai. Dėl to atkreipkite dėmesį į išmaniojo parametrus ar prieš jį įsigydami dėl to pasikonsultuokite su pardavėju.

Tiesa, verta turėti omenyje, kad ne visi telefonai papildomą atminties kortelę leidžia naudoti taip, kaip norėtųsi. Kai kurie išmanieji į jas neleidžia įrašyti, pavyzdžiui, programėlių. Vadinasi, šiose kortelėse galima talpinti tik nuotraukas, vaizdo įrašus ir panašią informaciją.

  • Ką reiškia „120 Hz ekrano atnaujinimo dažnis“?
 

„120 Hz ekrano atnaujinimo dažnis“ reiškia, kad telefonas per sekundę ekrane gali parodyti iki 120 kadrų. Svarbu žinoti, kad įprastai per šį trumpą laiką išmanieji gali parodyti tik iki 60 kadrų. Toks padidintas atnaujinimo dažnis lemia sklandesnį ekrano vaizdą ir greitesnį įrenginio reagavimą į jūsų prisilietimus.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: