„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ apžvalga

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ ‒ ausinės, kurias nori turėti net itin išlavintą ausį turintys melomanai. Jų garso kokybė ypač aukšta, o funkcionalumas ‒ stebinantis. Pavyzdžiui, dėl aktyvaus triukšmo slopinimo funkcijos muziką klausytis be jokių trikdžių. Apie šią ir kitas „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ suteikiamas galimybes pasakoja „Bitės Profas“ Žygis.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ turi geriausią garso kokybę, kokia tik buvo pristatyta „Galaxy Buds“ serijoje
  • Šios ausinės turi atsparumo vandeniui sertifikatą IPX7, tad galite nesijaudinti jas dėvėdami sporto metu, kai prakaituojate, ar laiką leisdami lauke, kai lyja
  • Geriausią „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ naudojimo patirtį galima gauti, jas sujungus su „Samsung Galaxy“ įrenginiais
  • Šių ausinių dėkliukas palaiko belaidį krovimą, todėl gali būti įkraunamas padėjus ant įprasto belaidžio kroviklio arba nuo atvirkštinį belaidį įkrovimą palaikančio telefono nugarėlės

Daugiau apie „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ ausinių garsą, funkcijas ir galimybes sužinokite „Bitės Profo“ Žygio parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Galaxy Buds2 Pro“ ausinės yra 15 proc. mažesnės nei pirmos kartos „Galaxy Buds Pro“ ir siūlo daugiau ir įdomesnių funkcijų. Pavyzdžiui, „Galaxy Wearible“ programėlėje galima rasti funkciją „Kaklo tempimo priminimai“. Ją įjungus, ausinės darbo prie kompiuterio metu įspės apie netaisyklinga jūsų laikysena. Toje pačioje programėlėje taip pat galima patiems nustatyti, ką ausinės atliks kai paliesite jų šoną ir ilgiau palaikysite“, ‒ pasakoja „Bitės Profas“ Žygis.

Jei nusprendėte įsigyti „Galaxy Buds2 Pro“ ausines, jums gali praversti „Bitės Profų“ paruoštas straipsnis ‒ „Kaip prisijungti belaides ausines prie telefono?“.

Išnaudokite visą ausinių potencialą su „Galaxy“ įrenginiais. Puikus telefonų pasirinkimas ‒ „Galaxy Fold4“ ir „Galaxy Flip4“, o apie juos daugiau sužinoti galite „Bitės Profės“ Nėjos vaizdo apžvalgoje.

Tiek „Samsung“ ausinės, tiek „Samsung“ telefonai puikiai derės su laikrodžiais: „Galaxy Watch5“ ir „Galaxy Watch5 Pro“, apie kuriuos vaizdo apžvalgoje plačiau pasakoja „Bitės Profas“ Žygis.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.