LG B2 ir C2 serijos OLED televizorių apžvalga

Televizorių rinkoje su OLED technologijos ekranais LG – vienas iš lyderių. Tai įrodo ir aukštos klasės išmanieji televizoriai B2 bei C2, kurių kainos ir kokybės santykis yra vienas geriausių. Išsamiai šiuos įrenginius vaizdo apžvalgoje pristato išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Vaidas.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • LG B2 ir C2 išmanieji televizoriai aukštesnės klasės televizorių kategorijoje turi vieną geriausių kainos ir kokybės santykių.
  • Šių televizorių didžiausias privalumas – puiki vaizdo kokybė.
  • Įrenginius itin patogu valdyti „LG Magic Remote“ pulteliu, kurio nereikia nukreipti į ekraną.
  • LG C2 modelio procesorius yra truputį spartesnis nei B2, tad jame programėlės ir funkcijos veiks šiek tiek greičiau.
 

„Galima sakyti, kad LG B2 ir C2 – broliai. Jie turi daug panašumų ir kelis skirtumus, kuriuos pastebės tik turintys erelio žvilgsnį. Abiejų televizorių OLED technologijos ekranuose, kurie rodo 4K raiška, matysite itin sodrią juodą spalvą, o didelis spalvų kontrastas nepaliks abejingų. Svarbiausia, kad į įrenginius žvelgdami net ir iš šono matysite lygiai tokį patį – kokybišką, vaizdą. LG B2 ir C2 suteikia ne tik įspūdingą reginį – „Dolby Atmos“ erdvinio garso technologija užtikrina, kad žiūrovai filmo metu jaustųsi pačiame veiksmo centre“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Vaidas ir kviečia žiūrėti vaizdo apžvalgą, kurioje plačiau pristato LG B2 ir C2 išmaniuosius televizorius.

Beje, šiuos įrenginius galima valdyti pasitelkus ne tik pultelį, bet ir išmanųjį telefoną. Į jį tereikia atsisiųsti „LG ThinQ“ programėlę.

Tiek HDMI 2.1, tiek eARC jungtį palaiko LG B2 ir C2 išmanieji televizoriai. Tai reiškia, kad prie jų prijungę kitus įrenginius, pavyzdžiui, žaidimų konsoles ar garso sistemas, galėsite drąsiai naudotis jų visais privalumais.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.