Kaip atkurti gamyklinius parametrus „Go3“ priedėlyje (HP44H)?

Jei pastebėjote, kad sutriko jūsų „Go3“ televizijos priedėlio veikla, to priežastis galėtų būti netyčia pakeisti nustatymai, kurių galiausiai nebemokate atstatyti į pradinę padėtį. Vienas paprastas receptas, tinkantis tokiai situacijai – atkurti gamyklinius priedėlio parametrus. Instrukciją kaip tai padaryti pateikia „Bitės Profas“ Andrius.
 

„Atrasti, kokius priedėlio nustatymus netyčia pakeitėme, gali būti sudėtinga. Todėl geriausia nebandyti ieškoti, kas nutiko įrenginio parametrams, o atkurti jo gamyklinius nustatymus. Tai padaryti itin paprasta – atlikus vos kelis nesudėtingus veiksmus, priedėlis veiks be trikdžių“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Ši instrukcija skirta „HP44H“ modelio priedėliui, todėl įsitikinkite, kad jūsų įrenginys yra toks pat, koks pavaizduotas nuotraukoje.

Jei jūsų priedėlis atrodo kitaip, ši instrukcija netiks, todėl reikėtų sekti šiame straipsnyje pateiktus žingsnius.

Kaip atstatyti gamyklinius nustatymus „Go3“ priedėlyje?

Norint atkurti priedėlio gamyklinius parametrus, pirmiausia jį įjunkite ir nuotolinio valdymo pultelyje spauskite namo ikonėlę. Taip atsidursite pagrindiniame televizijos lange.

Pamačius pagrindinį langą, pultelyje spustelėkite mygtuką kairėn, kol atsidarys pasirinkimų juosta. Naudodamiesi pulteliu, eikite žemyn, kol pasirinkimas „Nustatymai“ paryškės ir spustelėkite jį.

Naujai atsidariusiame lange nuotoliniu valdymo pulteliu kelis kartus spustelėkite dešinėn, kol prieisite „Sistemos nustatymai“ funkciją ir spauskite mygtuką „OK“.

Tuomet atsidariusiame lange pasirinkite „Įrenginių nuostatos“.

Ir pasirinkite pačią pirmąją eilutę „Apie“, nuotolinio valdymo pultelyje spustelėdami „OK“.

Spustelėkite kelis kartus žemyn, pasirinkite „Gamyklinių duomenų atkūrimas“ ir paspauskite „OK“ mygtuką.

Tą patį pakartokite ir naujai atsidariusiame lange, dar kartą spustelėdami „OK“ mygtuką.

Pasirinkite „Ištrinti viską“ ir nuotolinio valdymo pultelyje vėl spauskite „OK.

Atlikus šiuos veiksmus, jūsų priedėlis persikraus, o kai įsijungs veiks taip, lyg būtų įjungtas pirmą kartą. Verta žinoti, kad šis procesas gali užtrukti apie 3 minutes, todėl kantriai luktelėkite.

„Kai priedėlis įsijungs, jums reikės iš naujo praeiti pradinę sąranką – pasirinkti meniu kalbą, jei norite susisieti savo „Android“ telefoną su televizija bei prijungti televizorių prie interneto ryšio. Taip pat, galėsite pridėti savo „Google“ paskyrą arba galite šį žingsnį praleisti ir tai padaryti vėliau. Galiausiai liks sutikti su paslaugų teikimo sąlygomis bei privatumo nustatymais ir sėkmingai toliau naudoti „Go3“ priedėlį“, – aiškina A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: