TOP 5 geriausios programėlės pasiruošti Kalėdoms

Kalėdų karštinė, kai skubame suspėti iki Naujųjų metų pabaigti darbus, išrinkti puikias dovanas ir susiplanuoti šventes, yra beveik neišvengiama. Tiesa, ji gali praeiti kur kas lengviau naudojant išmaniuosius. „Bitės Profas“ Martynas pristato, kokias 5 programėles į juos verta atsisiųsti šiuo laikotarpiu.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Programėlėje „Tasty“ rasite unikalių patiekalų idėjas.
  • Keitimąsi dovanomis palengvins programėlė „Santa‘s Secret Keeper”.
  • Jei naudojate išmaniuosius kištukinius lizdus, „Google Home“ programėlėje spustelėję vos 1 mygtuką išjungsite ar įjungsite, pavyzdžiui, kalėdines dekoracijas.
  • Su „Christmas Radio” programėle akimirksniu sukursite šventinę nuotaiką.
  • Programėlėje „Mano Akcijos“ išvysite prekybos tinklų reklaminius leidinius.

„Greičiausiai sutiksite, kad pasiruošimas Kalėdoms kartais vargina. Vis dėlto gyvename laikais, kai į pagalbą galime pasitelkti įvairias programėles. Juk kam gaišti laiką sukant galvą dėl, pavyzdžiui, šventinės vakarienės, kai galima žvilgtelėti į proginių patiekalų receptų sąrašą? Patikinu, kad čia pristatytas programėles lengva ne tik atsisiųsti, bet ir naudoti“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Šventinių patiekalų idėjos

Jei ieškote idėjų, kokiais patiekalais Kalėdų dieną galėtumėte nustebinti artimuosius, išmėginkite programėlę „Tasty“ („Android“, „iOS“). Joje rasite daugybę kūrybiškų receptų, iš kurių išsirinkti tinkamiausią padės vaizdingos nuotraukos ir iliustracijos. Tai padarę galėsite išvysti išsamų patiekalo ruošimo vaizdo įrašą, kuriuo vadovaujantis suklysti – praktiškai neįmanoma.

„Programėlėje ieškoti receptų galima įvairiais būdais, tačiau tiems, kurie neturi laiko, rekomenduoju naudoti dirbtinio intelekto (DI) įrankį. Jį pasirinkus užtenka, pavyzdžiui, išvardinti šiuo metu turimus produktus. Jau po akimirkos išvysite patiekus, kuriuos iš jų galite pagaminti. Dar noriu atkreipti dėmesį į tai, kad nors programėlėje informacija pateikiama anglų kalba, tačiau DI supranta lietuviškas užklausas“, – sako „Bitės Profas“.

Pagalba dalinantis dovanomis

Kalėdos neatsiejamos nuo dovanų. Jei kasmet organizuojate jų keitimąsi biure, namie ar kur nors kitur, išbandykite programėlę „Santa‘s Secret Keeper“ („Android“, „iOS“). Ją pasitelkus procesas taps ir lengvesnis, ir patogesnis.

„Programėlėje jums reikės atlikti kelis paprastus veiksmus: sukurti naują grupę, į ją pridėti žmones, su kuriais keisitės dovanomis, ir elektroninį paštą bei pasirinkti sutartą staigmenos sumą. Štai ir viskas! Visą likusį darbą už jus padarys programėlė – ji sudarys žmonių poras. „Santa‘s Secret Keeper“ naudoti itin patogu, jei turite ne vieną žmonių, su kuriais keičiatės dovanomis, ratą, nes programėlėje galima sukurti net kelias grupes“, – pastebi M. Vrubliauskas.

Elektros taupymas ir patogus įrenginių valdymas

Jei vertinate patogumą, jums greičiausiai patiks naudoti išmanųjį kištukinį lizdą. Šį įrenginį susieję su specialia programėle ir joje spustelėję vos 1 mygtuką, pavyzdžiui, įjungsite visas kalėdines dekoracijas.

„Tokie kištukiniai lizdai turi didelį privalumą – jie gali padėti taupyti elektrą. Išėję iš namų išmaniajame ne tik matysite, kokius įrenginius palikote įjungtus, bet ir juos galėsite išjungti nuotoliniu būdu. Išmaniųjų kištukinių lizdų rasite daugelyje elektronikos parduotuvių. Rekomenduoju rinktis tokius, prie kurių yra užrašas „Works with Google Home“, nes juos galėsite patogiai valdyti „Google Home“ („Android“, „iOS“) programėle“, – sako „Bitės Profas“.

Kalėdinė muzika

Ši programėlė pravers kuriant šventinę atmosferą. „Christmas Radio” („Android“, „iOS“), kaip jau išduoda jos pavadinimas, nuolat groja kalėdinę muziką. Programėlės valdymas paprastas – kai pasirinksite žanrą, išvysite daug radijo stočių, o spustelėjus norimą, pradės groti jos transliuojamas garso turinys.

„Programėlėje rasite daugiau nei 150 unikalių interneto radijo stočių, kurios leidžia kalėdinę muziką. Tiesa, kai kurios iš jų dar rengia tinklalaides apie Kalėdas ir pristato kalėdinių dainų istorijas“, – sako M. Vrubliauskas.

Geriausios akcijos vienoje vietoje

Šventiniu laikotarpiu prireikia ne tik dovanų, tačiau ir įvairių maisto produktų. Programėlė „Mano Akcijos“ („Android“, „iOS“) jums padės susiplanuoti kuo pigesnį apsipirkimą.

„Šioje programėlėje rasite reklaminius didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje leidinius, kurie nuolat atnaujinami. Reikiamą nuolaidą rasite lengviau, jei tų prekybos tinklų, kuriuos renkatės dažniausiai, leidinius pridėsite prie mėgstamiausių. Tiesa, leidinių galite ieškoti ir pagal prekių kategorijas“, – dalinasi „Bitės Profas“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: