„Bitės Profai“ rekomenduoja: geriausios programėlės pasiruošimui Kalėdoms

Kalėdų karštinė, kai skubame suspėti iki naujų metų pabaigti darbus, išrinkti puikias dovanas, susiplanuoti šventes yra beveik neišvengiama. Kad ruoštis šventėms būtų lengviau, „Bitės Profai“ dalinasi 3 programėlėmis, kurias tikrai verta atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Programėlė „Tasty“ – unikalioms patiekalų idėjoms
  • Keitimąsi dovanėlėmis palengvins programėlė „Santa‘s Secret Keeper”.
  • Išmanūs įrenginiai kalėdinėms dekoracijoms.
  • „Christmas Radio” programėlė padės sukurti šventinę nuotaiką.
  • Norintiems apsipirkti pigiau –  „Mano Akcijos“ programėlė.
 

„Pasiruošimas Kalėdoms kartais gali būti varginantis – ne tik norime iki naujų metų užbaigti įvairius darbus, bet ir skubame ruoštis šventėms. Lengviau sugalvoti, ką gaminti švenčių proga, pasidalinti kam dovanosite dovanas gali išmaniosios programėlės, kurias nesunkiai atsisiųsite į savo išmanųjį telefoną“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Patiekalų idėjos Kalėdoms

Patiekalu-idejos-Kaledoms
 
Jei ieškote idėjų, kokiu patiekalu nustebinti artimuosius Kalėdų dieną, siūlome išmėginti programėlę „Tasty“ („Android“ ir „iOS“). Joje galime rasti įvairiausių ir kūrybiškiausių receptų. Iš daugybės receptų išsirinkti padės vaizdingos nuotraukos ir iliustracijos, o jei maisto gaminimo srityje esate naujokas, programėlėje receptai pateikti išsamiai vaizdo filmukais, kurie neleis suklysti.

„Programėle naudotis tikrai patogu, kadangi joje nereikia kurti paskyros ir vesti savo duomenų. Tik atsisiuntę galite iškart ieškoti patiekalų idėjų. Tačiau, jeigu su kitais naudotojais norite pasidalinti savo receptu, tai galite padaryti užsiregistravę“, – sako „Bitės Profas“.

„Programėlė veikia anglų kalba, tad ieškant Kalėdinių receptų programėlėje rekomenduoju į paiešką rašyti anglšikai „Christmas“, – perspėja ekspertas.

Pagalba dalinantis dovanomis

dalintis-dovanomis
 
Kalėdos neatsiejamos nuo dovanų. Jei kasmet tenka organizuoti dovanelių keitimąsi darbinėje ar namų aplinkoje, rekomenduojama išbandyti „Santa‘s Secret Keeper” („Android“ ir „iOS“) programėlę, kuri padės šį procesą atlikti lengviau ir patogiau.

„Programėlėje jums reikės atlikti kelis paprastus veiksmus – sukurti naują grupę, į ją pridėti žmonių, su kuriais keisitės dovanomis, elektroninį paštą ir pasirinkti už kokią sumą susitarėte paruošti dovaną. Štai ir viskas! Visą likusį darbą už jus padarys programėlė – ji atsitiktiniu būdu parinks žmonių poras, kurie keisis dovanėlėmis. Ypatingai patogu, jei turite ne vieną grupę, su kuria keičiatės dovanomis, kadangi programėlėje galima sukurti net kelias grupes“, – pasakoja Martynas Vrubliauskas.

Pasitelkite išmanius įrenginius

smart-christmas
 
Jei mėgstate sekti technologijų naujoves ir nenustembate išgirdę, jog išmanus įrenginys nėra tik telefonas, jums labai patiks išmanusis rozetės kištukas. Ją galima susieiti su savo telefonu ir visus Kalėdinius papuošimus įjungti vieno mygtuko paspaudimu telefone.

„Tokius išmanius įrenginius labai patogu naudoti ne tik eglutės apšvietimui, tačiau ir Kalėdiniams papuošimams ant lango ar lauke. Didelis pliusas, jog tokie kištukai gali padėti sutaupyti elektros, nes išėję iš namų telefone galėsite matyti, kokius įrenginius palikote įjungtus ir nuotoliniu būdu juos išjungti“, – sako „Bitės Profas“

„Tokių jungiklių šiais laikais galite rasti daugelyje elektronikos parduotuvių. Rekomenduoju rinktis tokius ant kurių yra užrašas „Works with Google Home“, tuomet tokius įrenginius galėsite patogiai valdyti su „Google Home” („Android“ ir „iOS“) programėle“, – priduria ekspertas.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai kaip taupyti elektrą namuose skaitykite šį „Bitės Profų“ paruoštą straipsnį.

Kalėdinė muzika sukuria šventinę nuotaiką

kaledine-muzika
 
Ši programėlė labai patiks šventinės muzikos mylėtojams. „Christmas Radio” („Android“ ir „iOS“), kaip ir sako jos pavadinimas, nuolat groja kalėdinę muziką. Programėlė turi labai paprastą valdymą – pasirenkate žanrą ir matysite daug radijo stočių, o paspaudę ant pasirinktos ji iškart pradės groti.

„Programėlėje rasite daugiau nei 150 unikalių internetinių radijo stočių. Jos visos groja Kalėdinę muziką. Radijo stočių pasirinkimas didelis, tačiau ne visos jos groja tik muziką. Kaikurios radijo stotys rengia tinklalaides apie Kalėdas, pasakoja kalėdinių dainų istorijas“, – sako specialistas.

Geriausios akcijos vienoje vietoje Kalėdiniams apsipirkimams

akcijos-vienoje-vietoje
 
Kalėdos tikras pirkinių metas. Šventiniu laikotarpiu prireikia ne tik dovanų, tačiau ir įvairių maisto produktų. Programėlė „Mano Akcijos“ („Android“ ir „iOS“) padės jums susiplanuoti kuo pigesnį apsipirkimą jūsų reikmėms.

„Šioje programėlėje rasite reklaminius leidinius iš daugelio didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje. Visi leidiniai yra nuolat atnaujinami, o norimų prekybos tinklų leidinius galite prisidėti prie mėgstamiausių, kad atrasti reikiamą nuolaidą būtų lengviau. Leidinių galite ieškoti ir pagal prekių kategoriją“, - dalinasi „Bitės Profas“.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.