Populiariausi žaidimai online jūsų telefonams

Net ir namų sąlygomis kartais norisi šiek tiek atsipūsti, pagurkšnoti kavos ar užsiimti neįpareigojančia veikla. Geras ir patogus būdas – žaidimai, skirti išmaniesiems telefonams. Žaidimų ne tik yra labai daug, bet ir kasdien pasirodo nauji, tad kaip pasirinkti? „Bitės Profai“ palengvina jums paieškas ir siūlo šiuo metu populiariausius, labiausiai įtraukiančius ar didžiausių kūrėjų kurtus žaidimus.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Šiandien telefone galime žaisti itin realistiškus karinius ar lenktynių žaidimus.
  • Vienas populiariausių visų laikų telefoninių žaidimų iki pat šių dienų yra „Candy Crush Saga“.
  • Ar žinojote, kad savo telefone galite išbandyti net garsios žaidimų serijos GTA žaidimą?

„Išsirinkti, ką laisvą minutę pažaisti telefone gali tapti tikrų iššūkiu. Žaidimų – šimtai, visi gražiai atrodo, tad kurį įsigyti? Lengviausias būdas rasti gerus bei įtraukiančius žaidimus neinvestuojant į tai per daug laiko, žiūrėti pagal žaidimų reitingus ir gamintojus. Jeigu reitingai dideli, žaidimus žaidžia daug žmonių ir vertina teigiamai – nedaug šansų, kad jais nusivilsite. Kitas patikimas būdas išsirinkti žaidimą yra pagal jų kūrėjus. Jei žaidimą kūrė tokios garsios studijos kaip EA, „Ubisoft“ ar 2K, galite taip pat būti ramūs. Dideliu studijų žaidimai pasižymi didesniais biudžetais, todėl išleidžiami geros grafikos bei įtraukiančio žaismo“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis ir pataria, kaip, būnant namie, išsirinkti geriausius žaidimus išmaniame telefone.

Vieni populiariausių – „PUBG“ ir „Fortnite“

 

„Jei kalbėtume apie tuos telefoninius žaidimus, kurie ilgai laikosi topuose ir yra vieni populiariausių, tai – „PUBG“ ir „Fortnite“. Žaidimas „PUBG“ („iOS“, „Android“ – nemokamas, bet galimi pirkimai pačiame žaidime) išskirtinis ir įtraukiantis tuo, kad jis siūlo milžiniškus žemėlapius, kuriuose vienu metu gali varžytis 50 žaidėju. „PUBG“ įtraukia tuo, kad žemėlapis toks didelis, jog jame nusileidę žaidėjai turi pakankamai laiko pirmieji susirinkti vertingiausius daiktus, o tada – nugalėti vieni kitus, bet viskas pagrįsta sėkme ir kiekvienas mačas vis kitoks. Tuo metu „Fortnite“ („Android“ – nemokamas, bet galimi pirkimai pačiame žaidime) žaidėjų mėgstamas dėl to, kad jame galime susikurti kokį tik norime savo personažą ir jį toliau tobulinti. Žaidimas leidžia pasirinkti netgi savo veikėjo šokį, o čia galime rinktis iš daugybės žinomų ir garsių šokių. Taip pat leidžiama tobulinti bei eksperimentuoti su ginklais, tad tokių ginklų ar veikėjų, kokius turi „Fortnite“, šiuo metu daugiau negali pasiūlyti nei vienas žaidimas“, – pastebi „Bitės Profas“.

Tiems, kas mėgsta karinius žaidimus

 

Nors stebėtina, bet, kaip pastebi A. Archangelskis, šiandien telefono ekrane galime sužaisti net labai gerai atrodančius karinius žaidimus.

„Žaidimų seriją „Call of Duty“ žino ar bent jau yra girdėję daugelis. Tai – itin daug dalių turintys kariniai žaidimai, kuriame žaidėjui tenka atsidurti skirtingų pasaulio šalių kareivių batuose. Tiems, kam ši tema artima, pirmą kartą šią seriją gali išmėginti ir telefone. Tam tereikia atsisiųsti žaidimą „Call of Duty: Mobile“ („iOS“, „Android“ – nemokamas, bet galimi pirkimai pačiame žaidime). Šių karinių batalijų pakaks ilgam, o jei pritrūks veiksmo – galėsite papildomų galimybių įsigyti tiesiog žaidime. Jei taip nutiktų, kad „Call of Duty“ pabodo ar jau esate žaidę, verta išmėginti kitą populiarų karinį žaidimą – „Modern Combat 4: Zero Hour“ („Android“, kaina – 6,99 Eur). Žaidimas leidžia tarpusavyje pasivaržyti ir su kitais žaidėjais, tad pabodus žaisti vienam, tai – puiki alternatyva“, – teigia „Bitės Profas“.

Norintiems palenktyniauti

 

„Lenktynės – vienas mėgstamiausių žaidimų žanrų. Ypač, jei pridėtume gerą grafiką ir daug egzotiškų automobilių. Ar galima kažko panašaus rasti telefone? Atsakymą sužinosite atsisiuntę žaidimą „Grid Autosport“ („iOS“, „Android“, kaina – 10,99 Eur). Tai – itin realistiškos automobilių lenktynės, kurios labiausiai nustebins jus savo grafika. Kūrėjams pavyko mažuose telefonų ekranuose atkurti tai, ką paprastai galėtume pamatyti žaidimų konsolių ar asmeninių kompiuterių žaidimuose. Todėl jeigu norite kvapą gniaužiančio vaizdo ir realistiškų lenktynių – šis žaidimas skirtas jums. Jei realistiškos grafikos ir tikroviškų lenktynių nenorite, galima išbandyti paprastesnį ir daugiau arkadinį žaidimą „Need for Speed No Limits“ („iOS“, „Android“ – nemokamas, bet galimi pirkimai pačiame žaidime). Šis žaidimas taip pat smagus ir įtraukiantis, tad akis paganysite mažiau, bet akceleratoriaus pedalą iki dugno paspaust tikrai pavyks. Galiausiai, norintiems žaismingų lenktynių visai šeimai puikiai tiks žaidimas „Mario Kart Tour“ („iOS“, „Android“ – nemokamas, bet galimi pirkimai pačiame žaidime). Vaikams šis žaidimas neabejotinai patiks dėl spalvingų lygių bei veikėjų, o tėvams ar kitiems vyresniems šeimos nariams šis „Mario“ serijos žaidimas turėtų sukelti nostalgiją“, – rekomenduoja „Bitės Profas“.

Žaidimai, kurie patiks ir tėvams, ir vaikams

 

Pasak A. Archangelskio, kai kurie žaidimai iki pat šių dienų nepraranda savo populiarumo ir yra masiškai žaidžiami.

„Besinaudojantiems išmaniaisiais telefonais ilgiau, turbūt tikrai yra tekę girdėti apie žaidimą „Candy Crush“. Išmanieji telefonai keičiasi, pasirodo nauji, o šis žaidimas iš žaidžiamiausių dešimtuko niekaip neiškrenta. Kalbame apie „Candy Crush Saga“ („iOS“, „Android“ – nemokamas, bet galimi pirkimai pačiame žaidime). Tai – labai paprastas, bet ir labai įtraukiantis žaidimas, kuriame reikia apvesti pirštu vienodus saldainius ir jie sprogsta užleisdami vietą naujiems. Nors skamba elementariai, bet įsitraukus galima užsisėdėti ilgam. Taip pat tiek mažiems, tiek dideliems neabejotinai patiks žaidimas „Castle of Illusion“ („iOS“, kaina – 5,49 Eur, „Android“, kaina – 4,99 Eur). Šis žaidimas yra Disnėjaus klasika, kurioje tėvai atpažins daugelio mėgstamą veikėją peliuką Mikį, o jų vaikai turės gerą progą su juo susipažinti“, – sako „Bitės Profas“.

Geras krepšinis jūsų telefono ekrane

 

„Išmaniesiems telefonams skirtas žaidimas „NBA 2K Mobile Basketball Game“ („iOS“ , „Android“) šiuo metu yra sportinių žaidimų populiarumo viršūnėje. Iš pradžių žaisti krepšinį nedideliame ekrane gali būti keistą, bet kai apsiprasite – nepaleisite telefono iš rankų. Žaidime galite susikurti savo svajonių krepšinio komandą iš šiuo metu populiariausių žaidėjų, o galite tiesiog žaisti NBA sezoną. Žaidimas siūlo daug skirtingų žaidimo galimybių, tad jei mėgstate šį sportą, galite jau dabar atsisveikinti su nuoboduliu“, – teigia „Bitės Profas“.

Populiarus žaidimas, kuris skirtas tik vyresniems žaidėjams

„Egzistuoja viena kompiuterinių žaidimų serija, kuri laikoma viena populiariausių pasaulyje. Tai – GTA. Šios serijos žaidimai, kai išleidžiami, visuomet karaliauja topų viršūnėse ir yra labiausiai perkami. Taip yra todėl, kad šiuose žaidimuose žaidėjui suteikiama labai daug laisvės – jis gali važinėtis įvairiomis transporto priemonėmis, kovoti su priešininkais daugybe skirtingu būdu ar tiesiog tyrinėti didžiulį miestą. Sunku patikėti, bet kūrėjams „Rockstar“ pavyko vieną pačių pelningiausių ir mėgstamiausių šios serijos žaidimų perkelti ir į išmaniuosius telefonus. Jeigu jau esate pilnametis, tuomet išbandykite „Grand Theft Auto: San Andreas“ („iOS“, „Android“, kaina – 7,99 Eur). Tiems, kas šį žaidimą žais pirmą kartą – įspūdis garantuotas. O tiems, kas prie jo jau spėjo praleisti daug valandų žaisdami asmeninias kompiuteriais ar konsolėmis, puiki proga prisiminti ir iš naujo įvertinti vieną garsiausių žaidimų pasaulyje“, – sako A. Archangelskis.

Pinigų už mokamas programėles susigrąžinimas

Nors kai kurie iš čia aprašytų žaidimų mokami, „Bitės Profas“ Andrius pasakoja, kad „Android“ vartotojai dėl to neturėtų jaudintis – jei žaidimas nepatiks, „Google“ suteikia pinigų grąžinimo galimybę.

„Jei įsigyta „Android“ programėlė ar žaidimas jūsų netenkina, per dvi valandas galite atgauti visą sumokėtą sumą be jokių papildomų sąlygų. Jei pavėlavote, per 48 valandas galite pateikti prašymą su priežastimi „Google“ – tada programėlės kūrėjas nuspręs, ar grąžinti jums pinigus“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Norėdami atgauti pinigus per dvi valandas po įsigijimo, atidarykite „Play Store“ programėlę, pasirinkite meniu ir ieškokite „Užsakymų istorijos“. Pasirinkite norimą grąžinti programėlę, spauskite „Pranešti apie problemą“ ir pasirinkite jums tinkamą priežastį.

„Bitės“ klientai visus norimus žaidimus gali pirkti ar už jų paslaugas sumokėti dar lengviau – be kredito kortelės ar banko pavedimo, o tiesiog su savo ryšio sąskaita. Sužinokite, kaip tai galite padaryti ir jūs: instrukcija „Android“ vartotojams; instrukcija „iOS“ vartotojams.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: