Kaip „Huawei Watch 4“ serijos laikrodį prijungti prie „Android“ telefono?

Išmaniuosius laikrodžius daugelis naudoja tam, kad sau palengvintų kasdienybę. Jie yra naudingi įvairiose situacijose: sportuojant, dirbant ar net gaminant. Aišku, naudotis visomis šių įrenginių galimybėmis galima tik juos prijungus prie išmaniųjų telefonų. „Bitės Profas“ Andrius pasakoja, kaip tai padaryti lengviau, jei ant jūsų riešo yra „Huawei Watch 4“ ar „Huawei Watch 4 Pro“ modelis, o rankoje – „Android“ telefonas.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Pirmiausia laikrodį įjunkite – įspaudę palaikykite jo apatinį mygtuką.
  • Telefonu nuskaitę QR kodą, atsisiųskite programėlę „Huawei sveikata“.
  • Išmaniajame galėsite pasirinkti, kokių jo programėlių pranešimus matysite ir laikrodyje.
  • Prijungus įrenginius laikrodyje galima aktyvuoti eSIM paslaugą.
 

„Man išmanusis laikrodis – įrenginys, be kurio neįsivaizduoju savo dienos. Ryte gamindamas jame įjungiu laikmatį, kad nepamirščiau reikiamu metu išjungti kaitlentės. Dieną sulaukiu priminimų pajudėti arba pranešimų apie tai, ką dar svarbaus turiu nuveikti. Vakare po bėgimo galiu peržiūrėti laikrodžio užfiksuotus duomenis ir pagal juos spręsti, kaip man sekėsi. Tai tik keli pavyzdžiai, kaip šis įrenginys man kasdien praverčia. Jau visai netrukus tuo galėsite džiaugtis ir jūs“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip išmanųjį „Huawei Watch 4“ laikrodį susieti su telefonu, kurio operacinė sistema – „Android“?

Norėdami „Huawei Watch 4“ prijungti prie „Android“ telefono, pirmiausia įjunkite laikrodį – įspaudę palaikykite jo apatinį mygtuką. Jei ekrane išvysite pranešimą apie įrenginio senkančią bateriją, jį įkraukite. Tada išvydę kalbų sąrašą pasirinkite „Lietuvių“.

Po to ekrane matysite informaciją apie laikrodžio susiejimą. Šiuo metu jums į telefoną reikia atsisiųsti programėlę „Huawei sveikata“. Tam, kad tai padarytumėte, eikite į laikrodžio pranešimo apačią, t. y. pirštu braukite iš ekrano apačios į viršų, ir spustelėkite „Naudoti QR kodą“.

Išvydę QR kodą, jį nuskaitykite telefonu. Tai padarysite išmaniajame atidarę fotoaparato programėlę ir įrenginio kamerą nukreipę į pateiktą kodą. Po to eikite į nurodytą interneto svetainę. Jei nuskaityti QR kodo nepavyksta, telefone galite paprasčiausiai paspausti šią nuorodą.

„Huawei“ interneto svetainėje spustelėkite mygtuką „Diegti“. Tada tam, kad į telefoną nereikėtų atsisiųsti papildomų programėlių, pasirinkite „Tęsti atsisiuntimą“. Galiausiai ekrano apačioje spauskite „Atsisiųsti“, – sako A. Archangelskis.

Atsisiuntę programėlę atidarykite telefono pranešimų skydelį – pirštu braukite iš ekrano viršaus į apačią. Tada išvysite pranešimą, kad „com.huawei.health...“ failas atsisiųstas. Pasirinkite būtent šį pranešimą.

„Dabar išvysite naudojamos naršyklės pranešimą apie saugą. Jį matome dėl to, nes „Huawei sveikata“ atsisiuntėme ne iš „Google Play“ programėlių parduotuvės. Spauskite „Nustatymai“, – sako „Bitės Profas“.

Atsidarius programėlių sąrašui, jame raskite naudojamą naršyklę. Šiuo atveju, ji – „Samsung Internet“. Tada naršyklę aktyvuokite ir iššokusiame pranešime pasirinkite „Įdiegti“. Kai programėlės diegimas pasibaigs, spauskite „Atidaryti“.

„Atsidarius „Huawei sveikata“ programėlei įdėmiai perskaitykite jos sąlygas ir spustelėkite „Pirmyn“. Dabar programėlė jūsų prašys įvairių leidimų. Juos reikia suteikti, kad „Huawei sveikata“ ir laikrodis veiktų tinkamai. Dėl šios priežasties iš pradžių pasirinkite „Sutinku“, o po to spauskite „Leisti“, – sako A. Archangelskis.

Šiuo metu matote pagrindinį „Huawei sveikata“ langą. Spauskite ekrano apačioje esančią ikoną „Įreng.“ ir spustelėkite „Įtraukti įrenginį“. Dabar programėlė jūsų prašys leidimo, kad galėtų pasiekti įrenginio vietovę. Šį leidimą suteikite spausdami „Naudojant programą“, nes tada telefonas galės aptikti šalia esančius įrenginius, naudojančius „Bluetooth“ ryšį.

„Ekrane turėtumėte išvysti savo laikrodžio pavadinimą. Spauskite šalia jo pateiktą mygtuką „Susieti“. Tada programėlė jūsų vėl prašys tam tikrų leidimų, kad laikrodis veiktų nepriekaištingai. Šiuos leidimus suteikite spustelėdami „Leisti“. Kai ekrane iššoks pranešimas apie įrenginių susiejimą, pasirinkite „Susieti“, – sako „Bitės Profas“.

Tiesa, toks pats pranešimas atsiras ir laikrodyje. Jame paspauskite mėlyną varnelę.

Dabar telefone išvysite laikrodžio naudojimo sąlygas. Su jomis susipažinkite ir sutikite ekrano apačioje uždėję varnelę ir paspaudę „Pirmyn“.

Tada perskaitykite informaciją apie „Huawei Mobile Services“ sąlygas ir privatumo politiką. Kai tai padarysite, spustelėkite „Pirmyn“.

„Po to ekrane išvysite informaciją apie papildomas paslaugas, tad jas perskaitykite. Žinoma, galite pasirinkti tas paslaugas, kurių norite, tačiau aš rekomenduoju rinktis viską. Tada galėsite pasinaudoti visomis laikrodžio galimybėmis. Jei to norite, uždėkite varnelę prie „Įjungti visas išplėstines paslaugas“ ir spauskite „Pirmyn“, – pataria A. Archangelskis.

Šiuo metu perskaitykite papildomą informaciją ir spustelėkite mygtuką „Tęsti“.

„Dabar „Huawei sveikata“ jūsų prašys papildomų leidimų. Vienas iš jų reikalingas tam, kad programėlė galėtų nuolat veikti įrenginio fone, o kitas – kad tinkamai veiktų laikrodis. Juos suteikite spausdami „Nuostatos“, tada pasirinkę „Ignore battery optimization“ ir spustelėję „Leisti“, – sako „Bitės Profas“.

Kai tai padarysite, grįžkite atgal, t. y. spauskite ekrano viršutiniame kairiajame kampe esančią rodyklę. Tada pasirinkite „Atlikta“, o iššokus pranešimui – „Tęsti“.

„Jeigu norite gauti telefono programėlių pranešimus į laikrodį, tada išvydę pranešimą spauskite „Įjungti“. Kai tai padarysite, atsidarys programėlių sąrašas. Jame aktyvuokite „Huawei sveikata“ ir spustelėkite „Leisti“, – sako A. Archangelskis.

Tada grįžkite atgal ir aktyvuokite kitas programėles, kurių pranešimus norite matyti laikrodyje. Po to spauskite „Atlikta“, o perskaitę iššokusį pranešimą – „Gerai“.

„Programėlė jūsų dar kartą paprašys papildomų leidimų. Tam, kad laikrodis veiktų tinkamai, spauskite „Leisti“. Tada perskaitę pranešimo informaciją spustelėkite „Gerai“. Jei laikrodyje norite prijungti „Huawei ID“ paskyrą, išvydę pranešimą apie ją pasirinkite „Sinchronizuoti“. Rekomenduoju tai padaryti, nes tik tada laikrodis nustatymus ir užfiksuotus duomenis išsaugos jūsų paskyroje“, – sako „Bitės Profas“.

Dabar iššoks pranešimas apie EKG (elektrokardiogramos) funkciją. Norėdami su ja susipažinti, spauskite „Gerai“. Jei tai padarysite, informaciją apie EKG matysite 3 puslapiuose. Ją perskaitę spustelėkite „Aktyvuoti“.

„Sveikinu jus sėkmingai prijungus „Huawei Watch 4“ laikrodį prie „Android“ telefono! Šiuo metu jame matote programėlės pagrindinį langą, kuriame vaizduojamas jūsų laikrodis su nustatytu ciferblatu. Beje, dabar laikrodyje galite aktyvuoti eSIM paslaugą“, – primena A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: