TOP 5 išmanieji laikrodžiai vaikams

Išmanusis laikrodis vaikui gali būti naudingas dėl saugumo, bendravimo ir ugdymo priežasčių. Pavyzdžiui, toks įrenginys mažyliui gali padėti planuoti savo laiką. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė šiuo metu rinkoje esančius išmaniuosius laikrodžius ir atrinko 5 tinkamiausius mažiesiems, kad jūs įrenginį išrinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Gudrutis Super G Active Pro“ turi pačias svarbiausias telefono funkcijas, tačiau jame nėra žaidimų, kuriais vaikas galėtų piktnaudžiauti.
  • Žaismingu dizainu išsiskiria „Canyon 4G Kids Cindy KW-41“.
  • Nedidelis išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch6 40mm“ – puikus pasirinkimas „Android“ telefonų naudotojams.
  • „Apple Watch SE (2022)“ veikia tik su to paties gamintojo išmaniaisiais.
  • Ilgai neišsikraunančia baterija ir funkcijų gausa galintis pasigirti „Huawei Watch GT3 42mm“ sutaria su daugeliu telefonų.

„Esu pastebėjęs, kad tėvai kone dažniausiai nusprendžia, kad jų vaikui reikėtų išmaniojo laikrodžio dėl saugumo priežasčių. Kitaip tariant, tam, kad būtų galima patogiai susisiekti su mažyliu ar sužinoti jo buvimo vietą. Vis dėlto šie įrenginiai suteikia kur kas daugiau galimybių. Juk technologijos gali skatinti smalsumą! Vieni laikrodžiai jauniesiems naudotojams leidžia susipažinti su, pavyzdžiui, sporto duomenimis, kiti – su edukacinėmis programėlėmis ir taip sužinoti ką nors naujo“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Gudrutis Super G Active Pro“ – svarbiausios telefono funkcijos

gudrutis-super-g-active-pro

Kai vaikas jau ūgtelėjęs ir vis dažniau ką nors veikia atskirai nuo tėvų, šis laikrodis gali tapti jo ištikimu pagalbininku.

„Įrenginys mažiesiems suteikia visas svarbiausias telefono funkcijas, tačiau neleidžia piktnaudžiauti žaidimais, nes jų paprasčiausiai nėra. Jaunajam naudotojui kone visada galėsite paskambinti nors ir su vaizdu bei sužinoti jo buvimo vietą. Vaikas, gavęs SMS žinutę, į ją galės atsakyti balsu. Beje, padauža juk laikrodį dėvės ant riešo, tad tikimybė su juo susisiekti yra didesnė“, – pastebi „Bitės Profas“.

Šis įrenginys yra skirtas mažiesiems. Beje, galite nesijaudinti dėl sukčių – į laikrodį gali paskambinti tik iš anksto įrašyti adresatai. Skambučius iš nepažįstamų numerių jis atmes automatiškai.

Daugiau apie „Gudrutis Super G Active Pro“ sužinosite šio laikrodžio aprašyme.

„Canyon 4G Kids Cindy KW-41“ – žaisminga išvaizda

Išmanusis laikrodis atrodo išties žaismingai dėl ryškių spalvų. Tiesa, jis atlieka kur kas daugiau funkcijų nei paprastas aksesuaras.

„Pagrindinė ir svarbiausia įrenginio funkcija – skambučiai, skirta tam, kad su vaiku galėtumėte susisiekti. Kai į šį laikrodį įstatysite SIM kortelę, mažasis jį nešiodamas bene visada bus „ant ryšio“. Tiesa, išmaniajame laikrodyje yra net 7 skirtingi edukaciniai žaidimai, kurie suteikia galimybę smagiai tobulėti“, – sako A. Archangelskis.

Įrenginys neperkrautas funkcijomis, tad jame lengva rasti tai, ko reikia. Be to, laikrodžio dizainas išsiskiria spalvomis, tad labai gražiai atrodo ant riešo.

Daugiau apie „Canyon 4G Kids Cindy KW-41“ sužinosite šio laikrodžio aprašyme.

„Samsung Galaxy Watch6 40mm“ – „Android“ naudotojams

Vos 40 mm skersmens korpusą turintis laikrodis vertas dėmesio ne tik dėl dailios išvaizdos, bet ir suteikiamų galimybių, pavyzdžiui, sporto pasiekimų stebėjimo.

„Visų pirma, išmanusis laikrodis palaiko skambučių funkciją. Tai reiškia, kad susisiekti su vaiku, kai jis dėvės įrenginį, galėsite beveik visada. Žinokite, kad būtent tie modeliai, kurių pavadinimuose yra „LTE“, palaiko eSIM paslaugą. Vadinasi, jei jūsų mažylis pames telefoną arba jis bus išsikrovęs, vaikui vis tiek galėsite paskambinti į laikrodį“, – tikina „Bitės Profas“.

Šiame įrenginyje veikia „Wear OS“ operacinė sistema. Ji leidžia atsisiųsti įvairių programėlių, įskaitant „YouTube Music“ arba net tokių žaidimų kaip „2048“. Tiesa, išmaniojo laikrodžio neįmanoma suporuoti su „iOS“ įrenginiais, tad jį turėtų naudoti tie, kurie turi „Android“ telefoną.

Nors išmanusis laikrodis yra nedidelis, tačiau stebina naudingomis funkcijomis, pavyzdžiui, skambučiais net tada, kai šalia nėra telefono, ir įvairiomis programėlėmis.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Watch6 40mm“ sužinosite šio laikrodžio aprašyme.

„Apple Watch SE (2022)“ – „iPhone“ naudotojams

Įrenginys veikia tik su to paties gamintojo išmaniaisiais. Vadinasi, jeigu jūsų vaikas naudoja „Apple“ telefoną, šis laikrodis jam – tinkamas. Naudinga žinoti ir tai, kad būtent šio gamintojo išmanieji įrenginiai tarpusavyje sudaro ekosistemą.

„Kai su „iPhone“ susiesite laikrodį, jis, skirtingai ne kiti tokio tipo įrenginiai, galės ne tik parodyti, bet ir siųsti SMS žinutes. Žinoma, „Apple Watch SE (2022)“ rekomenduoju aktyvuoti eSIM paslaugą, nes tokiu atveju susisiekti su vaiku, šalia neturinčio telefono, tačiau dėvinčio laikrodį, galėsite kone visada“, – sako A. Archangelskis.

Jis priduria, kad įrenginys turi „Apple Pay“ mokėjimų sistemą. Dėl jos laikrodžiu galima greitai ir patogiai bekontakčiu būdu atsiskaityti už prekes ir paslaugas. Beje, informaciją apie vaiko išlaidas jo „iPhone“ telefone tėvai galės lengvai sužinoti nuėję į „Apple Wallet“ programėlėje.

„Apple Watch SE (2022)“ – neabejotinai puikus „iPhone“ priedas. Naudojantiems „Apple“ gamintojo telefonus, jis greičiausiai taip pat patiks.

Daugiau apie „Apple Watch SE (2022)“ sužinosite šio laikrodžio aprašyme.

„Huawei Watch GT3 42mm“ – tiek „Android“, tiek „iPhone“ naudotojams

Šis laikrodis gerai sutaria su įvairių gamintojų telefonais. Dėl to jį įsigiję galite būti ramūs – suporuoti vaiko išmanųjį su įrenginiu greičiausiai galėsite.

„Žinoma, laikrodis turi daug funkcijų, pavyzdžiui, daugiau nei 100 sporto režimų. Mažieji naudotojai galės sužinoti, kiek nuėjo žingsnių, kiek laiko miegojo ir kitus įdomius savo duomenis. Beje, ypač naudinga tai, kad visiškai įkrovus bateriją, vaikas laikrodį galės naudoti net iki 2 savaičių“, – sako „Bitės Profas“.

Įrenginys išsiskiria tuo, kad susiporuoja su daugeliu telefonų, o savo funkcijomis išties džiugina, nes jų – daug.

Daugiau apie „Huawei Watch GT3 42mm“ sužinosite šio laikrodžio aprašyme.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: