Kaip prijungti kompiuterį prie televizoriaus be laido?

Prisijungti kompiuterį prie televizoriaus gali būti labai patogu, norint žiūrėti filmus per didesnį ekraną, žaisti vaizdo žaidimus ar net dalyvauti nuotoliniuose pokalbiuose. Tam tikrai nebūtinas kabelis – užtenka atlikti kelis nesudėtingus veiksmus. Detalią instrukciją, kaip prijungti kompiuterį prie televizoriaus, pateikia „Bitės profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Prijungti kompiuterį prie televizoriaus užtruks vos minutę
  • Svarbu, kad televizorius ir kompiuteris būtų prijungtas prie to paties „Wi-Fi“ tinklo
  • Prijungę kompiuterį prie televizoriaus, galėsite rinktis iš kelių vaizdo demonstravimo režimų

„Daugelis šiuolaikinių televizorių palaiko „Wi-Fi“ ryšį – jei ir jūs naudojatės tokiu prietaisu, šių dviejų įrenginių sujungimas bus dar paprastesnis. Galbūt pirmą kartą užtruksite šiek tiek ilgiau, bet po kelių kartų kompiuterį prie televizoriaus prijungsite mažiau nei per minutę“, – sako „Bitės profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip prijungti kompiuterį prie televizoriaus?

Pirmiausia kompiuterio apatiniame kairiajame ekrane kampe spustelėkite „Windows“ ženkliuką, o po to – „Nustatymai“ (angl. settings).

Atsivėrusiame lange pasirinkite „Įrenginiai“ (angl. Devices), tuomet „Bluetooth ir kiti įrenginiai“ (angl. Bluetooth & other devices) ir „Įtraukti Bluetooth arba kitą įrenginį“ (angl. add bluetooth or other device). Vėliau spustelėkite „Belaidis ekranas arba dokas“ (angl. Wireless display or dock).

„Kitas žingsnis – televizoriaus ekrane susiraskite funkciją „Ekrano atvaizdavimas“ arba „Ekrano dalinimasis“, „Išmanus žiūrėjimas“. Pavadinimai skiriasi priklausomai nuo televizoriaus modelio. Pasirinkite, kad norite jungtis prie kompiuterio – „PC“ ir spustelėkite „Turinio bendrinimas“ (angl. Contenct sharing)“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Toliau kompiuteryje atsiras televizorių sąrašas – paspauskite ant savo televizoriaus pavadinimo. Po to kompiuteris bandys prisijungti prie televizoriaus ir netrukus televizoriaus ekrane pamatysite tokį vaizdą, kokį matote kompiuteryje.

„Televizoriaus ekrane iššoks pranešimas apie kompiuterio prisijungimą. Spustelėkite „Leisti“ (angl. allow). Svarbu paminėti, kad atliekant šiuos veiksmus ir kompiuteris, ir televizorius turi būti prijungti prie to paties „Wi-Fi“ tinklo, nes kitu atveju sujungti įrenginių nepavyks“, – pastebi M. Vrubliauskas.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Kai jūsų kompiuteris bus prijungtas prie televizoriaus, beliks pasirinkti norimą režimą. Kompiuteryje paspaudę „Keisti projektacijos režimą“ ( Ctr + P) (angl. Change projection mode), galite pasirinkti norimą vaizdą arba atjungti kompiuterį nuo televizoriaus.

„Dubliuota“ (angl. dublicate) reiškia, kad ir kompiuterio, ir televizoriaus ekrane matysite vienodą vaizdą. Pasirinkę „Pratęsti“ (angl. extend), televizoriaus ekrane bus rodoma tik kompiuterio užsklanda be ikonėlių. Toks pasirinkimas gali būti naudingas, jei nenorite, kad žiūrovai nematytų, ką veikiate kompiuteryje, kol paleisite norimą rodyti vaizdą. „Tik kitas ekranas“ (angl. second screem only) reiškia, kad kompiuterio ekranas išsijungs ir viską, ką darote, matysite tik televizoriaus ekrane“, – aiškina „Bitės Profas“.

Šia instrukcija gali naudotis išmaniųjų televizorių savininkai. Jeigu televizorius nėra išmanus, papildomoms galimybėms įsigykite specialų priedėlį. Vienas tokių įrenginių – „Go3 | BITĖ” televizijos priedėlis, paverčiantis televizorių išmaniu ir leidžiantis prijungti kompiuterį be laido.

Išmanieji televizoriai tapo puikiais pramogų šaltiniais, o programėles galime atsisiųsti ne tik į išmaniuosius telefonus, bet ir televizorius. Kaip įsirašyti savo „Samsung“ televizoriuje naują programėlę, atsako „Bitės Profai“.

Išmanųjį televizorių valdyti galime ne tik pulteliu – tai daryti galite ir telefonu. Tokiai funkcijai tereikia rasti teisingą programėlę, kelių akimirkų jos įdiegimui ir bendro Wi-Fi tinklo. Detalia instrukcija dalinasi „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: