Kaip „Samsung“ telefone pakeisti programėlės kalbą?

Vien per šių metų pirmus keturis mėnesius naudotojai iš „Google Play“ parduotuvės atsisiuntė 27 mlrd. programėlių, rodo „Statista“ duomenys. Tam, kad programėles galėtume kasdien patogiai naudoti, gali reikėti pakeisti jų kalbą. „Bitės Profas“ Andrius pasakoja, kaip tai padaryti lengviau „Samsung“ telefone.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Tam, kad pakeistumėte programėlės kalbą „Samsung“ telefone, pirmiausia eikite į jo nustatymus ir pasirinkite „Bendrasis valdymas“.
  • Tada spauskite „Programos kalbos“.
  • Po to iš sąrašo pasirinkite programėlę ir kalbą, kuria norėtumėte, kad ji veiktų.
  • Jei sąraše nėra ieškomos programėlės, vadinasi, ji kalbos keitimo funkcijos nepalaiko.
 

„Naujo telefono pradinės sąrankos metu pasirinkus kalbą, ją palaikančios programėlės automatiškai pradės veikti tokia kalba. Vis dėlto „One UI 5.0“ ar naujesnę vartotojo sąsają turinčių „Samsung“ telefonų naudotojai turi galimybę įvairioms programėlėms nustatyti kalbas, nepriklausomai nuo to, kokia yra pasirinkta išmaniojo sistemos kalba. Vadinasi, įrenginio meniu gali būti pateiktas, pavyzdžiui, lietuvių, o informacija, esanti „YouTube“ programėlėje – anglų kalba“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Ką daryti, kad „Samsung“ išmaniajame programėlė veiktų kita kalba?

Jei norite, kad programėlė veiktų kita nei „Samsung“ telefono sistemos kalba, pirmiausia eikite į įrenginio nustatymus ir pasirinkite „Bendrasis valdymas“.

Tada spustelėkite pasirinkimą „Programos kalbos“.

„Atsidariusiame programėlių sąraše pasirinkite tą, kurios kalbą norite keisti. Tiesa, ne visos programėlės palaiko kalbos keitimo funkciją. Jei sąraše nerandate ieškomos programėlės, vadinasi, ji būtent tokia, – sako „Bitės Profas“.

Dabar pasirinkite programėlės kalbą, kurios norite.

„Štai ir viskas! Sveikinu jus sėkmingai pakeitusius programėlės kalbą „Samsung“ telefone“, – sako A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: