Tęskite pamėgtų filmų ir serialų nuotykius: programėlės, sukurtos pagal žymiausius iš jų

Pasibaigus paskutinei serialo serijai ar lekiant filmo titrams nesinori skirtis su pamėgtais herojais bei jų nuotykiais? Šiuolaikinis medijų pasaulis tampriai susijęs, todėl turinys neapsiriboja „Go3|BITĖ“ televizija – jo pagrindu kuriamos programėlės bei žaidimai, su kuriais nuotykiai tęsiasi net išjungus televizorių. Kelis tokius sprendimus išbandyti kviečia „Bitės Profai“.
 
Susipažinkite lengviau:
  • Kai kurie filmai ar serialai tapo populiariosios kultūros dalimi, todėl jų nuotykiai perkeliami į įvairias platformas ir neapsiriboja televizoriaus ekranu.
  • Kai kurie „Go3|BITĖ“ internetinės televizijos platformoje rodomi kultiniai serialai, filmai bei laidos turi jiems skirtus žaidimus ar programėles.
  • Kai kurie „Go3|BITĖ“ internetinės televizijos platformoje rodomi kultiniai serialai, filmai bei laidos turi jiems skirtus žaidimus ar programėles.
  • Vieni jų kviečia pasitikrinti žinias apie mėgstamų serialų herojus, kiti pratęsia ar papildo filmų siužetą.

Jei jums įdomu, kaip savo išmaniuoju galite papildyti „Go3|BITĖ“ televizijos žiūrėjimo patirtį, skaitykite šį „Bitės Profų“ straipsnį.

„Pasibaigus serialui apima nostalgijos jausmas, o po filmo jau laukiate informacijos apie planuojamą jo tęsinį? Ilgiau pasilikti savo pamėgtų herojų ir jų nuotykių pasaulyje padeda išmanūs sprendimai – galbūt norite pasitikrinti, kaip gerai išmanote „Draugų“ serialą? O gal jus sudomins „Aukščiausios pavaros“ žaidimas? Žiūrėdami „Go3|BITĖ“ televizijos programas, nepamirškite pramogų ir išmaniajame įrenginyje“, – ragina „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
 
Pažinkite „Draugus“ dar geriau

Durys | BITĖ

 
„Draugų“ serialas puikiai pažįstamas daugeliui, tačiau legendinio septyneto nuotykiai kiekvieną kartą įtraukia lyg pirmąsyk. Jei jus užburia Čandlerio sarkazmas, Roso intelektas, Reičel apsipirkinėjimo manija ir kitos veikėjų charakterio savybės, atraskite jas vėl ir vėl.
 
„Pirmiausia, atgaivinkite atmintį ir peržiūrėkite serialą „Go3|BITĖ“ platformoje, o tada meskite sau iššūkį programėlėje „Friends Quiz and Trivia“ („Android“). Atsakinėdami į klausimus, ne tik prisiminsite daugybę įsimintinų epizodų, bet ir sužinosite šį tą nauja. Čia jūsų laukia daugiau nei šimtas skirtingų lygių ir programėlė nuolat pildoma naujais klausimais. Jei užmiršote kai kuriuos faktus, „Friends Quiz and Trivia“ už sukauptus taškus galėsite pasinaudoti užuominomis bei pagalba“, – pasakoja Martynas.
 
Įsijauskite į Stigo vaidmenį

Automobilis | BITĖ

 
Klasika tapę Jeremy Clarksono, James’o May’aus ir Richardo Hammondo trijulės bei mįslingojo Stigo nuotykiai kiekvieną kartą įtraukia ir priverčia juoktis iš naujo. Įsijungę „Aukščiausios pavaros“ laidas, kartu su jais išbandykite legendinius bei skriekite naujausiais automobiliais. Stebėkite, kaip jose ekonominės klasės mašinas prisijaukina pramogų pasaulio žvaigždės. Galiausiai, nutrūktgalviai laidos vedėjai pakvies jus į keliones egzotiškiausiuose viso pasaulio kraštuose – o neišblėsus laidos įspūdžiams, juos atgaivinti galėsite ir savo išmaniajame.
 
„Parsisiuntę žaidimą „Top Gear: Donut Dash“ („Android“, „iOS“), pasirinkite vieną iš daugybės unikalių automobilių. Su juo šonu slysdami apibrėžtoje aikštelėje turite apsaugoti centre esantį biurą nuo į jį besikėsinančių kemperių. Už įvykdytą iššūkį gausite spurgų – deja, tik virtualių“, – sako „Bitės Profas“.
 
Nutylėti „Gyvų numirėlių“ epizodai

Zombiai | BITĖ

 
Gyvi numirėliai“ laikomas vienu sėkmingiausių visų laikų televizijos serialų. Šiandien kuriamas jau dešimtasis jo sezonas, o per dešimtmetį jis susišlavė daugybę prestižinių kino bei televizijos apdovanojimų. Ne visi žino, kad kultinis apokaliptinis serialas sukurtas pagal amerikiečių rašytojo Roberto Kirkmano komiksus, o „The Walking Dead: Michonne“ žaidimas („Android“, „iOS“) užpildo juose paliktą siužeto spragą. Kad pasibaigus serialo serijai įspūdžiai nedingtų, įsijauskite į franšizės veikėjos Mikonės istoriją. Persekiojama praeities, kamuojama netekties skausmo ir kitų negandų, ji turi rasti jėgų pakilti ir sugrįžti pas bendrininkus, nuo kurių atsiskyrė. Žaidimo eiga priklausys nuo jūsų – priimdami įvairius sprendimus, jūs vesite Mikonę siužeto vingiais. Jis sužavės ne tik savo istorija, bet ir grafika – tai kompromisas tarp komiksų piešinių ir šiuolaikinės animacijos“, – žaidimą rekomenduoja Martynas.
 
Išvykite ateivius iš Žemės

Atveiviai | BITĖ

 
Jei iki šiol su šypsena prisimenate ankstesnius „Vyrai juodais drabužiais“ filmus, „Go3|BITĖ“ platformoje rasite ne tik juos, bet ir naujausią, pernai pasirodžiusią ketvirtą jo dalį. Joje pasauliui grasina ateiviai ir jauni agentai siunčiami gelbėti planetą. „Bitės Profas“ Martynas pasakoja, kad filmo pasirodymą lydėjo ir pagal jį sukurta pirmojo asmens šaudyklė „Men in Black: Galaxy Defenders“.
 
„Įsijungę žaidimą, pratęsite filmo siužetą – kartu su žaidėjais iš viso pasaulio būsite atsakingi už planetos išsaugojimą. Rinkitės iš plataus ginklų arsenalo, tapkite vienu iš filmo herojų ir leiskitės į nuotykius. Žaidimas itin dinamiškas ir greitas, todėl laiko atsikvėpti nebus – juolab, kad veiksmas vyksta realiu laiku internete. Tiesa, galite rinktis iš skirtingų režimų – žaisti ne tik prieš kitus žaidėjus, bet ir prieš kompiuterio valdomus oponentus. Žaidime jūsų laukia kovos su bosais, varžybos arenose ir įtraukianti kampanija. Tiesa, legendinio dainuojančio mopso Frenko gerbėjams teks nusivilti – jo čia nesutiksite“, – sako jis.
 
Ištirkite paranormalius reiškinius

Miškas | BITĖ

 
„Jei jums iki šiol pašiurpsta oda išgirdus pirmąsias serialo „X failai“ įžangos natas, prisiminkite klasikines mistikos istorijas platformoje „Go3|BITĖ“ žiūrėdami jas tęsiantį filmą. Nepaaiškinamus nusikaltimus ir mįslingus atvejus tiriančiu agentu galite tapti ir jūs, nusprendę pratęsti nuotykius ir parsisiuntę „The X-Files: Deep State“ žaidimą. Jame jūs būsite FTB slaptojo „X Failų“ padalinio agentas ir kartu su kolega Deilu vyksite aiškintis paranormalių nusikaltimų. Jūsų laukia intrigos, konspiracija ir daugybė unikalių misijų – ieškokite užuominų, sujunkite taškus ir raskite stulbinamus atsakymus“, – intriguoja Martynas.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.