„Bitės Profai“ pataria: kurį „Apple Watch“ išmanųjį laikrodį pasirinkti?

„Apple“ prekės ženklas jau seniai daugeliui asocijuojasi su patikima kokybe, išskirtiniu dizainu ir patogiu valdymu. Kiekvienas šio gamintojo išmanusis laikrodis pasižymi šiomis savybėmis ir yra išskirtinis. Dėl šios priežasties išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ pristato 3 „Apple Watch“ įrenginius, kad tinkamiausią laikrodį išsirinktumėte lengviau.
 

„Naudojate „iPhone“ telefoną ir ieškote jam kompaniono – išmaniojo laikrodžio? Jei taip, „Apple Watch“ – pats tinkamiausias pasirinkimas! Pirma, šių įrenginių programėlės ir pranešimai sinchronizuojasi su tais, kurie yra „Apple“ telefonuose. Antra, „Apple Watch“ – nepamainomi sveikatos stebėsenos asistentai. Trečia, įrenginius lengva priderinti prie savo stiliaus, nes galima keisti tiek jų apyrankes, tiek ciferblatus. Galiausiai „Apple Watch“ išmanieji laikrodžiai – „Apple“ ekosistemos dalis. Plačiau apie tai, kuo jie dar išsiskiria, vaizdo apžvalgose pasakoja „Bitės Profas“ Žygis“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
 

„Apple Watch SE (2022)“ apžvalga


Apple-Watch-SE-apzvalga
 
„Apple Watch SE (2022)“ turi galingus jutiklius bei programinę įrangą, leidžiančią pažinti asmeninę sveikatą bei kūno rodiklius. Inovatyvūs saugos sprendimai ir dar daugiau funkcijų už prieinamą kainą. Išsamią įrenginio apžvalgą išvysti galite paspaudę čia.

„Apple Watch Series 8“ apžvalga


Apple-Watch-8-apzvalga
 
„Apple Watch Series 8“ išsiskiria akį traukiančiu dizainu ir pažangiausiomis funkcijomis. Pavyzdžiui, jame esantys jutikliai gali aptikti transporto priemonės avariją ir apie tai informuoti skubios pagalbos tarnybas bei pasirinktus kontaktus. Šio išmaniojo laikrodžio apžvalgą žiūrėkite paspaudę čia.

„Apple Watch Ultra“ apžvalga


Apple-Watch-Ultra-apzvalga
 
„Apple Watch Ultra“ – tobulas pasirinkimas tiek išmaniųjų technologijų mėgėjams, pro kurių akis niekada nepraslysta naujausi ir pažangiausi įrenginiai, tiek ekstremalaus sporto entuziastams. Tai pats pažangiausias ir didžiausias visų laikų „Apple“ išmanusis laikrodis. Daugiau apie „Apple Watch Ultra“ galite sužinoti vaizdo apžvalgoje, kurią rasite paspaudę čia.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šias apžvalgas parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.