Kaip pakeisti „ZTE MF971R“ maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodį?

Visada patogu maršrutizatoriaus slaptažodį pasikeisti į tokį, kurį nesunku prisiminti ir padiktuoti svečiams. Komercinės ar kitos paskirties patalpose, kuriose prie tinklo kasdien prisijungia didesnis kiekis žmonių, tą padaryti netgi reikėtų – lankytojai galės prisijungti itin lengvai. Apie tai, kaip pakeisti „Wi-Fi“ slaptažodį naudojant „ZTE MF971R“ maršrutizatorių, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • Prisijungęs prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo, į naršyklės langą įveskite šį adresą: „192.168.0.1“. Būtent toks adresas skirtas prisijungti prie šio maršrutizatoriaus valdymo sąsajos.
  • Jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prisijungti prie maršrutizatoriaus valdymo skydo galite lengviau.
  • Atsidūrus pagrindiniame maršrutizatoriaus valdymo lange, norint pakeisti „Wi-Fi“ tinklo pavadinimą ir/arba slaptažodį, spauskite „Wi-Fi Settings“, o tada – dar kartą „Wi-Fi Settings“.
 

„Šioje instrukcijoje žingsnis po žingsnio papasakosime, kaip pakeisti „ZTE MF971R“ maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodį. Pirmiausia reikės prie jo prisijungti telefonu arba kompiuteriu. Nors instrukcijoje rodomi telefono ekrano vaizdai, lygiai tie patys žingsniai veikia ir naudojantis kompiuteriu“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip pakeisti „ZTE MF971R“ maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodį?

Įsitikinkite, kad esate prisijungęs prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo. Jeigu nežinote arba neatsimenate savo maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodžio, galite atkurti jame gamyklinius parametrus ir pradinės reikšmės sugrįš į tas, kurios nurodytos lipduke, priklijuotame ant maršrutizatoriaus nugarėlės.

ZTE-MF971R-slaptazodis-1

Prisijungęs prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo, į naršyklės langą įveskite šį adresą: „192.168.0.1“. Būtent toks adresas skirtas prisijungti prie šio maršrutizatoriaus valdymo sąsajos. Jį galite rasti po „Device Manager Website“ užrašu ant lipduko, priklijuoto maršrutizatoriaus apačioje.

ZTE-MF971R-slaptazodis-2

Jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prisijungti prie maršrutizatoriaus valdymo skydo galite lengviau. Palaikę ant „Wi-Fi“ ikonos greituosiuose nustatymuose, įsijunkite „Wi-Fi“ nustatymus, paspauskite nustatymų simbolį šalia savo „Wi-Fi“ tinklo ir spauskite „Tvarkyti kelvedį“.

ZTE-MF971R-slaptazodis-3

Išvysite langą su prisijungimu prie maršrutizatoriaus valdymo skydo. Po gamyklinių parametrų atkūrimo viršutiniame laukelyje reikėtų suvesti „admin“, o apatiniame –savo slaptažodį, nurodytą prie „Regular user password“ laukelio, ant maršrutizatoriaus nugarėlės. Mano atveju, jis yra „g437v53B“. Įveskite ir spauskite „Login“.

ZTE-MF971R-slaptazodis-4

Naujame lange spauskite „Agree“.

ZTE-MF971R-slaptazodis-5

Matote pagrindinį maršrutizatoriaus valdymo langą. Norint pakeisti „Wi-Fi“ tinklo pavadinimą ir/arba slaptažodį, spauskite „Wi-Fi Settings“, o tada – dar kartą „Wi-Fi Settings“.

ZTE-MF971R-slaptazodis-6

Laukelyje „Network Name“ galite įvesti savo norimą „Wi-Fi“ tinklo pavadinimą. Laukelyje „Password“ – norimą slaptažodį. Įrašius pageidaujamas reikšmes, spauskite „Apply“. Tada pasirodžiusioje lentelėje spauskite „Yes“. Dabar maršrutizatorius turi pilnai persikrauti. Palaukite bent minutę ir savo išmaniajame įrenginyje ieškokite naujojo „Wi-Fi“ tinklo.

ZTE-MF971R-slaptazodis-7

„Užduotis įvykdyta! Maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodis sėkmingai pakeistas. Norėdami įsitikinti, kad viskas veikia, pabandykite prie „Wi-Fi“ prijungti kitus, prie tinklo dar neprijungtus įrenginius“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
 
BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.