Naudingos „Samsung Galaxy Watch“ išmaniojo laikrodžio funkcijos: ką dar gali jūsų įrenginys?

Išmanieji laikrodžiai ne veltui užkopė į populiarumo viršūnę – šie įrenginiai leidžia net ir esant toliau nuo telefono atsiliepti į skambučius ar sumokėti už pirkinius parduotuvėje. Be to, išmanieji laikrodžiai yra nepamainomi sporto entuziastų atributai – jie primena kada laikas mankštintis, skaičiuoja žingsnius ar net atstoja asmeninį trenerį. „Bitės Profai“ paruošė daugybę instrukcijų ir patarimų, kad išnaudotumėte visas išmaniųjų laikrodžių galimybes.
 

„Be įprastų funkcijų, tokių kaip skambučių, žinučių priėmimas ar fizinio aktyvumo sekimas, išmanieji laikrodžiai suteikia ir dar daugiau galimybių. Pavyzdžiui, išmanusis laikrodis gali tapti tikru apsipirkimo asistentu – specialios funkcijos leis ne tik atsiskaityti parduotuvėje, bet ir sudaryti pirkinių sąrašą bei jį matyti tiesiai ant savo riešo“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

5 mažiau žinomos „Samsung Galaxy Watch“ galimybės, kurios pravers kasdien

Net jei jau kurį laiką naudojate „Galaxy Watch“ serijos išmaniuosius laikrodžius, gali būti, kad neišnaudojate visų jo suteikiamų galimybių. Todėl „Bitės Profas“ Andrius , kuriame pateikia 5 „Galaxy Watch“ galimybes, kurios padės iš naujo atrasti įrenginio teikiamus patogumus. paruošė straipsnį, kuriame pateikia 5 „Galaxy Watch“ galimybes, kurios padės iš naujo atrasti įrenginio teikiamus patogumus.

5 naudingos programėlės „Samsung Galaxy Watch“ išmaniesiems laikrodžiams

„Samsung“ išmanieji laikrodžiai – vieni populiariausių rinkoje. Taip yra visai ne veltui – juose galima rasti daugybę skirtingų programėlių, skirtų bendrauti, klausyti muzikos ar garso knygų. Kad turimo įrenginio galimybės išplėstumėte dar labiau „Bitės Profas“ Andrius sudarė „Galaxy Watch“ išmaniesiems laikrodžiams skirtų naudingiausių programėlių sąrašą.

Kaip „Samsung Galaxy Watch“ išmanųjį laikrodį pritaikyti žmonėms su negalia?

Kaip ir daugelis išmaniųjų įrenginių, „Samsung Galaxy Watch“ serijos laikrodžiai turi žmonėms su negalia pritaikytų funkcijų. Visgi, surasti jas visas gali būti sudėtinga, todėl šioje instrukcijoje „Bitės Profas“ Martynas pasakoja, kokius parametrus siūlo „Galaxy Watch“ serijos išmanieji laikrodžiai bei kaip juos aktyvuoti.

Kaip lengvai pradėti naudotis „Mano BITĖ“ programėle?

„Mano BITĖ“ programėlė – itin patogus būdas matyti visą svarbiausią informaciją apie užsakytus planus, peržiūrėti specialius jų ar įrangos pasiūlymus, gauti naudingus „Bitės Profų“ patarimus bei vos keletu paspaudimų apmokėti sąskaitą. „Bitės Profas“ Martynas paruošė išsamią instrukciją, kuri padės naudotis „Mano BITĖ“ programėle.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: