Kaip prisijungti prie „Wi-Fi“ ryšio naudojant „Nokia Beacon 2“ maršrutizatorių?

Kartais nutinka, kad būnant namuose ar darbe interneto ryšys gali veikti prasčiau. Tokią problemą gali padėti išspręsti papildomas išorinis ryšio imtuvas. Jo naudojimas itin paprastas, o jūs galėsite mėgautis stabiliu ir sparčiu interneto ryšiu namuose. „Bitės Profas“ pasakoja, kaip kompiuteryje prisijungti prie „Nokia Beacon 2“ maršrutizatoriaus skleidžiamo „Wi-Fi“ ryšio, kuris yra sustiprintas „Nokia FastMile 5G“ išoriniu ryšio imtuvu.
 

„Išorinis ryšio stiprintuvas nėra standartinis maršrutizatorius, kuris skleidžia „Wi-Fi“ ryšį. Jis veikia gaudant mobilųjį ryšį ir laidu perduodant į kitą maršrutizatorių, kuris atsakingas už skleidžiamą „Wi-Fi“ ryšį. Norint sėkmingai naudotis stabiliu interneto ryšiu savo kompiuteryje, įsigijus išorinį ryšio stiprintuvą, reikės iš naujo prisijungti prie „Wi-Fi“ ryšio. Svarbiausia, kad tai padaryti labai lengva“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip kompiuteryje prisijungti prie „Wi-Fi“ ryšio?

Pirmiausia įjungus kompiuterį ekrano apačioje dešinėje pusėje susiraskite interneto ženkliuką.

Jį paspaudus atsidarys visų pasiekiamų „Wi-Fi“ ryšių pavadinimai. Susiraskite jums reikiamą.

„Kairiuoju pelytės klavišu paspauskite jį. Tuomet pamatysite daugiau informacijos šalia ryšio pavadinimo. Rekomenduoju uždėti varnelę šalia „Connect automatically“ parinkties, tokiu atveju kitą kartą įjungus kompiuterį, nereikės prie tinklo jungtis iš naujo – įrenginys tai padarys automatiškai“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Tuomet spauskite „Connect“ ir naujai atsidariusiame laukelyje suveskite slaptažodį, kuris užrašytas ant lipduko, užklijuoto maršrutizatoriaus nugarėlėje.

„Suvedus slaptažodį, paspauskite „Next“ mygtuką. Jei slaptažodį suvedėte teisingai, po ryšio pavadinimu turėtų pasirodyti užrašas „Connected, secured“. Jis informuos apie tai, kad prisijungėte prie „Wi-Fi“ ryšio ir galite sėkmingai naudotis stabiliu ir sparčiu „Bitės“ 5G namų internetu“, – aiškina A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: