Kaip aktyvuoti eSIM paslaugą „Huawei Watch 4“ serijos laikrodžiuose?

Greičiausiai sutiksite, kad kartais naudoti išmanųjį telefoną yra nepatogu. Kone dažniausiai su tuo susiduriama sportuojant – juk bėgti tyloje nesinori, tačiau lygiai taip pat erzina ir šalia esantis įrenginys. Be abejo, šią problemą galima išspręsti išmaniajame laikrodyje aktyvavus eSIM paslaugą. „Bitės Profas“ Andrius pasakoja, kaip tai padaryti lengviau, jei naudojate „Huawei Watch 4“ arba „Huawei Watch 4 Pro“ modelį.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išmanusis laikrodis su aktyvuota eSIM paslauga gali kone atstoti telefoną, nes atlieka jo svarbiausias funkcijas.
  • Norint aktyvuoti eSIM paslaugą „Huawei Watch 4“ arba „Huawei Watch 4 Pro“ modelyje, telefone reikia įdiegti „Huawei sveikata“ programėlę.
  • Sėkmingai aktyvavus eSIM, apie tai jus informuos abu įrenginiai.
 

„Būtent dėl eSIM paslaugos išmanusis laikrodis gali turėti telefonams būdingų funkcijų, o tai itin patogu. Juk tam, kad, pavyzdžiui, paskambintumėte ar parašytumėte ir išsiųstumėte SMS žinutę draugui, tereikia ant riešo mūvėti laikrodį. Beje, noriu pabrėžti, kad eSIM paslauga ypač praverčia ir netikėtose situacijose: išsikrovus telefonui ar jį netyčia kur nors palikus“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Ką daryti, kad „Huawei Watch 4“ laikrodyje veiktų eSIM paslauga?

Jei norite aktyvuoti eSIM paslaugą „Huawei Watch 4“ laikrodyje, pirmiausia įsitikinkite, kad jis yra prijungtas prie telefono („Android“, „iOS“). Tada išmaniajame atidarykite „Huawei sveikata“ programėlę, spauskite ekrano apačioje esantį mygtuką „Įreng.“ ir pasirinkite savo laikrodžio pavadinimą.

Dabar paeikite žemyn, t. y. pirštu braukite iš ekrano apačios į viršų, ir spauskite „eSIM valdymas“.

„Gera pradžia – pusė darbo, o jums išties puikiai sekasi. Šiuo metu atsidariusiame meniu pasirinkite „Atskiras numeris“. Jūsų laikrodis vis tiek turėsi tokį patį numerį kaip ir jūsų telefonas dėl „Bitės“ vieno numerio paslaugos“, – sako A. Archangelskis.

Dabar spauskite mygtuką „Aktyvuoti“, o pasikeitus ekrano vaizdui – „Nuskaityti“. Tada programėlė jūsų prašys leidimo, kad galėtų fotografuoti ir įrašyti vaizdo įrašus. Šį leidimą reikia suteikti tam, kad programėlė turėtų prieigą prie telefono kameros ir galėtų nuskaityti eSIM paslaugos QR kodą. Dėl to pasirinkite „Naudojant programą“.

Po to raskite savo eSIM sutartį ir joje esantį QR kodą. Kitas žingsnis – į jį nukreipkite telefono kamerą.

„Kai tai padarysite, ekrano apačioje bus parašyta: „Analizė sėkminga. Įkeliamas eSIM profilis...“. Atsidariusiame lange spauskite „Kitas“, – sako „Bitės Profas“.

Galiausiai spauskite „Gerai“. Apie sėkmingai aktyvuotą eSIM paslaugą jus informuos tiek telefonas, tiek laikrodis.

„Sveikinu! Dabar jūsų „Huawei“ laikrodis gali atlikti bene svarbiausias telefono funkcijas“, – sako A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: