Kaip išsirinkti išmanųjį telefoną, turint skirtingo dydžio biudžetą?

Išmanusis telefonas yra kone vienas dažniausiai naudojamų įrenginių. Dėl to nusprendus jį pakeisti nauju, paieškoms derėtų skirti pakankamai dėmesio. „Bitės Profai“ dalinasi patarimais, į kokias ekonominės ir vidutinės klasės įrenginių bei flagmanų savybes naudinga atkreipti dėmesį, kad geriausiai lūkesčius tenkinantį išmanųjį telefoną išsirinktumėte lengviau.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Ekonominės klasės telefonų nugarėlės dažniausiai yra plastikinės, tad naudinga įsigyti dėkliuką. Be to, šių įrenginių ekranai mažiau apsaugoti nei flagmanų, dėl to verta naudoti ir apsauginę šių dalių plėvelę ar stikliuką.
  • Tiek kainuojantys išmanieji dieną vaizdą užfiksuoja gerai, bet vakare didžioji jų dalis – prastokai.
  • Itin naudinga telefonų funkcija – greitas įkrovimas, leidžiantis per trumpą laiką papildyti išmaniojo baterijos atsargas.
  • Įrenginio 32 GB vidinės atminties visiškai užteka, jei telefonu tik skambinate, rašote žinutes ir naršote internete.
 

„Tiems, kurie nusprendė įsigyti naują išmanųjį telefoną, rekomenduoju pirmiausia apgalvoti biudžetą, kurį šiam pirkiniui norite skirti. Kitas žingsnis – įrenginio naudojimo trumpa analizė. Turiu omenyje tai, kad verta kelti klausimus, susijusius su telefono naudojimu. Pavyzdžiui, ar mėgstu fotografuoti ir filmuoti. Be abejo, pasinaudoję mūsų patarimais patį tinkamiausią išmanųjį rasite lengviau“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip išsirinkti telefoną iki 300 Eur?

Kaip išsirinkti telefoną iki 300 Eur? | BITĖ
 
Išmanieji telefonai, kainuojantys iki 300 Eur, priskiriami ekonominei klasei. Nors jie daug kuo nusileidžia vidutinės klasės įrenginiams ir flagmanams, tačiau suteikia visavertę patirtį. „Bitės Profas“ Martynas pateikia ekonominių telefonų kriterijus, kuriuos įvertinę išmanųjį išsirinksite lengviau.

Kaip išsirinkti vidutinės klasės telefoną nuo 300 iki 600 Eur?

Kaip išsirinkti vidutinės klasės telefoną nuo 300 iki 600 Eur? | BITĖ
 
Vidutinės klasės telefonas – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išmaniojo, turinčio geresnius parametrus už ekonominės klasės įrenginius. Be to, toks telefonas pradžiugins ir tuos, kurie išmaniajam pasiruošę skirti mažesnį biudžetą, nei jo prireiktų pasirinkus flagmaną. Kaip lengviau išsirinkti telefoną, kainuojantį nuo 300 iki 600 Eur, pasakoja „Bitės Profas“ Martynas.

Kaip išsirinkti flagmaną nuo 600 Eur?

Kaip išsirinkti flagmaną nuo 600 Eur? | BITĖ
 
Flagmanas – aukščiausios klasės išmanusis telefonas. Jis skirtas tiems, kurie nori galingiausio ir daugiausia galimybių suteikiančio įrenginio. Tam, kad lengviau išsirinktumėte išmanųjį telefoną nuo 600 Eur, „Bitės Profas“ Karolis pataria, į ką juose naudinga atkreipti dėmesį.


BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.