Kaip užsisakyti eSIM paslaugą „Apple Watch“ laikrodžiui?

Išmanieji laikrodžiai ‒ nepakeičiami pagalbininkai ne tik sporto metu, bet ir kasdienėse situacijose. Jei jau turite „Apple Watch“, kuris palaiko eSIM technologiją, galite užsisakyti eSIM paslaugą. Tokiu būdu galėsite skubiai paskambinti, parašyti žinutę ar atsakyti į el. laišką, kai šalia nėra telefono arba jis išsikrovęs. Kaip lengvai užsisakyti eSIM paslaugą pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertas „Bitės Profas“ Žygis.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Savarankiškai užsisakyti eSIM paslaugą „Apple Watch“ laikrodžiams galima turint numerį „Bitės“ tinkle
  • Pirmiausia atlikite visus reikalingus veiksmus „Mano BITĖ“ savitarnoje
  • Tada „iPhone“ telefone atidarę „Apple Watch“ programėlę atlikite likusius veiksmus
  • Sėkmingai užsisakę eSIM paslaugą, gausite tai patvirtinančią SMS žinutę

Daugiau apie tai, kaip užsisakyti eSIM paslaugą „Apple Watch“ laikrodžiui, sužinokite „Bitės Profo“ Žygio parengtoje vaizdo instrukcijoje:
 

„Kartais net nesusimąstome apie tai, kad neišnaudojame visų savo išmaniojo laikrodžio galimybių. Dėl šios priežasties ne tik susiduriame su problemomis, pavyzdžiui, kai netyčia kur nors palikus telefoną laikrodyje staiga dingsta tuo metu itin reikalingos funkcijos, bet ir pradedame mąstyti apie naujo įrenginio įsigijimą. Jei naudojatės „Apple Watch“ laikrodžiu, kuris palaiko eSIM technologiją, jį patobulinsite užsisakę eSIM paslaugą“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti vaizdo instrukciją, kurioje pasakoja, kaip tai galima lengvai padaryti.

Tiesa, tam, kad savarankiškai užsisakytumėte eSIM paslaugą, būtina turėti „Mano BITĖ“ („Android“, „iOS“) savitarnos paskyrą ir joje patvirtinti savo tapatybę mobiliuoju parašu („Mobile-ID“) ar per e. banką. Kaip į telefoną atsisiųsti „Mano BITĖ“ programėlę, joje užsiregistruoti ir apmokėti sąskaitas sužinokite kitame „Bitės Profų“ straipsnyje.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.