TOP 5 geriausi telefonai flagmanai

Telefonas flagmanas – aukščiausios klasės išmanusis. Šie įrenginiai turi geriausias kameras, galingiausius procesorius ir kitas naujausias technologijas. Vis dėlto skirtingi modeliai pasižymi nevienodomis savybėmis. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė visus prabangiausius išmaniuosius tam, kad labiausiai poreikius atitinkantį flagmaną išsirinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Galaxy S24 Ultra“ – dirbtinio intelekto galimybės už titano korpuso.
  • „Apple iPhone 15 Pro Max“ – titano korpusas ir atnaujintos kameros suteikia pranašumą prieš pirmtaką.
  • „Xiaomi 14 Ultra“ – išskirtinių parametrų telefonas su „Leica“ objektyvais.
  • „Samsung Galaxy Fold5“ – patobulintas atlenkiamas telefonas.
  • „Sony Xperia 1 V“ – naudingi parametrai ir natūralios spalvos nuotraukose.

„Šios klasės modeliai išsiskiria moderniu dizainu ir tuo, kad turi aukščiausius parametrus. Vis dėlto vienas flagmanas gali būti patogesnis nuolat keliaujant, o kitas tinkamesnis fotografuojant. Drąsiai sakau, kad suklysti renkantis aukščiausios klasės telefoną – sunku. Šie įrenginiai yra puikus pasirinkimas, nes yra itin patvarūs ir savo galimybėmis nenusileidžia net kompiuteriui“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Samsung Galaxy S24 Ultra“ – dirbtiniu intelektu varomas flagmanas

Telefonas „Samsung Galaxy S24 Ultra“ paveldėjo šios telefonų serijos korpuso dizainą. Tačiau, kitaip nei ankstesni modeliai, naujasis „Galaxy S24 Ultra“ išsiskiria itin tvirtu ir lengvu titano korpusu, o ekranas nebeturi lenktų kraštų.

„Telefonas be įspūdingos išvaizdos dar pasižymi specialiu „Galaxy AI“ dirbtiniu intelektu, kuris palengvina kasdienius darbus. Pavyzdžiui, funkcija „Paieška apibrėžiant“ leidžia ekrane pažymėti norimą objektą ir „Google“ paieška pagal jį suras naudingos informacijos arba nurodys, kas tai yra. Tuo tarpu redagavimo funkcija „Photo Assist“ leidžia nuotraukoje pažymėtus objektus perstumti į kitą vietą arba juos pašalinti“, – vardina A. Archangelskis.

Tai tikrai ne visos „Galaxy AI“ galimybės – nuolat tobulinamos dirbtinio intelekto savybės praverčia ne tik fotografuojant, bet ir naudojant tokias funkcijas, kaip gyvas vertimas su „Live Translate“. Naudingų funkcijų ateityje galime sulaukti dar daugiau. Verdiktas – tai vienas geriausių telefonų rinkoje dėl savo parametrų bei dirbtinio intelekto funkcijų. Rekomenduojamas ieškantiems geriausio „Samsung“ telefono.

Daugiau apie „Samsung Galaxy S24 Ultra“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Apple iPhone 15 Pro Max“ – telefonų titanas

Šis telefonas – pirmasis „Apple“ gamintojo išmanusis, kurio korpusas pagamintas iš titano. Būtent šis metalas naudojamas ir erdvėlaiviams, skrendantiems į Marsą.

„Dėl to telefonas yra itin tvirtas ir net lengvesnis už savo pirmtaką. Beje, tvirtumu pasižymi ne tik išmaniojo korpusas, bet ir priekinis ekrano stiklas „Ceramic Shield“. „Apple“ teigimu, jis – vienas tvirčiausių“, – pasakoja „Bitės Profas“.

„iPhone 15 Pro Max“ turi atnaujintas kameras. Dabar 3 objektyvai suteikia dar daugiau fotografavimo galimybių. Be to, įrenginys – pirmasis „Apple“ telefonas, turintis objektyvą, kuriuo vaizdą optiniu būdu galima priartinti 5 kartus. Išmanusis rekomenduojamas ieškantiems geriausio, ką gali pasiūlyti šis gamintojas.

Daugiau apie „Apple iPhone 15 Pro Max“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Xiaomi 14 Ultra“ – visapusiškai „Ultra“ lygio parametrai


 

„Šio telefono parametrai nudžiugins ne vieną entuziastą. Visų pirma, šiame telefone yra legendinio kamerų gamintojo „Leica“ objektyvai. Vos įjungus fotoaparatą reikės pasirinkti, kokiu režimu norite fotografuoti – „Leica Authentic Look“ ar „Leica Vibrant Look“. Pirmasis režimas fotografuos realistiškesnėmis spalvomis, o kitas – darys labiau akį traukiančias nuotraukas. Įspūdingas ir baterijos įkrovimas – šis telefonas belaidžiu būdu kraunasi greičiau nei kiti konkurentai su laidu“, – sako „Bitės Profas Andrius.

Be to, šis telefonas turi papildomą „Dual-Channel IceLoop“ aušinimo sistemą, kuri leis jo galingam procesoriui veikti dar sparčiau. Pribloškia ir telefono ekranas su „Ultra“ šviesumu, siekiančiu net 3000 nitų. Mėgstantiems itin aukšto lygio parametrus šis telefonas yra neabejotina rekomendacija.

Daugiau apie „Xiaomi 14 Ultra“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy Fold5“ – pažangus atlenkiamas išmanusis

Gamintojas „Samsung“ atlenkiamų išmaniųjų rinkoje – lyderis. „Fold“ 5 kartos modelis stebina dizaino patobulinimais.

„Pirmą kartą šio gamintojo telefoną galima sulenkti taip, kad skirtingos ekrano pusės visiškai susiglaustų. Nors iš išorės toks pokytis atrodo nedidelis, tačiau jam įgyvendinti inžinieriai išties turėjo pasukti galvas. Svarbu ir tai, kad patobulinta sulenkimo vieta yra tvirta ir nebijo vandens. Dėl to išmanusis turi IPX8 sertifikatą“, – sako „Bitės Profas“.

„Galaxy Fold5“ pamėgs tiek praktiški, tiek kūrybingi naudotojai. Be to, „Note“ serijos gerbėjai apsidžiaugs, nes šis telefonas taip pat palaiko „S Pen“ išmanųjį rašiklį.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Fold5“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Sony Xperia 1 V“ – tikros spalvos nuotraukose bei naudingi parametrai

Išmanusis gali pasigirti parametrais, kurių trokšta telefonų flagmanų gerbėjai – ausinių jungtimi, atminties kortelės palaikymu ir didelės 4K raiškos OLED technologijos ekranu, palaikančiu net 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį.

„Kaip ir buvo galima tikėtis iš „Sony“, šiame įrenginyje rasime vieną sparčiausių procesorių – „Snapdragon 8 Gen 2“ – ir didelę 12 GB darbinę atmintį. Turiu paminėti ir tai, kad gamintojas, kaip visada, užtikrina didesnį atsparumą vandeniui nei konkurentai – išmanusis turi IP65 ir IP68 sertifikatus“, – sako A. Archangelskis.

Jo teigimu, „Sony Xperia 1 V“ taip pat išsiskiria užfiksuotomis nuotraukomis, nes jose spalvos ypač panašios į tas, kurias matome savo akimis realybėje. Tuo metu kiti gamintojai stengiasi, kad fotografijų spalvos būtų sodresnės.

Iš esmės „Xperia 1 V“ turi bene viską, ko galima norėti iš aukščiausios klasės išmaniojo. Jį greičiausiai pamėgs fotografijos mėgėjai.

Daugiau apie „Sony Xperia 1 V“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Ieškote kiek kitokio telefono? Kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

Ką dar reikėtų žinoti renkantis telefoną flagmaną? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Andrius.

  • Ar visi flagmanai atsparūs vandeniui?
 

Dauguma gamintojų kuria vandeniui atsparius modelius. Jie turi tai patvirtinantį IP68 sertifikatą. Vis dėlto ne visi telefonai flagmanai gali pasigirti šia savybe. Rinkdamiesi išmanųjį, perskaitykite jo parametrus ir įsitikinkite, kad įrenginys yra atsparus vandeniui.

  • Ar visi telefonai flagmanai leidžia žaisti žaidimus, pasirinkus aukščiausios kokybės nustatymus?
 

Telefonai flagmanai turi greičiausius procesorius, kurie leidžia be trukdžių mėgautis visais tuo metu pasirodžiusiais žaidimais. Visgi išmanieji yra skirtingi, tad žaidžiant sudėtingos grafikos žaidimus, jie gali kaisti nevienodai. Jei įrenginį perkate dėl žaidimų, pasidomėkite jo aušinimu. Tiesa, jums padėti gali „Bitės Profai“.

  • Ar telefonas su 5 kartų optinio priartinimo kamera visada fotografuoja kokybiškiau už išmanųjį su 3 kartų optinio priartinimo kamera?
 

Telefonas su 5 kartų optinio priartinimo kamera ne visada fotografuoja kokybiškiau už išmanųjį su 3 kartų optinio priartinimo kamera.

  • Ar yra telefonų flagmanų su išimama baterija?
 

Telefonų flagmanų su išimama baterija nėra. Gamintojai integruoja akumuliatorius tam, kad užtikrintų įrenginio atsparumą vandeniui. Be to, taip jie gali kurti išmaniuosius su talpesnėmis baterijomis.

  • Kas svarbiausia renkantis naują flagmaną?
 

Nėra vieno tobulo telefono – skirtingi modeliai turi ne vienodų pranašumų. Svarbiausia žinoti, kokie išmaniųjų privalumai jums yra aktualūs. Beje, rinkdamiesi naują įrenginį visada galite pasitarti su „Bitės Profais“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: