TOP 5 geriausi telefonai flagmanai

Telefonas flagmanas – aukščiausios klasės išmanusis. Šie įrenginiai turi geriausias kameras, galingiausius procesorius ir kitas naujausias technologijas. Vis dėlto skirtingi modeliai pasižymi nevienodomis savybėmis. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė visus prabangiausius išmaniuosius tam, kad labiausiai poreikius atitinkantį flagmaną išsirinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Galaxy S23 Ultra“ – dėl „Snapdragon“ procesoriaus žaibiškai veikiantis telefonas.
  • „Apple iPhone 15 Pro Max“ – titano korpusas ir atnaujintos kameros suteikia pranašumą prieš pirmtaką.
  • „Sony Xperia 1 V“ – vieni įspūdingiausių parametrų ir natūralios spalvos nuotraukose.
  • „Samsung Galaxy Fold5“ – patobulintas atlenkiamas telefonas.
  • „Xiaomi 13T Pro“ – kameros, sukurtos bendradarbiaujant su „Leica“.

„Šios klasės modeliai išsiskiria moderniu dizainu ir tuo, kad turi aukščiausius parametrus. Vis dėlto vienas flagmanas gali būti patogesnis nuolat keliaujant, o kitas tinkamesnis fotografuojant. Drąsiai sakau, kad suklysti renkantis aukščiausios klasės telefoną – sunku. Šie įrenginiai yra puikus pasirinkimas, nes ilgai tarnauja ir gali atstoti net kompiuterį“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Topas atnaujintas 2023 m. spalį.

„Samsung Galaxy S23 Ultra“ – iki smulkiausių detalių nugludintas deimantas

Nors iš pirmo žvilgsnio šis išmanusis gali priminti savo pirmtaką, neapsigaukite. Mažai pakitęs dizainas slepia šio telefono flagmano žvėrišką prigimtį.

„Įrenginio pagrindinio objektyvo raiška – net 200 megapikselių (MP). Tai skamba taip pat įspūdingai, kaip ir jo suteikiamos galimybės. Iš visų „Samsung“ telefonų objektyvų, būtent jis nuotraukas ir vaizdo įrašus užfiksuoja geriausiai. Net prasto apšvietimo sąlygomis įamžintos nuotraukos bus neįtikėtinai detalios“, – tikina „Bitės Profas“.

Jis teigia, kad šiuo flagmanu filmuojant vaizdą, jis bus itin stabilus. Net jeigu tai darysite, pavyzdžiui, bėgdami.

„Samsung“ pasididžiavimas turi patobulintą ir didele sparta pasižymintį procesorių. A. Archangelskis džiaugiasi, kad pagaliau Europoje parduodamose versijose yra „Snapdragon“ gamintojo šedevras. Šis išmanusis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori naudotis vienu geriausių 2023 metų telefonų flagmanų.

Daugiau apie „Samsung Galaxy S23 Ultra“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Apple iPhone 15 Pro Max“ – telefonų titanas

Šis telefonas – pirmasis „Apple“ gamintojo išmanusis, kurio korpusas pagamintas iš titano. Būtent šis metalas naudojamas ir erdvėlaiviams, skrendantiems į Marsą.

„Dėl to telefonas yra itin tvirtas ir net lengvesnis už savo pirmtaką. Beje, tvirtumu pasižymi ne tik išmaniojo korpusas, bet ir priekinis ekrano stiklas „Ceramic Shield“. „Apple“ teigimu, jis – vienas tvirčiausių“, – pasakoja „Bitės Profas“.

„iPhone 15 Pro Max“ turi atnaujintas kameras. Dabar 3 objektyvai suteikia dar daugiau fotografavimo galimybių. Be to, įrenginys – pirmasis „Apple“ telefonas, turintis objektyvą, kuriuo vaizdą optiniu būdu galima priartinti 5 kartus. Išmanusis rekomenduojamas ieškantiems geriausio, ką gali pasiūlyti šis gamintojas.

Daugiau apie „Apple iPhone 15 Pro Max“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Sony Xperia 1 V“ – įspūdingi parametrai


 

Išmanusis gali pasigirti parametrais, kurių trokšta telefonų flagmanų gerbėjai – ausinių jungtimi, atminties kortelės palaikymu ir didelės 4K raiškos OLED technologijos ekranu, palaikančiu net 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį.

„Kaip ir buvo galima tikėtis iš „Sony“, šiame įrenginyje rasime dabar vieną sparčiausių procesorių – „Snapdragon 8 Gen 2“ – ir didelę 12 GB darbinę atmintį. Turiu paminėti ir tai, kad gamintojas, kaip visada, užtikrina didesnį atsparumą vandeniui nei konkurentai – išmanusis turi IP65 ir IP68 sertifikatus“, – sako A. Archangelskis.

Jo teigimu, „Sony Xperia 1 V“ taip pat išsiskiria užfiksuotomis nuotraukomis, nes jose spalvos ypač panašios į tas, kurias matome savo akimis realybėje. Tuo metu kiti gamintojai stengiasi, kad fotografijų spalvos būtų sodresnės.

Telefonas turi bene viską, ko galima norėti iš aukščiausios klasės išmaniojo. Jį greičiausiai pamėgs fotografijos mėgėjai.

Daugiau apie „Sony Xperia 1 V“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy Fold5“ – pažangus atlenkiamas išmanusis

Gamintojas „Samsung“ atlenkiamų išmaniųjų rinkoje – lyderis. „Fold“ 5 kartos modelis stebina dizaino patobulinimais.

„Pirmą kartą šio gamintojo telefoną galima sulenkti taip, kad skirtingos ekrano pusės visiškai susiglaustų. Nors iš išorės toks pokytis atrodo nedidelis, tačiau jam įgyvendinti inžinieriai išties turėjo pasukti galvas. Svarbu ir tai, kad patobulinta sulenkimo vieta yra tvirta ir nebijo vandens. Dėl to išmanusis turi IPX8 sertifikatą“, – sako „Bitės Profas“.

„Galaxy Fold5“ pamėgs tiek praktiški, tiek kūrybingi naudotojai. Be to, „Note“ serijos gerbėjai apsidžiaugs, nes šis telefonas taip pat palaiko „S Pen“ išmanųjį rašiklį.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Fold5“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Xiaomi 13T Pro“ – pigesnis telefonas

Nors šio išmaniojo kaina yra mažesnė nei kitų šio sąrašo išmaniųjų, tačiau jis taip pat priklauso aukščiausios klasės įrenginių klasei.

„Telefono kameros sukurtos bendradarbiaujant su „Leica“. Dėl to fotografuoti galima „Leica Authentic Look“ ar „Leica Vibrant Look“ režimu. Pasirinkus pirmą iš jų nuotraukų spalvos bus natūralesnės, t. y. panašesnės į tas, kurias matome savo akimis realybėje. Pasirinkus kitą režimą fotografijų kontrastas bus didesnis, tad jos labiau trauks akį. Beje, išmaniojo ekranas gali pasiekti net 2 600 nitų šviesumą“, – sako A. Archangelskis.

Jo teigimu, ieškantiems pigesnio telefono flagmano toliau dairytis nereikėtų, nes „Xiaomi 13 T Pro“ pasižymi šiomis savybėmis.

Daugiau apie „Xiaomi 13T Pro“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Ieškote kiek kitokio telefono? Kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

Ką dar reikėtų žinoti renkantis telefoną flagmaną? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Andrius.

  • Ar visi flagmanai atsparūs vandeniui?
 

Dauguma gamintojų kuria vandeniui atsparius modelius. Jie turi tai patvirtinantį IP68 sertifikatą. Vis dėlto ne visi telefonai flagmanai gali pasigirti šia savybe. Rinkdamiesi išmanųjį, perskaitykite jo parametrus ir įsitikinkite, kad įrenginys yra atsparus vandeniui.

  • Ar visi telefonai flagmanai leidžia žaisti žaidimus, pasirinkus aukščiausios kokybės nustatymus?
 

Telefonai flagmanai turi greičiausius procesorius, kurie leidžia be trukdžių mėgautis visais tuo metu pasirodžiusiais žaidimais. Visgi išmanieji yra skirtingi, tad žaidžiant sudėtingos grafikos žaidimus, jie gali kaisti nevienodai. Jei įrenginį perkate dėl žaidimų, pasidomėkite jo aušinimu. Tiesa, jums padėti gali „Bitės Profai“.

  • Ar telefonas su 5 kartų optinio priartinimo kamera visada fotografuoja kokybiškiau už išmanųjį su 3 kartų optinio priartinimo kamera?
 

Telefonas su 5 kartų optinio priartinimo kamera ne visada fotografuoja kokybiškiau už išmanųjį su 3 kartų optinio priartinimo kamera.

  • Ar yra telefonų flagmanų su išimama baterija?
 

Telefonų flagmanų su išimama baterija nėra. Gamintojai integruoja akumuliatorius tam, kad užtikrintų įrenginio atsparumą vandeniui. Be to, taip jie gali kurti išmaniuosius su talpesnėmis baterijomis.

  • Kas svarbiausia renkantis naują flagmaną?
 

Nėra vieno tobulo telefono – skirtingi modeliai turi ne vienodų pranašumų. Svarbiausia žinoti, kokie išmaniųjų privalumai jums yra aktualūs. Beje, rinkdamiesi naują įrenginį visada galite pasitarti su „Bitės Profais“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: