TOP 5 geriausios planšetės

Planšetinis kompiuteris – puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško įrenginio filmų peržiūroms, greitiems darbams ar netikėtai gimusioms kūrybinėms idėjoms įgyvendinti. Nepriklausomai nuo to, kam ją naudosite, išsirinkti gali būti sunku. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė daugybę modelių ir sudarė penkių geriausių planšečių sąrašą, kad išsirinktumėte labiausiai jūsų poreikius atitinkantį įrenginį.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Vandeniui atspari planšetė menininkams ir žaidimų mėgėjams – „Samsung Galaxy Tab S9 Ultra“.
  • „iPad Pro“ (2022) šiuo metu yra viena geriausių „Apple“ planšečių ir viena pažangiausių rinkoje.
  • „Samsung Galaxy Tab A9+ 5G“ – puikus pasirinkimas visiems šeimos nariams.
  • „Samsung Galaxy Tab Active5 5G“ – vienas atspariausių planšetinių kompiuterių rinkoje.
  • „Lenovo Tab M8 (4th gen)“ – itin kompaktiška planšetė, kurią galima valdyti ir viena ranka.

„Skirtingiems poreikiams prireiks skirtingos planšetės, tad prieš pradėdami rinktis, pirmiausia paklauskite savęs, kam ją naudosite. Jei esate žaidimų gerbėjas, jums tikrai prireiks erdvaus ekrano ir spartaus procesoriaus. Grafikos dizaineriams ar dailininkams pravers išmanusis rašiklis, o filmų gerbėjams – galingi, garso kokybę ženkliai pagerinantys garsiakalbiai“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Samsung Galaxy Tab S9 Ultra“ – geriausia „Android“ planšetė

Mobilaus telefono paprastumas ir kompiuterio techninės savybės – taip būtų galima apibūdinti planšetę „Samsung Galaxy Tab S9 Ultra“. Kitaip tariant – tai geriausias tokio tipo įrenginys, kokį šiandien galima rasti „Samsung“ asortimente.

„Tai tuo pat metu didžiausias ir kartu pažangiausias šiuo metu rinkoje esantis „Android“ planšetinis kompiuteris. Jo ekrano įstrižainė siekia net 14.6 colio, o dėl „Dynamic AMOLED 2X“ technologijos ir 120Hz vaizdo atnaujinimo dažnio turinys dideliame ekrane atrodo stulbinamai. Įrenginys puikiausiai tinka ne tik filmams ar naršymui, bet ir žaidimams. Beje, šiai planšetei priklauso IP68 sertifikatas, kuris reiškia kad įrenginys yra atsparus vandeniui. Todėl planšetę naudoti šalia vandens – visai nebaisu“, – sako A. Archangelskis.

Jei esate pripratę prie „Android“ operacinės sistemos, vargu, ar rasite geresnę planšetę. „Galaxy Tab S9 Ultra“ investicijas atpirks – pavyzdžiui, dažnu atveju išmanus rašiklis į planšečių kainą neįeina ir yra mokamas priedas, tačiau įsigijus „Samung Galaxy Tab S9 Ultra“, savo išmanų rašiklį „S-Pen“ gausite iškart su planšetiniu kompiuteriu.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Tab S9 Ultra“ sužinosite šio planšetinio kompiuterio aprašyme.

„iPad Pro“ (2022) – geriausia „Apple“ planšetė

„iPad Pro“ planšetės, visai kaip „iPhone“ telefonai, yra aukštos kokybės įrenginiai. Tad nenuostabu, kad ir „iPad Pro“ (2022) yra ne tik viena geriausių iš visų iki šiol išleistų „Apple“ planšečių, bet ir viena pažangiausių rinkoje.

„Vienas didžiausių šios planšetės privalumų – pažangus „Apple M2“ procesorius, kuris veikia ir gamintojo „MacBook“ kompiuteriuose. Jis užtikrina itin didelę spartą ir naudoja mažiau energijos nei rinkoje esantys konkurentai. Tad greitai ir be jokių trikdžių galėsite naudotis grafikos programėlėmis, naudojančiomis daug procesoriaus resursų. Pavyzdžiui, „Adobe Fresco“ ar „Procreate“, – aiškina „Bitės Profas“.

Jis priduria, kad ši planšetė puikiai tinka žaidimams, nes M2 procesorius šiuo metu leidžia sklandžiai žaisti bet kokį „iPad“ sukurtą žaidimą. Be to, nusprendus įsigyti priedų, tokių kaip išmanus rašiklis „Apple Pencil“ ar klaviatūra „Magic Keybord“, jos galimybes išnaudosite dar geriau.

„Dar vienas šios planšetės išskirtinumas – ji turi šviesiausią ekraną planšetinių kompiuterių rinkoje. Jo maksimalus ryškumas gali pasiekti net 1600 nitų. Šiuo metu „iPad Pro“ (2022) ‒ viena pažangiausių planšečių rinkoje, tad ja tikrai apsidžiaugs visi, ieškantys sparčiausio, ilgai veikiančio ir ryškiausią ekraną turinčio įrenginio“, – teigia išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Daugiau apie „iPad Pro“ (2022)“ sužinosite šio planšetinio kompiuterio aprašyme.

„Samsung Galaxy Tab A9+ 5G“ – puikus kainos ir kokybės santykis

Vos paėmę į rankas šią planšetę, neišvengiamai atkreipsite dėmesį į jos elegantišką dizainą. Net keturi su „Dolby Atmos“ technologija sukurti garsiakalbiai leis mėgautis kokybiškų vaizdo įrašų garsu, todėl šis įrenginys – puikus pasirinkimas visiems šeimos nariams.

„Galaxy Tab A9+ 5G“ turi didelį net 11 colių įstrižainės ekraną, kuris palaiko „Full HD“ raišką, todėl visi vaizdai bus itin detalūs. Be to, tokio dydžio ekranas leidžia pasididinti šriftą ir vis tiek matyti didelę dalį teksto. Taip pat dėl ekrano dydžio galite lengvai naudoti keletą programėlių vienu metu. Vienas didžiausių privalumų – ši planšetė palaiko 5G ryšį, todėl be trikdžių galėsite naršyti internete“, – sako A. Archangelskis.

Šį įrenginį „Bitės Profas“ rekomenduoja tiems, kurie ieško universalios, tačiau nebrangios planšetės, kurioje galėtų žiūrėti filmus, mėgstamą turinį ar tiesiog patogiai naršyti internete.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Tab A9+ 5G“ sužinosite šio planšetinio kompiuterio aprašyme.

„Samsung Galaxy Tab Active5 5G“ – planšetė ieškantiems patvaraus įrenginio

Ne paslaptis, kad „Samsung“ planšetiniai kompiuteriai išsiskiria itin patogia „One UI“ vartotojo sąsaja. Ne išimtis ir „Galaxy Tab Active 5 5G“ – be patogaus valdymo, šis įrenginys itin patvarus.

„Panašiai kaip ir „Galaxy Xcover“ telefonų serija, taip ir „Galaxy Active“ modeliai pasižymi savo patvarumu – vos pažiūrėjus į šią planšetę, plika akimi matomi jos sutvirtinti kraštai, kurie padidina atsparumą dūžiams ir kritimams. Taip pat šis gaminys turi IP68 sertifikatą, kuris reiškia, kad ši planšetė yra atspari vandeniui bei dulkėms“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Be to, „Galaxy Tab Active 5 5G“ reaguoja net į prilietimus mūvint pirštines, todėl įrenginys puikiai tiks tiems, kurie nori patikimo įrenginio, puikiai veikiančio įvairioje aplinkoje.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Active5 5G“ sužinosite šio planšetinio kompiuterio aprašyme.

„Lenovo Tab M8 (4th gen)" – ieškantiems mažesnės ir pigesnės planšetės

Šis modelis puikiai tiks tiems, kurie nori išleisti mažiau, tačiau mėgautis patogiu ir gerai veikiančiu įrenginiu. „Lenovo Tab M8 (4th gen)" – ekonominės klasės planšetė, kuri išsiskiria savo maža kaina ir nedideliu ekranu, be to, šiame modelyje integruotas vienas kompaktiškiausių ekranų, todėl įrenginys gali būti lengvai valdomas viena ranka.

„Jeigu mėgstate planšetiniu kompiuteriu naudotis gulėdami, tuomet mažesnis šios planšetės dydis jums bus tikras privalumas. Mažesnė planšetė taip pat reiškia, kad ji yra lengvesnė, tad žiūrint ilgą filmą nepavargs rankos laikant įrenginį. Be to, šios planšetės pilnai įkrautos baterijos tikrai užteks ne vieno filmo peržiūrai. Mėgstantiems skaityti, ši planšetė taip pat turi gerų žinių – jos ekranas išskleidžia kiek mažiau mėlynos (labiausiai akims kenkiančios) šviesos nei įprastų planšečių, todėl akys taip greitai nepavargs“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Dėl jos dydžio su „Lenovo Tab M8 (4th gen)“ itin patogu keliauti. Tą tikrai įvertins ieškantys kompaktiško, bet kartu ir pažangaus įrenginio. Taip pat kūrybingi žmonės, kurių galvoje nuolat sukasi begalė netikėčiausių idėjų, kurias svarbu greitai pasižymėti.

Daugiau apie „Lenovo Tab M8 (4th gen)“ sužinosite šio planšetinio kompiuterio aprašyme.

Ką dar reikėtų žinoti renkantis planšetę?

  • Ar visos brangiausios ir pažangiausios planšetės atsparios vandeniui?
 

Tikrai ne. Šiandieninėje rinkote tik maža dalis net ir pažangiausių planšečių yra atsparios vandeniui. Tad rinkdamiesi, perskaitykite jos specifikacijas ir įsitikinkite, ar įrenginys tikrai atsparus vandeniui.

  • Kas svarbiausia renkantis planšetinį kompiuterį?
 

Tai priklauso nuo jūsų poreikio ir biudžeto. Viena planšetė turi geriausią ekraną, kita – ilgiausiai veikiančią bateriją. Vis tik geresnius komponentus paprastai turi brangesni įrenginiai.

  • Ar planšetiniuose kompiuteriuose galiu naudoti tą pačią „Facebook“ paskyrą kaip ir telefone?
 

Taip. „Facebook“ ir kitų socialinių tinklų paskyras galite naudoti tiek telefone, tiek ir planšetiniame kompiuteryje.

  • Ar planšetiniai kompiuteriai palaiko atminties kortelę?
 

Ne visi. Tad rinkdamiesi planšetę, perskaitykite jos specifikacijas ir įsitikinkite, ar įrenginys palaiko atminties kortelę.

  • Ar su „Apple Pencil” galėsiu valdyti visas planšetes?
 

Ne. Išmanų rašiklį „Apple Pencil“ palaiko tik tam pritaikytos „Apple“ planšetės. „Android“ įrenginiuose jis neveiks.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: