Kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „iPhone“ telefoną?

Kontaktai – turbūt patys svarbiausi duomenys, saugomi jūsų telefone. Įsigijus naują telefoną, kartais nutinka taip, jog į jį persikelia ne visi kontaktai. Tokios situacijos dažnai sukelia nepatogumų ir gaišina laiką. Kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „iPhone“ telefoną? Apie tai pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • Nustatymuose keliaukite kiek žemiau ir paspauskite ant užrašo „Contacts“.
  • Jūsų paklaus, į kurią paskyrą norite įkelti šiuos adresatus. Paspauskite ant norimos paskyros.
  • Jūsų SIM adresatai perkelti.
 

„Šioje instrukcijoje pateikiu detalią veiksmų seką, pasakojančią, kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „iPhone“ telefoną. Pirmiausia jums reikės įsijungti įrenginio nustatymus. Juos rasite paspaudę „Settings“ ikoną“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „iPhone“ telefoną?

Nustatymuose keliaukite kiek žemiau ir paspauskite ant užrašo „Contacts“.

iphone_sim-1

Apačioje spauskite mėlyną užrašą „Import SIM contacts“.

iphone_sim-2

Jūsų paklaus, į kurią paskyrą norite įkelti šiuos adresatus. Paspauskite ant norimos paskyros.

iphone_sim-3

iphone_sim-4

„Jūsų SIM adresatai perkelti. Kaip matote, tereikia tik trijų žingsnių, kad greitai ir sėkmingai perkeltumėte savo kontaktus iš SIM kortelės į „iPhone“ telefoną“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
 
BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.