„Bitės Profai“ rekomenduoja: geriausios belaidės ausinės

Belaidės ausinės, kurias dedame į ausis, dabar pasižymi kokybišku garsu, kompaktišku dizainu ir kitomis naudingomis savybėmis. Bene visi išmaniųjų įrenginių gamintojai siūlo tokias ausines, tad išsirinkti labiausiai tinkančias jums gali būti sudėtinga. „Bitės Profai“ pristato TOP 5 belaides ausines, kurias pasirinkę nesigailėsite.
 
Taupydami Jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau: 
  • „Apple AirPods Pro (2nd gen)“ ‒ silikoniniai atgaliai ir gilūs bei dinamiški žemų dažnių garsai
  • „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ ‒ atkuria aukštos kokybės 24 bitų garsą
  • „Huawei Freebuds 4i“ ‒ patraukli kaina ir aplinkos triukšmo slopinimo funkcija
  • „Beats Studio Buds“ ‒ lengvas prijungimas tiek prie „Android“, tiek prie „iOS“ operacinių sistemų
  • „Huawei Free Buds Pro 2“ ‒ išskirtinis dizainas ir patogumas

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas belaides ausines, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų“ tekstą.

„Belaidės ausinės patogiai laikosi ausyse ir neiškrenta net užsiimant aktyvia veikla, pavyzdžiui, sportuojant. Jas taip pat patogu naudoti važiuojant į darbą, atsakinėjant į skambučius ar laiką leidžiant lauke. Dabar ausinių, turinčių integruotas aplinkos triukšmo slopinimo ir kitas naudingas funkcijas, pasirinkimas ‒ itin platus, tad tam, kad atrastumėte geriausias, sudarėme sąrašą“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Topas atnaujintas 2022 m. spalį.

„Apple AirPods Pro (2nd gen)“ – geriausias pasirinkimas „iPhone“ naudotojams

„Apple AirPods Pro (2nd gen)“ ausinės ‒ saugesnės ir tvirčiau laikosi ausyse dėl silikoninių antgalių, kurie pakeitė „AirPods“ naudotą kietą plastiką. „AirPods Pro“ kokybiškiau atkuria muzikos garsus. Kitaip tariant, šios ausinės užtikrina gilius ir dinamiškus žemų dažnių garsus, aiškų vokalo ir kt. tonus.

„AirPods Pro“ turi aplinkos triukšmo slopinimo technologiją, kuri antros kartos ausinėse veikia dvigubai efektyviau. Susietos su kitais „Apple“ įrenginiais šios ausinės gali atkurti erdvinį garsą, kuris leidžia dar labiau įsitraukti į veiksmą žiūrint filmus su erdvinio garso palaikymu“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Tam, kad erdvinio garso patirtis būtų dar geresnė, reikės nufotografuoti savo ausį. Pagal jos formą ausinės pritaikys kuo įtikinamesnį erdvinį garsą. Be to, „AirPods Pro“ patiks sportuojantiems žmonėms, nes jos pasižymi atsparumu prakaitui ir vandens lašams. Tai įrodo IPX4 sertifikatas.

„Nors šiomis ausinėmis gali naudotis ir „Android“ savininkai, tačiau visos funkcijos bus pasiekiamos tik su „Apple“ įrenginiais. Jos itin greitai prisijungia prie „iPhone“, „iPad“ ar „Mac“. Juose esantis virtualus asistentas „Siri“ per ausines perskaito gautas žinutes, praneša orus ir atlieka kitas užduotis“, ‒ pastebi „Bitės Profas“.

Ausinės veikia iki 6 valandų, o vis pakraunamos dėkle – iki 30 valandų.

apple-airpods

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ – itin efektyvus triukšmo slopinimas

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ lyginant su „AirPods Pro (2nd gen)“, pasižymi ne tik žemesne kaina, bet ir didesniu atsparumu vandeniui, nes turi IPX7 sertifikatą. Šios ausinės suderinamos tiek su „Android“, tiek „iOS“ operacinių sistemų įrenginiais.

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ išsiskiria puikia mikrofono kokybe, patobulintu triukšmo slopinimu ir 24 bitų garso atkūrimu. Be to, jos turi du garsiakalbius, kurie aiškiau atkuria tiek aukštus, tiek žemus garsus. Šios ausinės gali pašalinti fone girdimą triukšmą. Be to, jų balso ir aplinkos garso reguliavimo funkcijos naudingos įvairiose kasdienėse situacijose“, ‒ teigia M.
Vrubliauskas.

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ gali prisitaikyti prie įvairių situacijų. Pavyzdžiui, jos išjungs aplinkos triukšmo slopinimo funkciją ir įjungs priešingą – aplinkos garsų sustiprinimą, tada, kai pradėsime šnekėti sutikę pažįstamą. Kol draugą kalbinsime, tol mikrofonai fiksuos pašnekovo balsą ir jį perduos, o muzikos garsas bus sumažintas. Kai pokalbį baigsime, vėl įsijungs įprastas režimas.

„Galaxy Buds Pro“ pasižymi erdvinio garso atkūrimu – „360 Audio“. Tiesa, ši funkcija veikia tik su naujausiais „Samsung“ įrenginiais, turinčiais „One UI 3.1“ arba naujesnę vartotojo sąsają“, ‒ pastebi išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Papildomai kraunamos dėkle ausinės su įjungta triukšmo slopinimo funkcija veikia iki 18 valandų, o išjungta – iki 29 valandų.

galaxy-buds2-pro

„Huawei Freebuds 4i“ – triukšmo slopinimas ir patraukli kaina

„Huawei Freebuds 4i“ ‒ ausinės, turinčios aplinkos triukšmo slopinimo funkciją, kurios išsiskiria iš konkurentų. Jų kaina yra viena mažiausių rinkoje. Triukšmo slopinimas ir nedidelė kaina yra retas derinys, tačiau „Huawei Freebuds 4i“ gali tuo pasigirti.

„Šios ausinės taip pat siūlo puikią garso kokybę. Deja, „Huawei Freebuds 4i“ negali atkurti tokių žemų dažnių kaip brangesni konkurentai, nors šį skirtumą jaučia ne kiekvienas. Be to, žemų dažnių atkūrimą galime pagerinti naudodami telefonuose esantį vienodintuvą (angl. equalizer, EQ)“, ‒ sako „Bitės Profas“.

„Freebuds 4i“ ‒ itin kokybiškos technologijų milžinės „Huawei“ sukurtos ausinės, kurias galima įsigyti net trijų spalvų: sidabrinės, keramikinės baltos ir anglies juodos. Jų dizainas pasižymi kampais, jutikliniu valdymu, o vienas didžiausių privalumų – patogumas, t. y. jų beveik nejausime ausyse.

Svarbu paminėti ir šių ausinių baterijos veikimo laiką. Su išjungtu triukšmo slopinimu įkrautos ausinės gali groti net iki 10 valandų, o naudojant bateriją, esančią įkrovimo dėkle, jos gros net iki 22 valandų.

freebuds-4i

„Beats Studio Buds“ – lengvas prijungimas ir aukšta garso kokybė

Vienas iš „Beats Studio Buds“ privalumų ‒ lengvas prijungimas prie abiejų pagrindinių mobiliųjų telefonų operacinių sistemų: „Android“ ir „iOS“. Jeigu turite „Android 6“ arba naujesnę versiją su „Google“ paslaugomis arba „iOS 14.6“, tada šias ausines prie telefono prijungsite vienu paspaudimu.

„Ausinės turi ne tik „Beats“ kompanijos produktams būdingą aukštos kokybės garsą, bet ir erdvinio garso palaikymą. Dėl šios priežasties erdviniam garsui pritaikytas turinys skambės ne tik mūsų ausyse, tačiau ir aplink mus. Kalbėdamas apie belaides ausines nuolat paminiu erdvinį garsą, nes visiems rekomenduoju jį išbandyti“, ‒ sako M. Vrubliauskas.

„Beats Studio Buds“ taip pat gali pasiūlyti aktyvų triukšmo slopinimą. Dėl jo aplink save galėsime negirdėt garsų. Jei važiuojate traukiniu ir norite ramybės, užsidėkite ausines!

Ausinių išoriniai mikrofonai leis girdėti išorės garsus jų net neišsiėmus, tad galėsite jaustis saugiai ir girdėti, pavyzdžiui, atvažiuojančius automobilius. Beje, „Beats Studio Buds“ ausinės turi IPX4 atsparumo sertifikatą, tad intensyviai sportuodami galite nesijaudinti, kad jos prasčiau veiks ar suges dėl prakaito.

Pakrautos šios ausinės groja iki 8 valandų, o jei jas krausite dėkle, grojimo laikas galės būti net tris kartus ilgesnis.

beets-by-dree

„Huawei Free Buds Pro 2“ – geriausias pasirinkimas daug kalbantiems

„Free Buds Pro 2“ ‒ itin kokybiškos technologijų milžinės „Huawei“ sukurtos ausinės. Jų dizainas pasižymi kampais ir jutikliniu valdymu. Šių ausinių vienas didžiausių privalumų – patogumas, t. y. jos beveik nejaučiamos ausyse.

„Free Buds Pro 2“ garsą pritaiko pagal mūsų ausis, kad jis skambėtų kuo geriau. Hibridinis skambučių triukšmo slopinimas sujungia 4 mikrofonų sistemą ir balso jutiklį tam, kad prislopintų foninius garsus ir sustiprintų naudotojo balsą. Tai sukuria gerą skambučių garso kokybę net triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui, smarkiai pučiant vėjui“, – teigia M. Vrubliauskas.

„Free Buds Pro 2“ taip pat palaiko aktyvų triukšmo slopinimą, kuris veikia geriau nei šių ausinių pirmtakas, tad girdėsite dar mažiau fono garsų. Triukšmo slopinimas visai kaip ir grojamas garsas ausinėse prisitaiko prie jūsų ausies, kad veiktų kuo efektyviau.

„Huawei“ ausinių baterija tarnauja iki 6,5 valandų, o pakrauta dėkle – iki 30 valandų. Šis veikimo laikas gali sutrumpėti priklausomai nuo to, ar įjungta triukšmo slopinimo funkcija.

free-buds2-pro

Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

geriausi-ismanieji-laikrodziai-2

geriausi-televizoriai-2

geraiusi-nesiojamieji-kompiuteriai-2

Ką dar reikėtų žinoti renkantis įkišamas į ausis bevieles ausines?

  • Ar visos „Earbuds“ tipo ausinės suderinamos su „Android“ ir „iOS“?

Taip, iš esmės visos ausinės suderinamos su abiejų operacinių sistemų įrenginiais. Vis dėlto kai kurios funkcijos gali neveikti, jeigu ausinės susietos ne su to paties gamintojo telefonu. Pavyzdžiui, „Apple AirPods Pro“ ausinės palaiko erdvinį garsą tik susietos su „Apple“ įrenginiais, o „Samsung“ ausinės – tik su „Samsung“. Tad nuo jūsų naudojamo įrenginio priklauso, ar veiks visos funkcijos.
  • Ar visos „Earbuds“ tipo ausinės turi triukšmo slopinimo funkciją ?

Ne, šią funkciją turi tik kiek brangesnės ausinės. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kad ne visų ausinių aplinkos triukšmo slopinimo technologija veikia vienodai gerai.
  • Ar „Earbuds“ tipo ausinės atsparios vandeniui ?

Taip, dauguma tokių ausinių yra atsparios bent jau drėgmei (pavyzdžiui, prakaitui). O kai kurios nebijo net ir trumpam pasinerti į vandenį.
  • Ar visos „Earbuds“ tipo ausinės turi dėklą-kroviklį ?

Taip, dauguma tokių ausinių turi krovimo dėką, kuriame galima patogiai laikyti ausines. Be to, jis veikia ir kaip papildomas energijos šaltinis, kuriuo ausines galima krauti.

 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.