„Samsung Galaxy Watch6 | Watch6 Classic“ išmaniųjų laikrodžių apžvalga

Patogumas ant riešo – taip galima apibūdinti „Samsung Galaxy Watch6“ serijos išmaniuosius laikrodžius. Be abejo, tai suteikia jų įspūdingos savybės, pavyzdžiui, ekranai, kurie, lyginant su praėjusių metų modelių, yra ir didesni, ir šviesesni. „Bitės Profas“ Žygis vaizdo apžvalgoje detaliai pristato „Galaxy Watch6“ ir „Galaxy Watch6 Classic“ laikrodžius.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Galaxy Watch6“ serijos išmanieji laikrodžiai jums turėtų asocijuotis su patogumu ant riešo.
  • Aliuminio korpusą turintį „Galaxy Watch6“ modelį galima valdyti jo skaitmeniniu rėmeliu.
  • Tuo metu „Galaxy Watch6 Classic“ turi nerūdijančio plieno korpusą ir fizinį sukiojamą rėmelį, kuris leidžia dar patogiau valdyti įrenginį.
  • Abu išmanieji laikrodžiai turi net ir retų sporto bei sveikatos funkcijų, pavyzdžiui, kūno sudėties matavimo, kritimo aptikimo, elektrokardiogramos, taip pat miego mokymų.

„Gerą įspūdį „Samsung Galaxy Watch6“ serijos išmanieji laikrodžiai sudaro ne tik dėl 2 000 nitų šviesumą galinčių pasiekti „Super AMOLED“ ekranų. Įrenginiuose yra „Google“ sukurta „Wear OS“ operacinė sistema. Tai reiškia, kad galėsite naudoti tokias populiarias programėles kaip „YouTube Music“ ar „Google žemėlapiai“. Tiesa, jeigu naudojate „Samsung“ išmanųjį telefoną, laikrodžiai suteiks dar daugiau galimybių“, – sako „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia nieko nelaukiant žiūrėti „Galaxy Watch6“ ir „Galaxy Watch6 Classic“ apžvalgą, kurioje išsamiai pristato šiuos įrenginius.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: