Testas: ar tinkamai saugote savo duomenis?

Šiais laikais galime mėgautis tikrai plačiomis technologijų ir interneto galimybėmis – nuo apsipirkimo internetu iki vaizdo skambučių į kitas valstybes. Kita vertus, visas naujausias technologijas labai mėgsta ir sukčiai, kurie kiekvienais metais sugalvoja vis naujų būdų, kaip išvilioti pinigus ar pasiekti mūsų duomenis. „Bitės Profai“ parengė specialų testą, kuris leis pasitikrinti, kiek gerai galime atpažinti sukčių veiksmus ir gebame nuo jų apsisaugoti. Ar atsakysite į visus klausimus teisingai?
 
„Sukčiai į mūsų turtą ar pinigus gali kėsintis įvairiais būdais – nuo telefono skambučių iki melagingų reklamų ar įtartinų laiškų. Dažniausiai, sukčiai niekaip negali mums pakenkti tol, kol patys neatliekame kokių nors veiksmų. Jeigu esate gerai susipažinę su situacijomis, kurios mums ar mūsų duomenims kelia grėsmę ir žinote, kaip jose reikėtų elgtis, dėl sukčių galite būti ramūs. Kita vertus, sukčiai nemiega ir stengiasi sugalvoti vis naujų sukčiavimo būdų, todėl pravartu pasitikrinti, ar tikrai visose situacijose žinotumėte, kaip elgtis“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas ir kviečia pasitikrinti savo žinias.

Testą sudaro 10 klausimų. Manote, kad jums pavyktų apgudrauti sukčius? Tuomet atlikite šį testą ir išsiaiškinkite, o jei žinosite ne viską, tuomet tikrai praplėsite savo žinias:
 

Atsakėte ne į visus klausimus arba susidomėjote šiandien paplitusiais sukčiavimo būdais ir norite sužinote dar daugiau? Tuomet siūlome atsiversti „Bitės Profų“ straipsnį šia tema ir paskaityti, kaip neužkibti ant sukčių kabliuko ypatingai dabar, kai sukčiaujama net prisidengiant tokiomis temomis kaip karantinas.

Jeigu norite apie išmaniuosius įrenginius ar patarimus, kurie gali padėti sėkmingai leisti laisvalaikį ar dirbti namuose sužinoti daugiau, apsilankykite tinklapyje https://www.bite.lt/profai. Išmaniųjų technologijų specialistai „Bitės Profai“ nemokamai konsultuoja visų operatorių klientus.