Testas apie išmaniuosius telefonus: tiesa ar mitas?

Išmanusis telefonas – kasdien naudojamas įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo gyvenimo. Jį naudodami sužinome viso pasaulio naujienas, įamžiname svarbias akimirkas, taip pat žaidžiame įtraukiančius žaidimus. Išmanieji telefonai suteikia itin daug galimybių, tačiau ką apie juos žinome? Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ parengė įdomų testą, leidžiantį tai išsiaiškinti.
 
  • Per dieną prie telefono vidutiniškai praleidžiame beveik 5 val., rodo programėlių stebėjimo įmonės 2021 m. duomenys.
  • Šis įrenginys suteikia ne tik komunikacijos funkcijas – jį naudodami, pavyzdžiui, sužinome naujienas ir orų prognozes, fotografuojame augintinius, klausomės hitų ar net valdome išmanųjį televizorių.
  • Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ parengė testą, kurį atlikę išsiaiškinsite, ką žinote apie išmaniuosius telefonus.
 

„Daugeliui iš mūsų išmanusis telefonas yra patikimas kompanjonas – jis parodo teisingą kelią pasiklydus ar leidžia nenuobodžiauti ko nors laukiant. Greičiausiai visi sutiktų su teiginiai, kad išmanieji telefonai daro didelę įtaką mūsų kasdienybei. Dėl šios priežasties parengėme testą. Jį atlikę ne tik pasitikrinsite, kiek žinių apie šiuos įrenginius esate sukaupę, bet ir smagiai praleisite laiką“, – žada išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas ir kviečia nieko nelaukiant spustelėti mygtuką „Pradėti“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: