Svajonių telefonas: koks jis pagal įrenginių ekspertą ir DI?

Įsivaizduokite, kad technologijų kompanijos vieną dieną nusprendė kartu gaminti telefonus tik pagal individualius užsakymus. Koks turėtų būti išmanusis, kad jis visiškai atitiktų jūsų lūkesčius? „Bitės Profas“ Andrius pristato savo svajonių įrenginį, kurį iliustruoja dirbtinis intelektas (DI).  
 

„Jei galiu drąsiai svajoti apie telefoną, jo dizainas būtų minimalistinis ir turėtų keletą bruožų, kuriais pasižymi „Samsung“ išmanieji. Pirmiausia korpusas būtų panašus į „Galaxy S23 Ultra“, tačiau neturėtų užapvalintų kraštų. Be to, idealiame įrenginyje būtų keli ekranai, panašiai kaip „Galaxy Fold5“. Įdomioji dalis – telefoną būtų galima sulenkti ne 1, kaip įprasta, o net 2 kartus! Vadinasi, jo vidinis ekranas galėtų tapti trigubai didesnis už išorinį. Man tai svarbu, nes kuo ši išmaniojo dalis didesnė, tuo joje maloniau žiūrėti vaizdą“, – pasakoja „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kuo dar išsiskirtų svajonių įrenginio išvaizda?

Tobulas telefonas dėl sulenkiamo ekrano galėtų lengvai tapti planšete. Tiesa, jos įstrižainė prilygtų arba net būtų didesnė už įprastų planšetinių kompiuterių.

„Toliau kalbant apie idealaus išmaniojo išvaizdą, jo nugarėlė galėtų būti tokia pati, kaip ir jau minėto „Samsung Galaxy S23 Ultra“. Tiesa, ji nesuteiktų galimybės naudoti „Double Tap“ funkciją, kad, pavyzdžiui, užfiksuočiau ekrano nuotrauką. Juk nemalonu, kai funkcija įsijungia atsitiktinai“, – pastebi A. Archangelskis.

Įrenginys apatinėje dalyje turėtų kelias ne „Lightning“, o universalesnės USB-C tipo jungtis. Jos prie telefono leistų prijungti daugiau priedų, pavyzdžiui, monitorių ir išorinį kietąjį diską ar klaviatūrą bei USB atmintuką.

Kokius ekranus išvystume svajonių išmaniajame?

Įrenginys turėtų „A17 Pro“ procesorių, kurį naudoja „Apple iPhone 15 Pro Max“ telefonas. Šis procesorius visada galėtų veikti didžiausiu pajėgumu dėl specialios „Asus Rog Phone 7“ išmaniojo aušinimo sistemos. Tokiu atveju tobulas įrenginys leistų mėgautis sklandžiai veikiančiais žaidimais, pasirinkus net ir pačius geriausius grafikos nustatymus.

„Norėčiau, kad telefonas būtų atsparus vandeniui, o tiksliau, nebijotų į jį panerti iki 6 metrų kaip „Apple iPhone 15 Pro“. Be to, mano svajonių išmanusis turėtų tokį patį vandens slėgio atsparumo sertifikatą kaip „Sony Xperia 1 V“ įrenginys. Tada telefoną drąsiai naudočiau užsiimdamas vandens sportu. Pavyzdžiui, įamžinčiau savo nuotykius su vandens motociklu“, – sako „Bitės Profas“.

Jis priduria, kad svajonių išmaniajame galėtų veikti net 3 operacinės sistemos: „Android“, „iOS“ ir „Windows“. Tam, kad vieną iš jų būtų galima perjungti į kitą, užtektų spustelėti vos 1 korpuso mygtuką.

„Windows“ operacinę sistemą rinkčiausi tada, kai norėčiau atlikti ypač sudėtingas užduotis, pavyzdžiui, redaguoti vaizdo įrašus „Adobe Premiere Pro CC“ programa. Tuo metu „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas naudočiau kasdien pakaitomis. Tikiu, kad taip itin greit pastebėčiau jų skirtumus, kuriuos galėčiau lyginti ir aptarti įrenginių apžvalgose“, – sako A. Archangelskis.

Kokia baterija slėptųsi tobulame įrenginyje?

Idealus telefonas turėtų bateriją, kurios visiškai nereikėtų krauti. Vis dėlto žvelgiant realistiškai, jei išmanusis neišsikrautų ilgiau nei parą, to užtektų. Baterijos talpa turėtų būti bent jau kaip „Realme C15“ įrenginyje, t. y. 6 000 mAh.

„Be abejo, svarbus ir greitas telefono krovimas. Juk išmanųjį visiškai iškrovus, juo toliau naudotis norisi kuo greičiau. Mane žavi „Realme GT5“ įrenginys, nes jis gali krautis 240 W galia. Norėčiau, kad šia savybe pasižymėtų ir mano svajonių telefonas“, – prisipažįsta „Bitės Profas“.

Kokiomis kameromis būtų pasipuošęs tobulas išmanusis?

Šiuo aspektu A. Archangelskis nesikuklina – įrenginys privalo turėti 2 kamerų komplektus. Pirmas iš jų būtų panašus į „Samsung Galaxy S23 Ultra“. Taigi telefonas svarbias gyvenimo akimirkas fiksuotų naudodamas „Android“ operacinę sistemą.

„Kitas kamerų komplektas būtų panašus į „Apple iPhone 15 Pro Max“, tad fotografuojant veiktų jau „iOS“ operacinė sistema. Mano nuomone, šie 2 komplektai – geriausia, ką gali pasiūlyti skirtingi gamintojai. Iš tiesų norėčiau turėti galimybę fiksuoti vaizdus įvairiais objektyvais, kad palyginęs nuotraukas išsirinkčiau, kurie iš jų man patinka labiausiai“, – atvirai pasakoja „Bitės Profas“.

Straipsnyje panaudoti vaizdai buvo sugeneruoti naudojant Adobe Firefly.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: