„Samsung Galaxy S23 | S23+ | S23 Ultra“ apžvalga

Technologijų milžinas „Samsung“ gali savimi didžiuotis, nes sukūrė iki smulkiausių detalių nugludintą „Galaxy S23“ telefonų seriją, kurią sudaro 3 išmanieji. Kodėl „Galaxy S23 | S23+ | S23 Ultra“ įrenginiai verti tokio apibūdinimo, vaizdo apžvalgoje pristato išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Vaidas.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Galaxy S23“ serijos telefonai yra galingi, nes turi vieną greičiausių ir pažangiausių procesorių – „Snapdragon 8 Gen 2“.
  • Įrenginiai atveria naujas fotografavimo galimybes prieblandoje – jais galima įamžinti net žvaigždynus.
  • „Galaxy S23“ serijos telefonai itin patvarūs, nes jų ekranus ir nugarėles dengia vienas tvirčiausių stiklų – „Corning Gorilla Glass Victus 2“.

„Samsung“ daug dėmesio skyrė „Galaxy S23 | S23+ | S23 Ultra“ išmaniųjų kameroms. Jų užfiksuoti vaizdai yra ryškūs ir detalūs, o vaizdo įrašai – itin stabilūs. Naudodami naują „Pro“ režimą galėsite jaustis kaip profesionalūs fotografai ir aplinkinius stebinti puikios kokybės nuotraukomis! „S23“ ir „S23+“ telefonų modeliams nebaisios net ir sudėtingos apšvietimo sąlygos. Tuo metu „S23 Ultra“ yra išskirtinis, nes turi 200 MP pagrindinę kamerą, kuria pasigirti gali retas telefonas, ir 2 teleobjektyvus, iš kurių vienas vaizdą gali priartinti iki 100 kartų. Be abejo, šie įrenginiai atima žadą ne tik dėl kamerų galimybių“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Vaidas ir kviečia žiūrėti vaizdo apžvalgą, kurioje pristato „Galaxy S23“ serijos telefonus.

Greičiausiai visi sutiktų, kad fotografuoti naktį yra kur kas sudėtingiau nei dieną. Laimei, žinant kelias gudrybes įspūdingai išmaniuoju užfiksuoti Mėnulį ir žvaigždes galima lengviau.

Planuojate įsigyti naują įrenginį? „Bitės Profai“ skuba į pagalbą – parengė išsamias išmaniųjų naudojimo instrukcijas. Pavyzdžiui, kaip pirmą kartą nustatyti „Android“ telefoną, kaip sklandžiai iš vieno išmaniojo perkelti duomenis į kitą ir kt. Beje, įsigijus „Galaxy S23“ serijos telefoną pasvarstykite ir apie jo kompanioną – „Galaxy Watch5“ arba „Galaxy Watch5 Pro“ išmanųjį laikrodį. Jie vienas kitą papildys ir sklandžiai dalinsis informacija, nes priklauso tai pačiai „Samsung“ ekosistemai.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: