Testas: ar gerai pažįstate socialinius tinklus?

Socialiniais tinklais naudojamės kasdien – nuo bendravimo „Facebook“ iki sparčiai populiarėjančio „TikTok“. Daugelis tikrai prisimins ir senesnius socialinius tinklus, kurie buvo populiarūs anksčiau, tačiau šiandien užleido vietą kitiems. Kita vertus, nors socialinius tinklus įsijungiame kasdien, ar tikrai pažįstame juos taip gerai, kaip mums atrodo? Šį kartą „Bitės Profai“ parengė testą, kuris patikrins jūsų žinias apie socialinius tinklus.
 
„Kartais pasitaiko tokių situacijų, kai suprantame, kad mažai ką žinome netgi apie tai, kuo tenka naudotis kasdien. Net jei gerai išmanome sudėtingesnes socialinių tinklų funkcijas, gali būti, kad nežinome visai paprastų, bet netikėtų ir įdomių faktų apie juos. Būna ir taip, kad esame įsitikinę, jog tikrai žinome, pavyzdžiui, apie socialinius tinklus viską, tačiau paaiškėja, kad klydome ar žinojome netikslią informaciją. Taigi, jei manote, kad esate socialinių tinklų ekspertas, priimkite šį mūsų iššūkį“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas ir kviečia pasitikrinti savo žinias šiame teste.
 
Testą sudaro 10 klausimų. Atlikite jį ir išsiaiškinkite, ar apie socialinius tinklus žinote viską. Jei žinosite ne viską, tuomet tikrai praplėsite savo žinias:

 

Jei apie socialinius tinklus ar išmaniuosius įrenginius norite sužinoti daugiau, pagalbos visada galite kreiptis į didžiuosiuose Lietuvos miestuose įsikūrusius „Bitės Profus“. Nepriklausomai nuo jūsų naudojamo tinklo, jie bet kada patars, atsakys į rūpimus klausimus ir padės išmaniosiomis technologijomis naudotis lengviau. Daugiau įdomių testų, naudingų podkastų ar netikėtų patarimų bei naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.