Testas: ar gerai pažįstate socialinius tinklus?

Sunku įsivaizduoti gyvenimą be socialinių tinklų ‒ vos prabudę juose ieškome naujienų, dalinamės nuotraukomis ar mintimis, bendraujame su draugais ir t.t. Atrodytų, kad kone kiekvienas turėtume būti socialinių tinklų ekspertas, bet ar tikrai? „Bitės Profai“ parengė testą, skirtą tai išsiaiškinti. Jame sulauksite klausimų ne tik apie tuos socialinius tinklus, kuriais naudojamės dabar, pavyzdžiui, „Facebook“ ar „Instagram“, bet ir tuos, kurie buvo populiarūs anksčiau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Daugeliui iš mūsų sunku įsivaizduoti gyvenimą be socialinių tinklų, nes jais naudojamės kasdien
  • Socialiniai tinklai keičiasi: atsiranda naujos funkcijos, dizaino elementai ir pan.
  • Keičiasi ir žmonių socialinių tinklų naudojimosi įpročiai
  • „Bitės Profai“ paruošė testą, kurį atlikę išsiaiškinsite, kiek daug žinote tiek apie šiuo metu populiariausius, tiek apie jau beveik užmirštus socialinius tinklus

„Galime pastebėti, kad socialiniai tinklai nėra pastovūs: keičiasi jų funkcijos, dizainas ar populiarumas, nes kas anksčiau buvo „ant bangos“, dabar jau seniai pamiršta. Taip pat ilgainiui pakito ir socialinių tinklų vartotojų įpročiai ‒ jei anksčiau prie jų trumpam jungdavomės kompiuteriu, dabar žymiai dažniau naršome telefone. Beje, jus gali sudominti neseniai Lietuvoje atliktas tyrimas apie socialinius tinklų vartojimo įpročius, kuris pristatomas čia. Taigi, jei esate smalsus, norite sužinoti netikėtų, įdomių faktų ar pasitikrinti, kiek daug žinote apie socialinius tinklus, kviečiu atlikti testą“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Jei mėgstate naudotis socialiniu tinklu „Instagram“, jums gali būti įdomu skaityti kitus „Bitės Profų“ parengtus tekstus, kuriuose pristatomos šios socialinio tinklo mažiau žinomos funkcijos ar papildomas programėles, kurios gali pagerinti jūsų kuriamą turinį.

Teste pateikiami 10 klausimų. Jį atlikę sužinosite, ar apie socialinius tinklus žinote viską. Net jei atsakyti teisingai nepavyks, sužinosite daug naudingos informacijos, nes pamatysite „Bitės Profų“ parengtus komentarus.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: