Testas: kiek žinote apie mobiliųjų telefonų istoriją?

Sunku patikėti, bet pirmas mobilus telefonas buvo pristatytas prieš beveik 40 metų. Dabar išmanųjį telefoną, kurio funkcijas anksčiau atlikti galėjo tik kompiuteris, turi daugelis. Mobiliosios, kaip ir kitų tipų, technologijos sparčiai tobulėjo: naudotojai galėjo atlikti vis daugiau veiksmų, taip pat keitėsi įrenginių dizainai, mados ir pan. „Bitės Profai“ parengė testą, kurį atlikę sužinosite, kiek daug išmanote apie telefonus.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Nuo pirmo mobilaus telefono išleidimo praėjo beveik 40 metų
  • Išmanieji telefonai dabar atlieka tokias funkcijas, kurias anksčiau turėjo tik kompiuteriai
  • Kai kurie mobilieji įrenginiai pasižymėjo unikaliomis savybėmis ir padarė didžiausią įtaką toliau tobulinant telefonus
  • „Bitės Profai“ sukūrė testą, kurį atlikę išsiaiškinsite, kiek daug žinote tiek apie mobiliųjų telefonų istoriją

„Telefonų istorija ‒ paini, nes tam, kad suprastumėte, kodėl šiuo metu išmanieji telefonai yra būtent tokie, kokie yra, įtaką darė įvairūs technologijų gamintojai ir jų įrenginių kūrimo būdai. Be abejo, telefonų istoriją sudaro visi kada nors pasirodę telefonai, tačiau dalis jų kuo nors stipriai išsiskyrė ir lėmė tolimesnį mobiliųjų įrenginių vystymą. Parengėme testą, kuris ne tik leis pasitikrinti savo žinias, bet daugeliui sukels ir nostalgiją, nes primins apie kadaise pačių naudotus telefonus. Sužinoti dar daugiau informacijos apie tai, kokie telefonai pakeitė istoriją, galite šiame „Bitės Profų“ parengtame straipsnyje, o jei jus domina, kodėl kai kurie telefonai sulaukė nesėkmės, skaitykite čia“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas, kuris ragina nieko nelaukti ir testą pradėti jau dabar.

Technologijų mėgėjams taip pat gali būti įdomu sužinoti, kaip atsirado ir ką reiškia didžiausių technologijų bendrovių pavadinimai ar kuo ypatingi „Apple“ produktai.

Parengtą testą sudaro 10 klausimų. Į juos atsakę ne tik išsiaiškinsite, kiek daug žinote apie telefonų istoriją, bet ir papildysite savo žinių bagažą, nes „Bitės Profai“ pateikė išsamių komentarų.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: