Kaip pakeisti „Samsung“ telefono temą?

Vidutinis vartotojas per dieną prie telefono ekrano praleidžia daugiau nei 3 valandas, rodo programėlės „RescueTime“, fiksuojančios jūsų veiklą telefone, duomenys. Tad natūralu, kad rūpinamės ne tik šio įrenginio priežiūra, bet ir grožiu. Vienas iš paprasčiausių ir greičiausių būdų atnaujinti ir individualizuoti savo telefoną – pakeisti temą. Tai yra, vos keliais paspaudimais vienu metu pakeisti tarpusavyje derančius stiliaus elementus, tokius kaip ekrano fonas ir meniu ikonos. Kaip tą padaryti „Samsung“ telefone, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung“ telefonai turi labai platų temų pasirinkimą
  • Tema pakeičia pagrindinio ir užrakinto ekrano foną, programėlių piktogramas
  • Pasirinkus animuotą temą, telefono baterija išsikraus greičiau

„Jei anksčiau pakeitus ekrano temą, pasikeisdavo ekrano ir pagrindinio meniu fonas, tai šiandien daugelis kūrėjų leidžia keisti ir programėlių piktogramas. O tai suteikia temoms dar daugiau žaismingumo, o jūsų telefonas – niekada neatrodo nuobodžiai“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Norėdami pakeisti temą, pirmiausia atidarykite programėlę „Galaxy Store“.

Spustelėkite ekrano apačioje esančią parinktį „My Galaxy“, po to – ekrano viršuje esančią parinktį „Temos“. Čia rasite visas temas, iš kurių galite rinktis.

„Kitas būdas pakeisti temą, eiti į telefono nustatymus, spustelėti „Temos“ ir ekrano apačioje esančią parinktį „Temos“. Čia matysite visas galimas temas. Tiesa, dalis iš jų – mokamos, tačiau norėdami, galite nustatyti, kad matytumėte tik tas, už kurias nereikia mokėti“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

M. Vrubliauskas sako, kad dalis temų siūlo animuotus ekrano fonus. Tai reiškia, kad ant jūsų pagrindinio ekrano atsiras judantis paveikslėlis. Tiesa, svarbu žinoti, kad tokiu atveju telefono baterija išsikraus šiek tiek greičiau nei įprastai.

Išsirinkę temą, atsisiųskite ją ir spustelėkite „Taikyti“.

Iškart po to pamatysite, kaip pasikeitė jūsų telefono išvaizda, pritaikius temą.

Norėdami atstatyti numatytąją telefono temą, eikite į telefono nustatymus, pasirinkite „Temos“ ir „My stuff“. Čia rasite visas savo atsisiųstas temas. Spustelėkite norimą ir tokiu būdu tema bus atkurta.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: