Kaip pakeisti ekrano foną telefone ir kompiuteryje?

Didelė dalis vartotojų užuot žiūrėję į automatinius ekrano paveikslėlius juos prisitaiko pagal save. Neretai ekrano fonui pasirenkamos artimųjų nuotraukos, atostogų prisiminimai ar tieisiog gražūs vaizdai iš interneto platybių. Kad ir kokį vaizdą norite matyti savo įrenginyje, „Bitės Profai“ išsamiai paaiškina, kaip ekrano foną pakeisti jūsų telefone ar kompiuteryje.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Telefono ekrano fonui galite naudoti jame esančias ekrano užsklandas arba jas pasirinkti iš galerijos
  • „Android“ įrenginiuose ekrano foną pasikeisite nustatymuose pasirinkę „Ekrano fonas“
  • „iPhone“ telefone ekrano foną pasikeisite nustatymuose pasirinkę „Wallpaper“
  • „Windows“ kompiuteriuose ekrano foną pasikeisite nustatymuose pasirinkę „Personalization“ ir tada „Background“
  • „Mac“ kompiuteriuose ekrano foną pasikeisite „System preferences“ ir „Desktop and screensaver“

„Ekrano fonui ar užsklandoms galite naudoti savo darytas nuotraukas, jau telefone esančius paveikslėlius arba juos atsisiųsti iš interneto. Jas vienodai lengvai galite pasikeisti tiek kompiuteryje, tiek ir išmaniajame telefone. Kaip tai padaryti „Android“ operacinės sistemos įrenginiuose, „iPhone“ telefonuose, „Windows“ ir „Mac“ kompiuteriuose, išsamiai atarsime žemiau pateiktose instrukcijose“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip pakeisti ekrano foną „Samsung“ ir kitame „Android“ operacinę sistemą turinčiame telefone?

Atidarykite programėlę „Nustatymai“ ir spauskite „Ekrano fonas“:

Atsidariusiame lange matysite keletą pasirinkimų. Ekrano fonus galima rinktis iš telefono galerijos arba aplanko „Mano ekrano fonai“. Pasirinkus „Mano ekrano fonai“ ir paspaudus ant norimo fono belieka pasirinkti, kaip norėsite jį nustatyti. Tokiu pat būdu ekrano foną galite pasirinkti ir iš galerijos.

Meniu pasirinkę „Daugiau ekrano fonų“, jų galėsite papildomai atsisiųsti į savo išmanųjį.

Radę patinkantį paveikslėlį, spauskite ant jo ir rinkitės „Atsisiųsti“. Tuomet atsiųstas paveikslėlis atsiras „Mano ekrano fonai“ galerijoje ir jį jau galėsite panaudoti kaip ekrano foną.

Užsidėti norimą ekrano foną galima ne tik per programėlę „Nustatymai“ – jį taip pat galite pasikeisti ir pasirinkę vieną iš galerijoje esančių nuotraukų.

Atidarę nuotrauką, spauskite viršuje dešinėje ekrano pusėje esančius tris taškelius, rinkitės „Nustatyti kaip ekrano foną“, o tuomet meniu reikės pasirinkti, ar fonas bus rodomas pradžios, ar užrakinimo ekrane, ar abiejuose.

Kaip pakeisti ekrano foną „iPhone“ telefone?

Suraskite ir atsidarykite programėlę „Settings“ (Nustatymai), o tuomet rinkitės „Wallpaper“ (Užsklanda).

Toliau spauskite „Choose a New Wallpaper“ (išsirikti naują užsklandą) ir pasirinkite norimą paveikslėlį.

Išsirinkę paveikslėlį spauskite „Set“ (nustatyti) ir pasirinkite, kaip norėsite jį panaudoti – kaip ekrano foną, užrakinimo ekraną ar abu. .

Užsidėti norimą ekrano foną galima ne tik per programėlę „Settings“ – jį taip pat galite pasikeisti ir pasirinkę vieną iš galerijoje esančių nuotraukų.

Atidarę nuotrauką spauskite dešiniame apatiniame ekrano kampe esantį pasirinkimą ir atsidariusiame lange rinkitės „Use as a Wallpaper“ (naudoti kaip ekrano užsklandą).

Spauskite „Set“ ir pasirinkite, kur norėsite panaudoti pasirinktą foną.

Kaip pakeisti ekrano foną kompiuteryje su „Windows“ operacine sistema?

Spauskite kairiame apatiniame ekrano kampe esantį „Windows“ mygtuką ir rinkitės „Settings“ (Nustatymai).

Atsidariusiame meniu spauskite „Personalization“ (Suasmeninimas).

Spauskite „Background“ (Fonas) ir, išsirinkę norimą paveikslėlį, spauskite „Choose“ (Rinktis).

Kitas būdas pakeisti fono paveikslėlį kompiuteryje – dešiniu pelės klavišu spaudžiant ant nuotraukos atsidaryti papildomą meniu, spausti „Set as“ (Nustatyti kaip) ir „Set as backgroud“ (Nustatyti kaip ekrano foną).

Kaip pakeisti ekrano foną „Mac“ kompiuteryje?

Spauskite viršutiniame ekrano kampe esantį „Apple“ ženkliuką ir atsidariusiame meniu rinkitės „System Preferences“ (Sistemos Nuostatos).

Toliau spauskite „Desktop and Screensaver“ (Darbalaukis ir ekrano užsklanda).

Atsidariusiame lange pasirinkite „Desktop“. Paspaudus ant bet kurio paveikslėlio, jis bus nustatytas kaip ekrano fonas.

Kitas būdas pakeisti kompiuterio ekrano foną yra atsidaryti kompiuteryje norimą paveikslėlį, tuomet dešiniu pelės klavišu spaudžiant ant paveikslėlio atidaryti papildomą meniu, spausti „Share“ (Dalintis) ir „Set Desktop Picture“ (Nustatyti kaip darbalaukio paveikslėlį). Ekrano fonas pasikeis automatiškai.

„Kaip matote, ekrano foną galima lengvai pasikeisti bet kuriame išmaniajame telefone ar kompiuteryje. Jei vis dar neradote norimo paveikslėlio, jų galite atsisiųsti ir iš interneto (unsplash.com ar pexels.com), o jeigu pasirinkta ekrano užsklanda pabos, ją ir vėl galėsite nesunkiai pasikeisti“, – sako „Bitės Profas“ M. Vrubliauskas.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: