Kaip prisijungti prie kito telefono nuotoliniu būdu?

Ar kada nors norėjote padėti draugui ar artimajam išspręsti telefono nustatymuose atsiradusias problemas, tačiau per atstumą negalėjote? O gal tam buvo būtina net paimti į rankas to žmogaus telefoną? Šiandien atstumas jau nebesukelia problemų – prisijungti prie kito telefono galima ir nuotoliniu būdu, naudojant programėlę „Inkwire“. Kaip ja naudotis, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Programėlė „Inkwire“ leidžia prisijungti prie kito žmogaus „Android“ telefono nuotoliniu būdu ir valdyti kitą įrenginį taip, tarsi jūs pats naudotumėtės tuo įrenginiu
  • Pagrindinė nuotolinio prisijungimo prie kito telefono sąlyga – abu įrenginiai turi turėti prieigą prie interneto
  • Programėlė suteikia leidimą abiejų įrenginių vartotojams bendrauti balsu, naudojant mikrofoną

„Programėlė „Inkwire“ leidžia vartotojui naudojant savo telefoną prisijungti prie kito telefono nuotoliniu būdu ir valdyti jį taip, tarsi jis pats juo naudotųsi. Taip galima padėti artimiesiems išspręsti telefono nustatymų ir panašias problemas. Pagrindinė sąlyga – abiejuose telefonuose turi būti prieiga prie interneto“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Pirmas žingsnis – parsisiųsti programėlę „Inkwire“ į abu įrenginius. Tą padarysite užėję į „Google Play“ parduotuvę, paieškoje suvedę programėlės pavadinimą ir spustelėję „Įdiegti“.

„Po to, kai parsisiųsite programėlę, atidarykite ją abiejuose įrenginiuose. Svarbu, kad tuo metu abiejuose telefonuose būtų įjungtas internetas. Atvėrę programėlę, patvirtinkite prašomus leidimus. Telefone, kurio ekranas bus rodomas kitame įrenginyje, pasirinkite „Dalintis „Android“ įrenginiu su kitu vartotoju“ (angl. SHARE - Share this Android for another user to see). O telefone, kurio ekrane bus matomas kito telefono vaizdas – „Matyti pasidalintą „Android“ įrenginį“ (angl. ACCESS - See a shared Android)“, – sako „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Pasirinkę transliuoti savo telefono ekrano vaizdą, ekrane išvysite 12 skaitmenų kodą, kuris bus reikalingas vartotojui, norinčiam prisijungti prie jūsų įrenginio. Suvedę kodą, spauskite mygtuką „Prieiga“ (angl. Access). Užuot pranešus kodą, kitam žmogui taip pat galima nusiųsti prisijungimo nuorodą.

„Atidarę programėlę, suteikite prašomus leidimus: leidimą programai pasiekti mikrofoną ir leisti transliuoti įrenginio vaizdą. Leidimas pasiekti mikrofoną reikalingas tam, kad abiejų įrenginių savininkai galėtų lengvai bendrauti tarpusavyje ir greičiau išspręsti problemas“, – pasakoja M. Vrubliauskas.

Taip atrodys abiejų vienas su kitu sujungtų telefonų ekranai:

„Svetimo telefono ekraną savo įrenginyje matančio žmogaus veiksmai iškart bus atkartoti kito žmogaus ekrane. Tokiu būdu žingsnis po žingsnio jis galės padėti savo draugui ar artimajam išspręsti telefono veikimo sutrikimus ar kitus klausimus. O savo telefono ekranu besidalijantis žmogus – geriau susipažinti su savo įrenginio veikimo specifika“, – teigia „Bitės Profas“.

Norint užbaigti ekrano vaizdo transliaciją, žmogus, prie kurio įrenginio buvo jungtasi, turi pranešimų skydelyje , kurį ras nuo ekrano viršaus pirštu braukdamas žemys, spustelėti parinktį „Stabdyti“ (angl. STOP).

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: