„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir naudingi patarimai kompiuteriams

Kompiuteris – neatsiejama mūsų ne tik darbo, bet ir laisvalaikio dalis. Dėl šios priežasties svarbu, kad kompiuteris būtų patogus naudoti ir užtikrintų sklandų darbo procesą. Kad ką tik įsigytu kompiuteriu pradėti naudotis būtų lengviau, „Bitės Profai“ dalijasi patarimais ir instrukcijomis.
 

„Kompiuteris padeda daugelį užduočių atlikti kur kas greičiau ir patogiau. Žinodami, kaip išnaudoti visas įsigyto kompiuterio siūlomas galimybes ir funkcijas, galėsite puikiai ir be didelio vargo pritaikyti jį savo poreikiams“, – teigia „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip pirmą kartą nustatyti kompiuterį su „Windows 10“ operacine sistema?

Įsijungę naują kompiuterį su „Windows“ operacine sistema, turėsite atlikti pirminį nustatymą. BITĖS Profai paruošė išsamią instrukciją, kaip pirmą kartą nustatyti kompiuterį, naudojantį šią operacinę sistemą. Ją peržiūrėti galite čia.

Kaip kompiuteryje įjungti „Sleep Mode“?

Norėdami trumpam atsitraukti nuo kompiuterio, jo neišjunkite, nes grįžę sugaišite daug laiko, kol įrenginys galės toliau sklandžiai vykdyti užduotis. „Bitės Profai“ pateikia instrukcijas, kaip ekranui ar kompiuteriui įjungti miego režimą (angl. sleep mode), kurias galite rasti čia.

Kaip naudotis „Windows“ kompiuteriais greičiau ir patogiau? 10 patarimų

Net jei turite „Windows“ kompiuterį, apie kai kurias patogias jo funkcijas galite net nebūti girdėję. Pavyzdžiui, skaičiuotuvą, kuris gali atlikti ne tik aritmetikos veiksmus, bet ir konvertuoti valiutą, plotą ar laipsnius. Šias ir kitas gudrybes, kurios leidžia įrenginiu naudotis lengviau, „Bitės Profai“ pristato čia.

Kaip kompiuteryje pakeisti laiką ir datą?

Kompiuteriuose laikas ir data įprastai pasikeičia automatiškai, tačiau šie nustatymai dėl įvairių priežasčių gali būti rodomi klaidingai. „Bitės Profai“ pateikia detalią instrukciją kaip pakeisti ir nustatyti teisingą laiką ir datą čia.

Kaip padidinti šriftą kompiuteryje?

Jei kompiuterio ekrane matomas šriftas ir bendras mastelis jums per mažas, jį galite lengvai padidinti, kad galėtumėte patogiai skaityti, naršyti ar dirbti. Kaip tai padaryti, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip kompiuteryje pakeisti kalbą?

„Windows 10“ operacine sistema galima naudotis pasirinkus daugiau nei 100 skirtingų kalbų. Kaip greitai ir patogiai atsisiųsti ir įsirašyti norimą kalbą, dalijasi „Bitės Profai“ čia.

Kaip kompiuteriu parašyti ženklą eta (@) ir kitus simbolius?

Jei norite įterpti įvairius simbolius į tekstą greičiau ir patogiau, nebūtina perjungti kalbos. Tai galite padaryti papildomai paspaudę vieną ar keletą klaviatūros mygtukų. Kaip tai įgyvendinti, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija kompiuteryje?

Kompiuteris – ne tik darbo įrankis, bet ir pramogų šaltinis. Įsijunkite naujos kartos televiziją „Go3 | BITĖ“, o kaip pradėti jau naudotis kompiuteryje, patars BITĖS Profai parengtame vaizdo įraše čia.

Naudingos „Windows“ mygtukų kombinacijos: kaip svarbiausias funkcijas pasiekti greičiau?

Kai kurias „Windows 10“ svarbiausias funkcijas pasiekti užtrunka net ir patyrusiems vartotojams. Kaip naudojant klaviatūros mygtukų kombinacijas dirbti greičiau, pataria „Bitės Profai“ čia.

Kaip kompiuterinę įrangą saugiai išvalyti namuose?

Kompiuteris gali būti tikras bakterijų magnetas, o ant ekrano nusėdusios dulkės priverčia akis labiau įsitempti. Kaip namų sąlygomis tinkamai pasirūpinti kompiuterio higiena, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip sužinoti kompiuterio IP adresą?

Kaip ir žmonės identifikuojami pagal asmens kodą, kompiuteriai internete atpažįstami pagal unikalų kodą – IP adresą. Kodėl gali prireikti sužinoti savo kompiuterio IP adresą ir kaip tai padaryti – išsamiai pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip prijungti telefoną prie kompiuterio?

Vienas paprasčiausių būdų perkelti reikimus dokumentus iš telefono į kompiuterį arba atvirkščiai – prijungti išmanųjį prie kompiuterio naudojant USB laidą. Detalia instrukcija, kaip tai padaryti, dalijasi „Bitės Profai“ čia.

Kaip iš telefono perkelti nuotraukas į kompiuterį?

Jeigu nuotraukas ir vaizdo įrašus saugote tik telefone, jam sugedus ar jį pametus rizikuojate juos visus prarasti. Siekiant to išvengti, „Bitės Profai“ rekomenduoja juos laikyti internetinėse duomenų saugyklose arba tiesiog kompiuteryje. Kaip saugiai persikelti nuotraukas ir kitus dokumentus iš telefono į kompiuterį, sužinosite čia.

Kaip telefono kamerą prisijungti prie kompiuterio vaizdo skambučiams?

Jei kompiuteryje neturite vaizdo kameros arba netenkina esanti raiškos kokybė, pravartu žinoti kelis technologijų triukus. Detalią instrukciją, kaip telefono kamerą prijungti prie kompiuterio ir naudoti vaizdo skambučiams, pateikia „Bitės Profai“ čia.

Norėdami sužinoti, kaip pradėti naudotis kitais išmaniaisiais įrenginiais spauskite čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: