„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir naudingi patarimai išmaniesiems laikrodžiams

Nuolat tobulėjantys išmanieji laikrodžiai suteikia mūsų gyvenimams daugiau patogumo – nuo įvairiausių programėlių naudojimo iki skambinimo ir SMS žinučių siuntimo. Be to, jie padeda stebėti savo organizmą bei išvengti galimų sveikatos problemų. Kaip įjungti tam tikras funkcijas, kokias programėles naudoti ar kaip aktyvuoti eSIM funkciją ir dar daugiau – visa naudinga informacija dalijasi „Bitės Profai“.
 

„Išmaniųjų laikrodžių siūlomos įprastas funkcijas, tokias kaip žingsnių, miego sekimas dabar dažnai papildo įvairios naujos galimybės: pavyzdžiui, virtualus sporto treneris, streso matavimas ar kvėpavimo, meditacijos pratimai. Viskas dabar gali būti pasiekiama tiesiai nuo jūsų riešo – išmanieji laikrodžiai tikrai lengvina mūsų kasdienybę“, – teigia „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
 

Kaip užsisakyti eSIM paslaugą „Apple Watch“ laikrodžiui?


Esim-apple-watch
 
Jei jau seniai turite arba ką tik įsigijote „Apple Watch“, kuris palaiko eSIM paslaugą, nepamirškite ją užsisakyti. „Bitės Profai“ vaizdo apžvalgoje, kurią galite rasti čia, detaliai paaiškina, kaip tai lengvai padaryti.

Kaip pradėti naudotis „Apple Watch“ laikrodžiu bei eSIM paslauga?


kaip-pradeti-naudotis-applewatch
 
Nusipirkote ar gavote dovanų „Apple Watch“, kuris palaiko eSIM paslaugą? Sveikiname, nes šis įrenginys jums gali atverti daug naujų galimybių, pavyzdžiui, paskambinti draugui tada, kai šalia nėra telefono. „Bitės Profai“ vaizdo apžvalgoje, kurią rasite čia, pasakoja, kaip pradėti naudotis „Apple Watch“ išmaniuoju laikrodžiu ir eSIM paslauga.

„Bitės Profai“ rekomenduoja: programėlės, kurias naudinga turėti „Apple Watch“ laikrodyje


apple-watch-porgrameles
 
„Apple Watch“ laikrodį galite lengvai pritaikyti sau, pavyzdžiui, atsisiuntę jums naudingų programėlių ir taip išplėtę įrenginio funkcijų galimybes. „Bitės Profai“ sudarė programėlių sąrašą, kurias verta atsisiųsti, o jį išvysti galite čia.

Patarimai, kaip pasinaudoti išskirtinėmis „Apple Watch“ galimybėmis


kaip-isnaudoti-apple-watch
 
Tam, kad išmaniaisiais laikrodžiais būtų patogu naudotis, reikia žinoti jų suteikiamas galimybes. Pavyzdžiui, kaip padaryti įrenginio ekrano nuotrauką ar įjungti tylųjį režimą. „Bitės Profai“ pateikė išsamias instrukcijas, kaip pasinaudoti išskirtinėmis „Apple Watch“ funkcijomis, o jas rasti galite čia.

Kaip aktyvuoti eSIM išmaniuosiuose laikrodžiuose „Samsung Galaxy Watch“?


Esim-Samsung-watch
 
Jei naudojate vieną iš išmaniųjų laikrodžių-telefonų „Samsung Galaxy Watch“ ir norite juose aktyvuoti eSIM funkciją, skaitykite „Bitės Profų“ paruoštą detalią instrukciją kurią rasite čia.

Kaip prijungti „Samsung“ išmanųjį laikrodį prie „iPhone“?


Samsung-watch-iphone
 
Naujesnius „Samsung“ išmaniuosius laikrodžius galima sujungti ir su „Apple“ išmaniaisiais. Kaip tai padaryti, sužinosite pasižiūrėję „Bitės Profų“ parengtą vaizdo instrukciją čia.

Kaip aktyvuoti eSIM išmaniuosiuose laikrodžiuose „Huawei Watch 3 | Watch 3 Pro“?


Huawei-esim-pajungimas
 
Rinkoje atsiranda vis daugiau išmaniųjų laikrodžių, palaikančių pažangią eSIM technologiją ir tampančių neatsiejama kasdienybės dalimi. Vieni tokių – išmanieji laikrodžiai „Huawei Watch 3 | Watch 3 Pro“. Išsamią instrukciją, kaip prijungti juos prie „Android“ bei „iOS“ telefonų ir aktyvuoti juose eSIM kortelę, dalinasi „Bitės Profai“ čia.

Kaip sujungti „Amazfit Nexo LTE“ laikrodį su telefonu ir aktyvuoti eSIM technologiją?


Amazfit-esim-pajungimas
 
„Amazfit Nexo LTE“ pasižymi visomis svarbiausiomis išmaniųjų laikrodžių funkcijomis – GPS, miego stebėjimu ar sporto režimais, taip pat eSIM technologija. Apie tai, kaip susieti „Amazfit Nexo LTE“ su telefonu ir įjungti eSIM funkciją, sužinosite „Bitės Profų“ tekste čia.

Kaip prijungti išmanųjį laikrodį-telefoną „Gudrutis“?


Gudrutis-pajungimas
 
Kaip pajungti tik įsigytą „Gudrutį“, kad galėtumėte susisiekti su savo atžalomis, detaliai pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip „Samsung Galaxy Watch“ laikrodžiuose naudoti EKG ir spaudimo matavimų funkcijas?


EKG-samsung-watch
 
Kaip su išmaniaisiais laikrodžiais „Samsung Galaxy Watch Active 2“ ir „Samsung Galaxy Watch 3“ pažiūrėti elektrokardiogramą ir pamatuoti kraujo spaudimą, „Bitės Profai“ pasakoja čia.

Kaip išmanieji laikrodžiai „Samsung“ padeda plauti rankas?


samsung-watch-ranku-plovimas
 
Išmokti taisyklingai plauti rankas padės išmanieji „Samsung“ laikrodžiai, o čia „Bitės Profai“ pataria, kaip pradėti naudotis šia funkcija.

Kaip valdyti prezentacijos skaidres „Samsung“ išmaniuoju laikrodžiu?


prezentacija-su-samsung-watch
 
Ar žinojote, kad su naujesnės kartos „Samsung“ išmaniuoju laikrodžiu galite valdyti net prezentacijos skaidres? Kaip pradėti naudotis tam skirta programėle, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip priderinti išmaniojo laikrodžio ciferblatą prie savo drabužių?


samsung-watch-ciferblatas
 
Jei laikrodis jums ne tik patogus įrenginys, bet ir įvaizdžio detalė – peržiūrėkite trumpą „Bitės Profų“ gidą čia, kuriame jie pasidalins apie ciferblato priderinimo prie aprangos funkciją.

Kaip naudotis navigacija išmaniajame laikrodyje „Samsung“?


navigacija-samsung-watch
 
Išmanusis laikrodis „Samsung“ gali tapti net ir jūsų kelionių palydovu. Apie laikrodžiams skirtą navigacijos programėlę ir kaip ją įsidiegti, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip išmaniuoju laikrodžiu surasti telefoną?


kaip-surasti-telefona-samsung -watch
 
Skubate išeiti iš namų, tačiau neprisimenate, kur padėjote telefoną? Trumpoje apžvalgoje čia, „Bitės Profai“ pademonstruoja, kaip naudotis programėle „Find My Phone“ .

Kokius žaidimus atsisiųsti į „Samsung“ išmanųjį laikrodį?


zaidimai-samsung-watch
 
Nuo šiol žaidimus galite žaisti tiesiog „Samsung Galaxy Watch“ laikrodžių ekranuose. Išmaniesiems laikrodžiams sukurti žaidimai interaktyvumu ir smagumu nenusileidžia net telefoniniams. „Bitės Profų“ žaidimų rekomendacijas išmaniesiems laikrodžiams rasite čia.

Kokias programėles atsisiųsti į išmanųjį laikrodį?


programeles-samsung-watch
 
Išmaniesiems laikrodžiams skirtų programėlių, padedančių išnaudoti dar daugiau funkcijų, daugėja kasdien. Nuo kurių vertėtų pradėti ir be kokių programėlių neapsieis jūsų „Samsung“ šeimos išmanusis laikrodis, sužinosite čia.

Kaip panaudoti išmanųjį laikrodį: 5 dalykai, kurie palengvins dieną


samsung-watch-palengvinti-diena
 
Išmanieji laikrodžiai yra ne tik madingas aksesuaras, bet ir įrenginys, galintis praplėsti net telefono funkcionalumą. Apie išmaniuosius laikrodžius ir naudingas jų funkcijas daugiau sužinosite „Bitės Profų“ paruoštame straipsnyje čia.

Kaip „Samsung Galaxy“ išmaniuosiuose laikrodžiuose įdiegti „Spotify“?


samsung-watch-spotify
 
Tokie išmanieji laikrodžiai kaip „Samsung Galaxy Watch 3 LTE“ su eSIM technologija leidžia pamiršti telefoną einant pasivaikščioti ar sportuoti – „Spotify“ klausyti galite pačiame laikrodyje. Kaip įsidiegti „Spotify“, skaitykite čia.

Kaip „Samsung Galaxy Watch“ laikrodžiuose įjungti funkcijas neįgaliesiems?


Samsung-galaxywatch-neigaliesiems
 
Ne visas „Samsung Galaxy Watch“ neįgaliesiems skirtas funkcijas lengva rasti, o radus – panaudoti pagal paskirtį. „Bitės Profai“ ateina į pagalbą – čia rasite trumpą vadovą, kaip įsijungti išmanias funkcijas neįgaliesiems?

Norėdami sužinoti, kaip pradėti naudotis kitais išmaniaisiais įrenginiais spauskite čia.


BITĖ | PROFAI salonuose

Šias instrukcijas parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.