Kaip perkelti visas „Facebook“ nuotraukas į „Google Photos“?

Per ilgus soc. tinklo naudojimo metus savo profilyje prikaupiame daug atsiminimų ir nuotraukų, kuriuos norisi išsaugoti. Jei kada nuspręsite ištrinti savo paskyrą, vertėtų žinoti, kad visa medžiaga dings kartu su ja. Kaip automatiškai perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus į „Google Photos“ talpyklą?

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Jei kada nuspręsite ištrinti savo „Facebook“ profilį, vertėtų žinoti, kad visos įkeltos nuotraukos ir vaizdo įrašai, dings kartu su juo.
  • Kad sukauptų nuotraukų ir vaizdo įrašų nereikėtų išsaugoti rankiniu būdu, galima lengvai informaciją perkelti į „Google Photos“.
  • „Google Photos“ talpykloje informacija bus saugoma ir pasiekiama naudojant bet kokį įrenginį, tereiks tik prisijungti prie savo „Google“ paskyros.
 

„Jei nusprendėte palikti soc. tinklą, tačiau norite išsaugoti jame sukauptus duomenis, reikėtų žinoti, kad saugant po vieną failą rankiniu būdu, užtruksite tikrai daug laiko, todėl soc. tinklas siūlo įrankį, kuris padės tai padaryti greičiau ir efektyviau“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš „Facebook“ į „Google Photos“?

Pasak išmaniųjų įrenginių specialisto, norimą informaciją daug patogiau laikyti „Google Photos“ platformoje – iš ten ji niekur nedings net ir pakeitus įrenginį, o tai padaryti galima atlikus keletą nesudėtingų žingsnių.

„Visų pirma, jums reikia prisijungti prie savo „Facebook“ paskyros kompiuteryje. Tada spustelti profilio piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe ir pasirinkti „Nustatymai“ (angl. Settings). Paspauskite „Jūsų „Facebook“ informacija“ (angl. Your „Facebook“ information), tuomet pamatysite eilutę „Perkelti savo informacijos kopiją“ (angl. Transfer a copy of your information“, spustelkite šalia jos esantį „Peržiūrėti“ (angl. View) ir pasirinkite „Google Photos. Kitame puslapyje pasirinkite, kokias nuotraukas ir vaizdo įrašus norite perkelti“, – aiškina M. Vrubliauskas.

Anot „Bitės Profo“, atlikus šiuos veiksmus, jums reikės prisijungti prie jūsų „Google“ paskyros – suvesti vartotojo vardą ir slaptažodį. Kai tai padarysite, būsite nukreipti atgal į „Facebook“ puslapį.

„Kai grįžote į „Facebook“, paspauskite mygtuką „Patvirtinti perkėlimą“ (angl. Confirm transfer). Tuomet jums reikės suvesti savo „Facebook“ paskyros slaptažodį, taip prasidės perkėlimo procesas“, – tvirtina išmaniųjų įrenginių specialistas.

Įvykdžius šiuos žingsnius, jūsų failai bus perkelti į „Google“ paskyrą. Norint rasti visas perkeltas nuotraukas ir vaizdo įrašus, jums tereikės atsidaryti pagrindinį „Google“ puslapy, viršutiniame dešiniame kampe spustelti programėlių piktogramą ir susirasti „Photos“ aplikaciją. Ją paspaudus, matysite visas savo perkeltas nuotraukas.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: