„Apple iPhone 13 Pro | 13 Pro Max apžvalga“

„Apple iPhone 13 Pro“ ir „iPhone 13 Pro Max“ išmanieji gali pasigirti ištvermingomis baterijomis, didesniais kameros objektyvais, kurie užtikrina geresnę fotografavimo patirtį ir išskirtinai vienais greičiausių procesorių. „Apple“ šiuose modeliuose įdiegė naujų funkcijų, kurios praplėtė išmaniųjų galimybes. Apie visus „iPhone 13 Pro“ ir „iPhone 13 Pro Max“ privalumus sužinokite „Bitės Profų“ apžvalgoje.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Dizaino pokyčiai – didesni kamerų objektyvai, taip pat išmanieji dabar išsiskiria sumažinta ekrano išpjova, kuri leido padidinti naudojamą ekrano plotą.
  • Išmanieji pasižymi išskirtinai greitais procesoriais ir dideliu vidinės atminties kiekiu – galimybė įsigyti išmanųjį turintį net vieno terabaito vidinę atmintį.
  • „iPhone 13 Pro“ ir „13 Pro Max“ gali pasigirti ypač aukštos kokybės priekine kamera, o nugarinėje išmaniųjų dalyje rasite tris objektyvus: pagrindinį, „telephoto“ skirtą vaizdo priartinimui ir itin plataus matymo kampo su integruota „Macro“ fotografijos funkcija.
  • Naujas „Cinematic“ režimas suteikia galimybę kokybiškai fokusuoti pirmame arba antrame plane esantį žmogų automatiniu būdu ir užfiksuoti vaizdą tarsi profesionaliai nufilmuotame kino filme.

„iPhone 13 Pro“ rekomenduočiau visiems, kurie ieško aukščiausios klasės telefono su puikiu ekranu, lengvu valdymu ir daug galimybių suteikiančiomis kameromis. „iPhone 13 Pro Max“ suteikia visus išmaniojo „iPhone 13 Pro“ privalumus ir funkcijas, tačiau išsiskiria ne tik kur kas didesniu ekranu, bet ir dar ištvermingesne baterija. Taigi šį išmanųjį rekomenduočiau daug vaizdo turinio žiūrintiems bei telefoną darbui ar pramogoms intensyviai naudojantiems žmonėms“, – pataria „Bitės Profas“ Vaidas.

Kad patirtis naudojantis naujai įsigytu išmaniuoju telefonu būtų maloni ir sklandi, „Bitės Profai“ paruošė išsamias instrukcijas, kurios padės lengvai nustatyti naują telefoną pirmą kartą ir atrasti įvairias funkcijas, kurios palengvins jūsų kasdienybę.

Bendrovės „Apple“ sukurti įrenginiai ne kartą pakeitė pasaulį ir mobiliųjų telefonų rinką. „Bitės Profai“ dalinasi 5 atvejais, kai kompanija sukėlė tikrą industrijos revoliuciją.

Šiomis dienomis „Apple“ taip pat nenustoja stebinti vartotojų inovatyviais įrenginiais. Vienas iš jų – „AirTag“. Tai – išmanusis sekiklis, suteikiantis galimybę stebėti ir lengvai surasti įvairius daiktus. Apie šio įrenginio funkcijas pasakoja „Bitės Profai“.

O jei visgi esate ištikimas „Samsung“ gerbėjas, ši technologijų milžinė taip pat naudotojams gali pasiūlyti išmanųjį daiktų sekiklį „Galaxy SmartTag“. Apie „SmartTag“ funkcijas ir naudojimo galimybes, pasakoja „Bitės Profai“.

„iPhone“ išmanieji savo vartotojams taip pat suteikia galimybę nesijaudinti pamiršus grynuosius ar namuose palikus piniginę. Kaip pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Apple Pay“, pasakoja „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: