„Apple AirTag“ apžvalga

„AirTag“ – išmanusis sekiklis, suteikiantis galimybę stebėti ir lengvai surasti įvairius daiktus. Šis prietaisas pasižymi puikiu baterijos laikymu, yra atsparūs vandeniui, siūlo stilingo dizaino dėklus ir daugybę būdų surasti pamestą daiktą. Apie „Apple AirTag“ funkcijas ir galimybes, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Apple AirTag“ išmanusis sekiklis – nedidelis išmanusis įrenginys, tačiau patogiam naudojimui būtinas jam skirtas dėklas su pakabuku, o jį išsirinkti galėsite iš plataus „Apple“ asortimento
  • Su „AirTag“ galėsite rasti pamestą daiktą pagal skleidžiamą garsą, matyti „Find My“ programėlėje ar stebėti aiškią kryptį iki jo „Ultra Wideband“ technologijų dėka
  • Šį išmanųjį sekiklį galite naudoti tik su „Apple“ įrenginiais

„Daiktų sekikliai „Apple AirTag“ nereikalauja priežiūros, yra atsparūs vandeniui ir siūlo daugybę būdų surasti pamestą daiktą. Svarbu ir tai, kad išmanusis daiktų sekiklis – funkcionalus, o jo dėklai – stilingi. Jį rekomenduoju įsigyti tiems, kurie nori būti ramūs dėl įvairių sau brangių ar dažnai pametamų daiktų“ – teigia „Bitės Profė“ Nėja.

„Bitės Profė“ Nėja akcentuoja, kad „AirTag“ sekiklis veikia tik su „Apple“ įrenginiais, todėl jį rinkitės tuomet, jei jau naudojate šio gamintojo įrenginius. Jei naudojate „Samsung“ įrenginius, „Bitės Profė“ Nėja rekomenduoja įsigyti „Samsung Galaxy SmartTag“ daiktų sekiklį, o daugiau apie įrenginį ir jo galimybes sužinosite paruoštoje vaizdo apžvalgoje. Jei įdomu, kuo skiriasi „Apple AirTag“ ir „Samsung Galaxy SmartTag“ daiktų sekikliai, žiūrėkite įrenginių palyginimą čia.

Vienas iš dažnai pametamų daiktų, sukeliančio nemažai streso – išmanusis telefonas. Kaip nuotoliniu būdu surasti prarastą išmanųjį, pasakoja „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: