„Samsung Galaxy SmartTag“ apžvalga

„Samsung Galaxy SmartTag“ – tai išmanusis daiktų sekiklis, atrodantis kaip raktų pakabukas. Šis įrenginys padeda nuolat sekti, o prireikus – ir rasti įvairius daiktus ar net naminius gyvūnus. Apie „SmartTag“ funkcijas ir naudojimo galimybes, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Išmanųjį sekiklį patogu prisegti tiek prie dažnai pasimetančių daiktų, kaip raktai ar piniginė, tiek prie didesnių daiktų, kaip dviratis ar kelionines lagaminas, tai pat „SmartTag“ dėka galite sekti net savo naminį gyvūną
  • Išmanusis daiktų sekiklis veikia išskirtinai tik su „Samsung“ išmaniaisiais įrenginiais
  • Patogu tai, kad ne tik telefonas gali rasti sekiklį, bet ir atvirkščiai – daiktų sekiklis gali rasti telefoną, taip pat išmanųjį įrenginį galite naudoti ir kaip nuotolinį pultelį

Daugiau apie išmanųjį daiktų sekiklį „Samsung Galaxy SmartTag“ ir jo funkcijas sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Daiktų sekilklis „Samsung Galaxy SmartTag“ – itin patogus ir praktiškas įrenginys tiems, padedantis sekti ar rasti norimus daiktus. Praktiška tai, kad išmanųjį daiktų sekiklį taip pat galima paversti ir namų pulteliu. Jį galėsite suporuoti su įvairiais išmaniais daiktais, kurie veikia su „SmartThings“ programėle. Jį rekomenduoju visiems, naudojantiems „Samsung“ įrenginius ir norintiems užtikrinti savo daiktų ar naminių gyvūnų saugumą“ – sako „Bitės Profė“ Nėja.

 
Daugiau apie „Samsung Galaxy SmartTag“ ar kitus išmaniuosius įrenginius sužinokite iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje.