„Samsung Galaxy SmartTag“ apžvalga

„Samsung Galaxy SmartTag“ – tai išmanusis daiktų sekiklis, atrodantis kaip raktų pakabukas. Šis įrenginys padeda nuolat sekti, o prireikus – ir rasti įvairius daiktus ar net naminius gyvūnus. Apie „SmartTag“ funkcijas ir naudojimo galimybes, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Išmanųjį sekiklį patogu prisegti tiek prie dažnai pasimetančių daiktų, kaip raktai ar piniginė, tiek prie didesnių daiktų, kaip dviratis ar kelionines lagaminas, tai pat „SmartTag“ dėka galite sekti net savo naminį gyvūną
  • Išmanusis daiktų sekiklis veikia išskirtinai tik su „Samsung“ išmaniaisiais įrenginiais
  • Patogu tai, kad ne tik telefonas gali rasti sekiklį, bet ir atvirkščiai – daiktų sekiklis gali rasti telefoną, taip pat išmanųjį įrenginį galite naudoti ir kaip nuotolinį pultelį

Daugiau apie išmanųjį daiktų sekiklį „Samsung Galaxy SmartTag“ ir jo funkcijas sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Daiktų sekilklis „Samsung Galaxy SmartTag“ – itin patogus ir praktiškas įrenginys tiems, padedantis sekti ar rasti norimus daiktus. Praktiška tai, kad išmanųjį daiktų sekiklį taip pat galima paversti ir namų pulteliu. Jį galėsite suporuoti su įvairiais išmaniais daiktais, kurie veikia su „SmartThings“ programėle. Jį rekomenduoju visiems, naudojantiems „Samsung“ įrenginius ir norintiems užtikrinti savo daiktų ar naminių gyvūnų saugumą“ – sako „Bitės Profė“ Nėja.

„Samsung“ savo gerbėjus mėgsta stebinti kokybiškais, išskirtiniais įrenginiais, kurie suteiktų puikią naudojimo patirtį. „Samsung Galaxy“ šeimą papildę išmanieji telefonai „Z Fold3“ ir „Z Flip3“ atnešė naujų vėjų į rinką, kai įrenginys dar geriau prisitaiko prie mūsų poreikių – telefonas gali tapti planšete, ar priešingai – susilankstyti į itin kompaktišką įrenginį. Kuo šie telefonai išsiskiria iš minios, video apžvalgoje pasakoja „Bitės Profai“.

O išmanieji laikrodžiai „Galaxy Watch 4“ ir „Watch 4 Classic“ – puikus „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo pavyzdys, lėmęs didžiausią laikrodžių patobulėjimą per pastaruosius metus. Kokias funkcijas talpina šie įrenginiai ir kodėl gali pretenduoti į geriausių šiuo metu rinkoje esančių išmaniųjų laikrodžių vardą, sužinokite vaizdo apžvalgoje.

Kartu su laikrodžiais ir išmaniaisiais telefonais, buvo pristatytos ir belaidės ausinės „Galaxy Buds2“ – mažiausios ir lengviausios iki šiol „Samsung“ sukurtos ausinės. Atsparios lietui ir prakaitui, lengvai priderinamos prie ausies formos, patogiai valdomos. Ką daugiau gali suteikti naudotojui belaidės ausinės „Galaxy Buds 2“, pamatysite čia.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.