Kaip pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų telefonu paslauga „Apple Pay“?

Šiandieninės skaitmeninės technologijos leidžia mums nesijaudinti ne tik tada, kai pamirštame grynuosius, bet ir palikus namuose piniginę. Norint atsiskaityti už pirkinius, užteks kartu su savimi turėti išmanųjį telefoną. Kaip „iPhone“ telefone pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Apple Pay“, pasakoja „Bitės Profas“ Andrius.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išmaniųjų atsiskaitymų telefonu paslaugą „Apple Pay“ Lietuvoje palaiko du bankai: „Revolut“ ir „Swedbank“
  • Kad galėtumėte pradėti naudotis „Apple Pay“ jums reikia turėti „iPhone“ telefoną, bekontaktę mokėjimo kortelę ir prieigą prie banko išmaniosios programėlės
  • Aktyvavus „Apple Pay“ banko programėlėje, mokėjimo kortelė bus susieta su programėle „Wallet“

„Skaitmenine pinigine „Apple Pay“ galima sklandžiai sumokėti už prekes ar paslaugas išmaniuoju telefonu visur, kur priimami bekontakčiai mokėjimai. Žvilgtelėkite, ar ant kortelių skaitytuvo yra bekontakčių mokėjimo simbolis, ir pagreitinkite savo apsipirkimą“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Šiandien išmaniųjų atsiskaitymų telefonu paslaugą „Apple Pay“ Lietuvoje palaiko du šalyje veikiantys bankai: „Revolut“ ir „Swedbank“.

„Kad galėtumėte pradėti naudotis „Apple Pay“, jums reikia turėti: „Apple Pay“ palaikantį „iPhone“ telefoną, banko išduotą bekontaktę mokėjimo kortelę su įjungta bekontakčių atsiskaitymų bei saugaus pirkimo internetu funkcija. Taip pat – prieigą prie interneto banko arba išmaniosios programėlės“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Kaip „Apple Pay“ pradėti naudotis „Revolut“ banko klientams?

Jei esate banko „Revolut“ klientas ir norite pradėti naudotis „Apple Pay“, pirmiausia atverkite banko programėlę ir susiraskite skiltį „Mokėjimo kortelės“ (angl. Cards). Pasirinkę norimą kortelę, spustelėkite iškart po ja esantį juodą mygtuką „Įtraukti į „Apple Wallet“ (angl. Add to Apple Wallet).

Pasirinkite „Tęsti“ (angl. Continue), po to – „Kitas“ (angl. Next) ir perskaitę naudojimosi sąlygas ir taisykles, spustelėkite „Sutinku“ (angl. Agree).

Tuomet viršuje atsiras užrašas „Kortelė pridėta“ (angl. Card Added). Spustelėkite „Atlikta“ (angl. Done).

Vėliau telefone atverkite programėlę „Piniginė“ (angl. Wallet) – čia rasite savo pridėtą kortelę. Jei norite naudoti kortelę atsiskaitant už pirkinius, dukart paspauskite telefono šone esantį įjungimo mygtuką.

Tuomet prireikus, pažvelkite į savo „iPhone“ norėdami autentifikuoti naudodami „Face ID“ arba pridėkite pirštą prie „Touch ID“. Laikykite „iPhone“ viršutinę dalį prie bekontakčio skaitytuvo, kol ekrane pamatysite „Atlikta“ (ang. Done).

Kaip „Apple Pay“ pradėti naudotis „Swedbank“ banko klientams?

„Jei esate banko „Swedbank“ klientas, telefone atverkite banko programėlę ir susiraskite skiltį „Kortelės“. Pasirinkę norimą kortelę, spustelėkite iškart po ja esantį juodą mygtuką „Įtraukti į „Apple Wallet“ (angl. Add to Apple Wallet)“, – aiškina „Bitės Profas“.

Pasirinkite „Tęsti“ (angl. Continue), po to – „Kitas“ (angl. Next) ir perskaitę naudojimosi sąlygas ir taisykles, spustelėkite „Sutinku“ (angl. Agree). Tuomet kortelė bus susieta su „Wallet“ programėle.

„Teko girdėti, kad kartais „Swedbank“ klientams, bandant sutikti su naudojimosi sąlygomis ir taisyklėmis, nepavyksta susieti kortelės su programėle. Tokiu atveju rekomenduoju kreiptis į savo banką“, – pataria A. Archangelskis.

Jei norėsite atsiskaityti telefonu už pirkinius iš „Swedbank“ kortelės sąskaitos, dukart paspauskite telefono šone esantį įjungimo mygtuką bei priglauskite telefoną prie bekontakčio atsiskaitymo aparato.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: