Kaip pakeisti ryšio prioritetą „ZTE MC888“ maršrutizatoriuje?

Ar žinojote, kad maršrutizatoriuje automatinį tinklo režimą galima pakeisti į pageidaujamą? Tą padaryti nėra sudėtinga prisijungus prie maršrutizatoriaus telefonu arba kompiuteriu ir žinant veiksmų seką. Apie tai, kaip pakeisti ryšio prioritetą „ZTE MC888“ maršrutizatoriuje, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Prisijungęs prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo, į naršyklės langą įveskite šį adresą: „192.168.0.1“. Būtent toks adresas skirtas prisijungti prie šio maršrutizatoriaus valdymo sąsajos.
  • Jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prie maršrutizatoriaus valdymo skydo galite prisijungti lengviau.
  • Pagrindiniame valdymo skyde laukia šiek tiek daugiau nustatymų. Pirmiausia, kad galėtumėte keisti tinklo prioriteto nustatymus, priartinkite vaizdą ir spustelėkite jungiklį, esantį šalia „5G“ užrašo. Išjunkite jį ir spauskite „settings_internet“.
 

„Šioje instrukcijoje žingsnis po žingsnio papasakosime, kaip pakeisti ryšio prioritetą „ZTE MC888“ maršrutizatoriuje. Nors instrukcijoje rodomi telefono ekrano vaizdai, lygiai tie patys žingsniai veikia ir naudojantis kompiuteriu“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip pakeisti ryšio prioritetą „ZTE MC888“ maršrutizatoriuje?

Įsitikinkite, kad esate prisijungęs prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo. Jeigu nežinote arba neatsimenate savo maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodžio, galite atkurti jame gamyklinius parametrus ir pradinės reikšmės sugrįš į tas, kurios nurodytos lipduke, priklijuotame ant maršrutizatoriaus.

Prisijungęs prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo, į naršyklės langą įveskite šį adresą: „192.168.0.1“. Būtent toks adresas skirtas prisijungti prie šio maršrutizatoriaus valdymo sąsajos. Jį galite rasti ant maršrutizatoriaus priklijuotame lipduke, po „Device Manager Website“ užrašu.

Jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prie maršrutizatoriaus valdymo skydo galite prisijungti lengviau. Palaikę ant „Wi-Fi“ ikonos greituosiuose nustatymuose, įsijunkite „Wi-Fi“ nustatymus, paspauskite nustatymų simbolį šalia savo „Wi-Fi“ tinklo ir spauskite „Tvarkyti kelvedį“.

Pamatysite langą su prisijungimu prie maršrutizatoriaus valdymo skydo. Po gamyklinių parametrų atkūrimo viršutiniame laukelyje reikėtų vesti „admin“, o apatiniame – savo slaptažodį, nurodytą prie „Passowrd“ laukelio, ant maršrutizatoriaus nugarėlės. Mano atveju, jis yra „V6W2N4WJ“. Įvedame ir spaudžiame „Login“.

Naujame lange spaudžiame „Finish“ (Agree).

Atsidūrėte pagrindiniame valdymo skyde. Apačioje paspauskite mygtuką „pc_version“. Tada pasirodžiusioje lentelėje spauskite „yes“.

Išvysite pagrindinį valdymo skydą su kompiuterio vaizdu. Būtent čia laukia šiek tiek daugiau nustatymų. Pirmiausia, kad galėtumėte keisti tinklo prioriteto nustatymus, priartinkite vaizdą ir spustelėkite jungiklį, esantį šalia „5G“ užrašo. Išjunkite jį ir spauskite „settings_internet“.

Priartinkite vaizdą ir spauskite „net_select“.

Šalia „net_select“ užrašo, dešiniau, rasite pasirinkimo langą. Paspauskite ant jo ir išvysite daug pasirinkimų. 5G užrašas, žinoma, žymi 5G, LTE užrašas – 4G, o WCDMA užrašas – 3G. Pasirinkimai su užrašu „AND“ reiškia, kad maršrutizatorius jungsis prie vieno iš dviejų nurodytų tinklų. Pasirinkimai su užrašu „ONLY“ – kad veiks tik pasirinktas tinklas.

Pasirinkęs tinklą, pastumkite vaizdą šiek tiek dešiniau ir spauskite „Apply“. Tada ant ekrano turėtų iššokti pranešimas su žalia varnele.

Dabar grįšite į pradinį valdymo skydo langą. Nepamirškite vėl įjungti tinklo jungiklio.

„Jums sėkmingai pavyko pakeisti ryšio prioritetą „ZTE MC888“ maršrutizatoriuje! Pabandykite prie maršrutizatoriaus prijungti kitą įrenginį ir įsitikinsite, kad jūsų įvykdyti pokyčiai veikia“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: