Kaip atkurti gamyklinius parametrus maršrutizatoriuje?

Gamyklinius parametrus maršrutizatoriuje atkurti prisireikia dėl įvairiausių priežasčių. Pavyzdžiui, Jonas išsinuomoja patalpas biurui, kurių „Wi-Fi“ tinklas pavadintas klaidinančiai – „Parduotuvė“. Gamyklinių nustatymų atkūrimas – nesudėtinga procedūra, kai „Wi-Fi“ tinklo pavadinimas bei visi jo slaptažodžiai sugrąžinami į pradines reikšmes. Kaip tai atlikti šešiuose skirtinguose maršrutizatoriuose, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Įjunkite maršrutizatorių ir palaukite bent minutę, kol jis pilnai užsikraus.
  • Įspauskite ir palaikykite „Reset“ mygtuką bent 10-15 sekundžių.
  • Palaukite dar bent minutę, kol maršrutizatorius pilnai persikraus.
 

„Gamykliniai maršrutizatoriaus nustatymai – pradiniai slaptažodžiai bei „Wi-Fi“ tinklo pavadinimas – nurodyti lipduke, užklijuotame ant maršrutizatoriaus. Norint juos atkurti, įprastai reikia atlikti šiuos veiksmus: įjungti maršrutizatorių ir palaukti bent minutę, kol jis pilnai užsikraus, įspausti ir palaikyti „Reset“ mygtuką bent 10-15 sekundžių ir palaukti dar bent minutę, kol maršrutizatorius pilnai persikraus. Skirtinguose maršrutizatoriuose šis mygtukas yra skirtingose vietose, tad pateikiame keletą maršrutizatorių pavyzdžių su jų „Reset“ mygtuko pozicijomis“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atstatyti gamyklinius parametrus „Nokia Beacon 2“ maršrutizatoriuje?

Šio maršrutizatoriaus „Reset“ mygtukas yra nugarėlėje. Norint jį įspausti, reikės nedidelės adatėlės, SIM kortelės išėmimo įrankio arba kito plono ir kieto daikto.

Kaip atstatyti gamyklinius parametrus „ZTE MC888“ maršrutizatoriuje?

Šio maršrutizatoriaus „Reset“ mygtukas yra apačioje. Pirmiausia reikia atidaryti dangtelį, o tada su adatėle, SIM kortelės išėmimo įrankiu arba kitu plonu ir kietu daiktu jį įspausti.

Kaip atstatyti gamyklinius parametrus „4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriuje?

Šio maršrutizatoriaus „Reset“ mygtukas taip pat yra apačioje. Norint jį įspausti, reikės adatėlės, SIM kortelės išėmimo įrankio arba kito plono ir kieto daikto.

Kaip atstatyti gamyklinius parametrus „Huawei 4G CPE 3“ maršrutizatoriuje?

Šio maršrutizatoriaus „Reset“ mygtukas yra nugarėlėje. Norint jį įspausti, reikės nedidelės adatėlės, SIM kortelės išėmimo įrankio arba kito plono ir kieto daikto.

Kaip atstatyti gamyklinius parametrus „Huawei E5783-330“ maršrutizatoriuje?

Šio maršrutizatoriaus „Reset“ mygtukas yra po baterijos dangteliu. Nuėmę dangtelį, pamatysite nuotraukoje užfiksuotą vaizdą. Norint įspausti mygtuką, taip pat reikės adatėlės, SIM kortelės išėmimo įrankio arba kito plono ir kieto daikto.

Kaip atstatyti gamyklinius parametrus „ZTE MF971R“ maršrutizatoriuje?

Šio maršrutizatoriaus „Reset“ mygtukas yra po nedideliu dangteliu, ant kurio esama užrašo „Reset“. Atidarę šį dangtelį, galite įspausti „Reset“ mygtuką su adatėle, SIM kortelės išėmimo įrankiu arba kitu plonu ir kietu daiktu.

„Atstatyti maršrutizatoriaus gamyklinius parametrus išties nesunku – visais minėtais atvejais turime surasti, kur pasislėpęs „Reset“ mygtukas, ir po ranka turėti adatėlę, SIM kortelės išėmimo įrankį ar kitą ploną ir kietą daiktą“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: