Kaip perkelti kontaktus iš telefono į SIM kortelę?

Prireikus kortelę įdėti į naują telefoną, greičiausiai norėsite perkelti ir savo surinktus kontaktinius duomenis. Kaip greitai perkelti adresatus iš telefono į SIM kortelę „Android“ telefonuose ir kaip juos išsaugoti debesyse „iOS“ išmaniuosiuose, išsamiai pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Telefono SIM kortelėje gali tilpti iki 230 adresatų (priklausomai nuo operatoriaus ir SIM kortelės rūšies)
  • Perkelti adresatus „Android“ telefone galima pasinaudojus programėle „Copy to SIM Card“
  • „iPhone“ įrenginiuose perkelti adresatus į SIM kortelę galima tik su specialiu įrenginiu
  • „iPhone“ naudotojai adresatus gali išsaugoti „iCloud“ paskyroje
 

„Prireikus perkelti adresatus iš telefono „Android“ įrenginiuose tai galite padaryti keliais būdais: perkopijavę iš telefono arba per programėlę „Copy to SIM Card“. „iPhone“ telefonuose be specialaus įrenginio adresatų į SIM kortelę perkelti negalima, tačiau juos patogiai galite išsaugoti „iCloud“ paskyroje. Visus šiuos būtus išsamiai aptarsime žemiau esančiose instrukcijose“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip adresatus iš telefono perkelti į SIM kortelę „Android“ įrenginyje?

Atidarykite programėlę „Adresatai“. Atkreipkite dėmesį, kad turi būti atidaryta „Adresatų“, o ne „Telefono“ programėlė – atidarius pastarąjį kai kuriuose telefonuose nebus rodomi importavimo nustatymai.

Spauskite viršuje kairėje pusėje esančią stalčiaus ikonėlę, o tuomet – „Tvark. adresat.“

Toliau spauskite „Import. ar eksport. adresatus ir rinkitės „Eksportuoti“.

Pasirinkite, kur bus eksportuoti adresatai. Šiuo atveju rinkitės SIM1.

Telefono ekrane matysite adresatus. Viršutinėje kairėje ekrano pusėje pažymėję varnelę prie žodžio „Visus“, galėsite pažymėti visus adresatus. Vis dėlto atminkite, kad kortelėje telpa 220-250 adresatų, tad jei jų turite daugiau, visų įkelti nepavyks“, – paaiškina A. Archangelskis.

Kai visi adresatai bus pažymėti, spauskite „Atlikta“.

Kaip adresatus iš telefono perkelti į SIM kortelę „Android“ įrenginyje naudojant programėlę?

Kai kurie telefonai gali neleisti perkelti kontaktų į SIM kortelę arba tiesiog neturėti šios funkcijos. Tokiu atveju prireiks programėlės „Copy to SIM Card“, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ programėlių parduotuvės.

Įjungus programėlę bus paprašyta pasiekti jūsų kontaktus. Spauskite „Lesti“, o tuomet pasirinkite skiltį „Phone“ bei pažymėkite varnelę ties užrašu „Select all“ (Pažymėti visus).

Kai visi kontaktai bus pažymėti, spauskite viršuje dešinėje pusėje esantį daugtaškį ir rinkitės „Copy all Phone Contacts to SIM“ (Kopijuoti visus telefono kontaktus į SIM kortelę).

Pasirinkite, kur bus eksportuoti adresatai. Šiuo atveju rinkitės SIM1.

Kaip „iPhone“ naudotojams kontaktus išsaugoti „iCloud“ paskyroje?

„iOS“ įrenginiuose nėra galimybės perkelti kontaktų į SIM kortelę, tačiau juos galima lengvai išsaugoti „iCloud paskyroje. Kad tai padarytumėte, eikite į telefono nustatymus.

Pasirinkite savo vardą, o tuomet rinkitės „iCloud“.

Įsitikinkite, kad „Contacts“ jungiklis yra įjungtas. Tai užtikrins, kad net jei pamesite dabartinį telefoną, jie automatiškai bus atkurti kitame telefone prisijungus su „Apple ID“ paskyra.

„Kaip matote, adresatus iš „Android“ telefono perkelti į SIM kortelę galima keliais lengvais būdais. Nors „iPhone“ įrenginiuose patiems galimybės kontaktų perkopijuoti į SIM kortelę nėra, „Apple“ telefonuose įdiegė patogią alternatyvą – adresatus išsaugoti debesyje ir pasiekti iš bet kokio Apple įrenginio “, – sako A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: