Kaip perkelti kontaktus iš telefono į SIM kortelę?

Prireikus kortelę įdėti į naują telefoną, greičiausiai norėsite perkelti ir savo surinktus kontaktinius duomenis. Kaip greitai perkelti adresatus iš telefono į SIM kortelę „Android“ telefonuose ir kaip juos išsaugoti debesyse „iOS“ išmaniuosiuose, išsamiai pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Telefono SIM kortelėje gali tilpti iki 230 adresatų (priklausomai nuo operatoriaus ir SIM kortelės rūšies)
  • Perkelti adresatus „Android“ telefone galima pasinaudojus programėle „Copy to SIM Card“
  • „iPhone“ įrenginiuose perkelti adresatus į SIM kortelę galima tik su specialiu įrenginiu
  • „iPhone“ naudotojai adresatus gali išsaugoti „iCloud“ paskyroje

Daugiau apie tai, kaip perkelti adresatus, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Prireikus perkelti adresatus iš telefono „Android“ įrenginiuose tai galite padaryti keliais būdais: perkopijavę iš telefono arba per programėlę „Copy to SIM Card“. „iPhone“ telefonuose be specialaus įrenginio adresatų į SIM kortelę perkelti negalima, tačiau juos patogiai galite išsaugoti „iCloud“ paskyroje. Visus šiuos būtus išsamiai aptarsime žemiau esančiose instrukcijose“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip adresatus iš telefono perkelti į SIM kortelę „Android“ įrenginyje?

Atidarykite programėlę „Adresatai“. Atkreipkite dėmesį, kad turi būti atidaryta „Adresatų“, o ne „Telefono“ programėlė – atidarius pastarąjį kai kuriuose telefonuose nebus rodomi importavimo nustatymai.

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-1

Spauskite viršuje kairėje pusėje esančią stalčiaus ikonėlę, o tuomet – „Tvark. adresat.“

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-2

Toliau spauskite „Import. ar eksport. adresatus ir rinkitės „Eksportuoti“.

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-3

Pasirinkite, kur bus eksportuoti adresatai. Šiuo atveju rinkitės SIM1.

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-4

Telefono ekrane matysite adresatus. Viršutinėje kairėje ekrano pusėje pažymėję varnelę prie žodžio „Visus“, galėsite pažymėti visus adresatus. Vis dėlto atminkite, kad kortelėje telpa 220-250 adresatų, tad jei jų turite daugiau, visų įkelti nepavyks“, – paaiškina A. Archangelskis.

Kai visi adresatai bus pažymėti, spauskite „Atlikta“.

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-5

Kaip adresatus iš telefono perkelti į SIM kortelę „Android“ įrenginyje naudojant programėlę?

Kai kurie telefonai gali neleisti perkelti kontaktų į SIM kortelę arba tiesiog neturėti šios funkcijos. Tokiu atveju prireiks programėlės „Copy to SIM Card“, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ programėlių parduotuvės.

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-6

Įjungus programėlę bus paprašyta pasiekti jūsų kontaktus. Spauskite „Lesti“, o tuomet pasirinkite skiltį „Phone“ bei pažymėkite varnelę ties užrašu „Select all“ (Pažymėti visus).

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-7

Kai visi kontaktai bus pažymėti, spauskite viršuje dešinėje pusėje esantį daugtaškį ir rinkitės „Copy all Phone Contacts to SIM“ (Kopijuoti visus telefono kontaktus į SIM kortelę).

Pasirinkite, kur bus eksportuoti adresatai. Šiuo atveju rinkitės SIM1.

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-8

Kaip „iPhone“ naudotojams kontaktus išsaugoti „iCloud“ paskyroje?

„iOS“ įrenginiuose nėra galimybės perkelti kontaktų į SIM kortelę, tačiau juos galima lengvai išsaugoti „iCloud paskyroje. Kad tai padarytumėte, eikite į telefono nustatymus.

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-9

Pasirinkite savo vardą, o tuomet rinkitės „iCloud“.

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-10

Įsitikinkite, kad „Contacts“ jungiklis yra įjungtas. Tai užtikrins, kad net jei pamesite dabartinį telefoną, jie automatiškai bus atkurti kitame telefone prisijungus su „Apple ID“ paskyra.

kaip-perkelti-kontaktus-is-telefono-i-sim-kortele-11

„Jei vis dėlto norite kontaktus perkelti į SIM kortelę iš „iPhone“, galite apsilankyti viename iš „Bitės“ salonų ir paprašyti Profo perkelti telefono adresatus i SIM kortelę per specialų įrenginį. Tačiau tokiu atveju adresato informacija, tokia, kaip el. paštas bendrovės pavadinimas ar pan. dings, todėl rekomenduojame naudoti „iCloud“ – tai patogiausias būdas saugoti adresatus“, – pataria A. Archangelskis.
 
„Kaip matote, adresatus iš „Android“ telefono perkelti į SIM kortelę galima keliais lengvais būdais. Nors „iPhone“ įrenginiuose patiems galimybės kontaktų perkopijuoti į SIM kortelę nėra, „Apple“ telefonuose įdiegė patogią alternatyvą – adresatus išsaugoti debesyje ir pasiekti iš bet kokio Apple įrenginio “, – sako A. Archangelskis.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.