Kaip perkelti adresų knygelės kontaktus iš seno telefono į naują?

Pirmas dalykas, kurio nenorime prarasti pasikeitę išmanųjį telefoną, – kontaktai. Išmanieji suteikia nemažai galimybių skirtingais būdais perkelti juos iš vieno įrenginio į kitą ir taip juos apsaugoti. Vienas greičiausių ir lengviausių būdų – kontaktų perkėlimas, naudojant „Bluetooth“ ryšį. Plačiau apie tai pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Adresų knygelės kontaktus galima eksportuoti į specialų failą ir vėliau perkelti jį į kitą telefoną
  • Kontaktus taip pat galima bendrinti po vieną, naudojant „Bluetooth“ ryšį
  • Galite sukurti ir „Google“ ar kitoje paskyroje išsaugoti telefone ar SIM kortelėje saugomų kontaktų kopiją

„Perkelti adresų knygelės kontaktus iš vieno telefono į kitą, naudojant „Bluetooth“, galima keliais būdais, kurie skiriasi priklausomai tiek nuo telefono modelio, tiek ir nuo situacijos. Visgi, visais atvejais prieš tai dar rekomenduoju sukurti ir „Google“ ar kitoje paskyroje išsaugoti atsarginę telefone saugomų kontaktų kopiją. Jei prarasite telefoną ar reikės jį pakeisti, galėsite lengvai atkurti šiuos kontaktus naujame telefone“, – pataria „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip perkelti visus kontaktus „Samsung“ telefonuose?

Perkelti adresatų informaciją iš vieno „Samsung“ telefono į kitą galima keliais būdais. Pirmasis jų – eksportuoti visus kontaktus į vieną failą ir vėliau perkelti jį į kitą telefoną. Šis būdas yra tinkamiausias, jeigu norima perkelti iškart visus kontaktus.

„Atverkite telefone programėlę „Adresatai“, spustelėkite ekrano viršuje, kairėje esančius tris taškelius ir pasirinkite „Tvarkyti adresatus“. Tuomet spustelėkite „Importuoti ar eksportuoti adresatus“ ir „Eksportuoti“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Kitame žingsnyje matysite, kur bus išsaugotas sukurtas failas. Pasirinkite, iš kokios paskyros norėsite perkelti adresatus, ir spustelėkite „Eksportuoti“, po to – „Gerai“. Sukurtą failą galėsite persiųsti į kitą telefoną.

Iš pradžių rekomenduojama importuoti visus adresatus iš SIM kortelės į vidinę atmintį ir tuomet viską eksportuoti į vidinę atmintį, kaip vieną bendrą failą.

Kontaktus galite persikelti ir tiesiai į SIM kortelę. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip tai atlikti greitai „Android“ telefonuose.

Toliau atverkite programą „Mano failai“ ir pasirinkite „Vidinė atmintinė“. Suraskite sąraše failą su galūne .vcf arba įveskite šią galūnę paieškos juostoje ekrano viršuje. Tokiu atveju failas bus rastas automatiškai.

„Spustelėję ir palaikę pirštą ant failo, atversite papildomą meniu juostą apačioje. Pasirinkite „Dalytis“ ir „Bluetooth“. Iškart po to bus pradėta įrenginių paieška – raskite tą, į kurį norite perkelti failą. Tik prieš tai įsitikinkite, kad abiejuose telefonuose būtų aktyvuotas „Bluetooth“ ir jie būtų matomi kitiems telefonams“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Iššokus užklausai telefone, į kurį norite perkelti adresatus, spustelėkite „Priimti“. Atverkite gautą failą ir pasirinkite, kur norėsite jį išsaugoti. Netrukus adresatus rasite telefono adresų knygoje.

Kaip perkelti vieną ar kelis kontaktus „Samsung“ telefonuose?

Dar vienas būdas perkelti adresų knygos kontaktus iš vieno telefono į kitą – dalijimasis kontaktais. Šis būdas patogiausias jeigu norite perkelti į kitą telefoną kelis ar dalį kontaktų.

Atverkite adresų knygą, spustelėkite ir palaikykite pirštą ant norimo kontakto. Atsivėrusiame meniu pasirinkite „Dalytis“ ir „Failas“.

„Pasirinkite, kad kontaktu norėsite dalintis naudojant „Bluetooth ir vėliau iš telefono sugeneruoto „Bluetooth“ įrenginio sąrašo išsirinkite telefoną, su kuriuo norėsite juo dalintis. Tiesa, prieš tai aktyvuokite „Bluetooth“ ryšį abiejuose telefonuose“, – pasakoja M. Vrubliauskas.

Toliau atlikite veiksmus telefone, į kurį atsiunčiate kontaktus. Ekrane iššokus užklausai, pasirinkite „Priimti“, atverkite gautą failą ir pasirinkite, kur norėsite išsaugoti kontaktą. Jis netrukus atsiras adresų knygoje.

Kaip perkelti visus kontaktus „Huawei“ telefonuose?

Pirmas būdas – visus adresų kortelės kontaktus eksportuoti į specialų failą, kurį vėliau galėsite perkelti į kitą telefoną, naudojant „Bluetooth“.

„Iš pradžių atverkite telefono adresinę. Spustelėkite ekrano viršuje esančius tris taškelius ir atsivėrusiame meniu pasirinkite „Nustatymai“. Tuomet spustelėkite „Importuoti / eksportuoti“ ir „Eksportuoti į saugyklą“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Toliau matysite informaciją apie tai, kad adresų knygelės kontaktai bus eksportuoti į specialų failą ir kur tą failą galėsite rasti. Spustelėkite „Eksportuoti“ ir pasirinkite, iš kokios paskyros norėsite perkelti kontaktus. Pabaigoje pasirinkite „Gerai“.

Sukurtą failą galėsite persiųsti į kitą telefoną. Atverkite telefone failų programėlę, spustelėkite „Vidinė atmintis“ ir sąraše suraskite jums reikalingą failą su galūne .vcf. Šiame žingsnyje taip pat galite pasinaudoti ekrano viršuje esančia paieškos juosta. Čia įrašius „vcf“, failas bus surastas automatiškai.

„Spustelėję ir ilgiau palaikę failą, atversite papildomą meniu. Pasirinkite dešinėje ekrano pusėje esančius tris taškelius ir spustelėkite „Dalytis“, tuomet „Bluetooth“. Iškart po to bus pradėta „Bluetooth“ įrenginių paieška. Iš sąrašo pasirinkite įrenginį, į kurį norite persiųsti failą su išsaugotais kontaktais. Tiesa, prieš tai įsitikinkite, kad abiejuose telefonuose įjungtas „Bluetooth“ ir jie matomi kitiems įrenginiams. Tą padarysite atvėrę „Bluetooth“ nustatymus“, – sako „Bitės Profas“.

Toliau visus veiksmus atlikite telefone, į kurį norite persiųsti failą su kontaktais. Ekrane iššokus užklausai, spustelėkite „Priimti“ ir atverkite gautą failą. Pasirinkite, kur norėsite išsaugoti kontaktus – netrukus visi jie atsiras adresų knygoje.

Kaip perkelti vieną ar kelis kontaktus „Huawei“ telefonuose?

Dar vienas būdas perkelti adresų knygos kontaktus iš vieno telefono į kitą – dalijimasis kontaktais.

Atverkite adresų knygą, spustelėkite ir palaikykite pirštą ant norimo kontakto. Atsivėrusiame meniu pasirinkite „Dalintis adresatu“ ir „vCard“.

„Pasirinkite, kad kontaktais norėsite dalintis naudojant „Bluetooth“. Iš telefono sugeneruoto „Bluetooth“ įrenginių sąrašo pasirinkite įrenginį, su kuriuo dalinsitės kontaktais. Tiesa, prieš tai abiejuose įrenginiuose aktyvuokite „Bluetooth“ ryšį. Telefonai taip pat turi būti matomi kitiems įrenginiams“, – akcentuoja M. Vrubliauskas.

Toliau atlikite veiksmus telefone, su kuriuo bendrinsite kontaktus. Ekrane iššokus užklausai, spustelėkite „Priimti“, atverkite gautą failą ir pasirinkite, kur norėsite išsaugoti kontaktus. Visi jie netrukus atsiras adresų knygoje.

Kaip importuoti kontaktus į „Huawei“ telefoną iš kito?

Jei naudojatės „Huawei“ telefonu, kontaktus į įrenginį galite importuoti. Nustatymuose pasirinkite „Importuoti / eksportuoti“ ir „Importuoti per „Bluetooth“.

„Tuomet telefone, iš kurio importuosite kontaktus, atlikite ekrane matomus žingsnius ir spustelėkite „Kitas“. Telefono sugeneruotame „Bluetooth“ įrenginių sąraše (prieš tai nepamirškite belaidžio ryšio funkcijos aktyvuoti abiejuose įrenginiuose) raskite jums reikalingą telefoną, tuomet abiejuose telefonuose iššoks susiejimo užklausos. Pažymėkite, kad suteikiate prieigą prie savo adresatų ir skambučių retrospektyvos ir spustelėkite „Susieti“, – aiškina „Bitės Profas“.

Spustelėkite „Gerai“ ir pasirinkite, kur norėsite išsaugoti kontaktus. Iškart po to visi jie atsiras adresų knygoje.

Jei norite sužinoti, kaip lengvai perkelti visus svarbiausius duomenis iš seno telefono į naują, skaitykite šį BITĖS Profų straipsnį. O kaip greičiausiai ir lengviausiai paruošti naudojimuisi naują telefoną, skaitykite šiame straipsnyje.

Kontaktų perkėlimas iš vieno įrenginio į kitą „Bluetooth“ ryšiu yra vienas greičiausių ir lengviausių būdų. Tačiau tai nėra vienintelis bevielio ryšio privalumas. Ši technologija turi ir daugiau naudingų pritaikymo galimybių, apie kurias plačiau pasakoja „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: