Kas yra „Google Play“?

Šiandieniame pasaulyje jau sukurta daugiau nei 5 mln. programėlių, skelbia „Statista“ duomenys. Todėl nenuostabu, kad galime rasti bent po vieną tinkamą visiems gyvenimo atvejams – nuo taksi išsikvietimo iki virtualaus žaislo katėms, kad netrukdytų dirbant iš namų. Tam, kad galėtume jas parsisiųsti ir naudoti daugelyje išmaniųjų įrenginių su „Android“ operacine sistema, juose įdiegta „Google Play“ ar „Play Store“ parduotuvė, kurią plačiau aptaria „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Platforma skirta atsisiųsti programėles, žaidimus, filmus ir knygas
  • „Google Play“ rasite net 2,8 mln. skirtingų programėlių
  • Platformoje matysite ne tik naujausius, bet ir specialiai jums sukurtus pasiūlymus

„Google Play“ yra didžiausia programėlių parduotuvėje, kurioje šiuo metu galima rasti daugiau nei 3 mln. programėlių, žaidimų, filmų ar knygų. Užtenka paspausti „Google Play“ programėlės ikoną, viršuje esančiame paieškos laukelyje suvesti norimą frazę ir programa pasiūlys paiešką atitinkančius rezultatus“, – aiškina „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

„Google Play“: ar ji saugi?

„Google Play“ naudotis paprasta ir saugu – platforma akylai prižiūrima bei saugoma nuo bet kokios kenkėjiškos veiklos. Joje ne tik rasite beveik bet kokį egzistuojantį žaidimą ar filmą, bet ir galėsite parsisiųsti programėlių, kurios pravers darbui ar tam tikriems įgūdžiams lavinti. Tiesa, norint naudotis „Google Play“ paslaugomis, reikia turėti „Google“ paskyrą.

„Nors didžiulė „Google Play“ dalis yra nemokamos programėlės. Norint pirkti mokamą paslaugą, pirma turėsite patvirtinti tai susiedami su programa savo mokėjimo kortelę ar telefono numerį, tad netyčia pinigų tikrai neprarasite“, – priduria išmaniųjų įrenginių ekspertas.

„Google Play“ parduotuvė: ką ten rasite?

„Dažniausiai „Play Store“ naudojama programėlėms bei žaidimams. „Google Play“ rasite apie 2,8 mln. skirtingų programėlių, taigi turinio tikrai nepritrūksite. Beje, kadangi kai kurios programėlės yra mokamos, platforma siūlo ir „Google Play Pass“ prenumeratą, su kuria už mėnesinę įmoką galėsite žaisti ir naudotis šimtais atrinktų žaidimų ir programėlių be reklamų“, – pastebi M. Vrubliauskas.

Jei iš daugybės žaidimų sunku išsirinkti tą vienintelį, „Bitės Profai“ atrinko TOP geriausius, kad tą padaryti būtų lengviau.

Net jei telefone ir taip turite visų pagrindinių funkcijų programėles, „Google Play“ teks įsijungti atsisiunčiant, pavyzdžiui, viešojo transporto bilietų ar banko mobiliąją programėlę.

Be programėlių platforma pasiūlo itin platų elektroninių knygų pasirinkimą. Jų „Google Play“ yra net apie 5 milijonus. Tiesa, dauguma – mokamos. Norimą knygą įkelti gali ir pats vartotojas. O kino skiltyje rasite ne tik senesnius, bet ir ką tik kino teatre rodytus filmus.

Kadangi programėlės, patalpintos „Google Play“ parduotuvėje yra nuolat tobulinamos, svarbu jas kartas nuo karto atnaujinti. O kaip tą padaryti lengviau, pasakoja „Bitės Profai“.

Kaip pradėti naudotis „Google Play“?

Jei turite telefoną su „Android“ operacine sistema, „Google Play“ arba „Play Store“ jame jau yra, telieka surasti programėlės ikonėlę. Ją paspaudę pateksite į pagrindinį jos lauką. Viršuje matysite paieškos juostą, kurioje galėsite vesti norimą programos ar žaidimo pavadinimą.

„Jei neieškote nieko konkretaus, lango apačioje rasite skirtingus pasirinkimus: žaidimus, programėles, filmus ir knygas. Paspaudus ant kiekvienos iš jų, ekrane atsiras ir daugiau pasirinkimų: perkamiausi, naujausi, skirstymas pagal žanrą bei pasiūlymai specialiai jums“, – atkreipia dėmesį „Bitės Profas“.

Beje, įsidiegti programėles telefone su „Android“ operacine sistema galite ir nuotoliniu būdu, iš pradžių atvėrę „Google Play“ parduotuvę per kompiuterio naršyklę. Tam turėsite aplankyti svetainę https://play.google.com/store ir prisijungti prie savo „Google“ paskyros.

Nepaisant to, kad „Google Play“ yra viena saugiausių vietų, iš kur galite parsisiųsti norimas programėles ir žaidimus, tačiau net ir čia svarbu būti akyliems ir prieš tą darant atkreipti dėmesį į „Bitės Profų patarimus.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: