Testas: ką žinote apie technologijų kompanijas?

Apsidairę savo namuose greičiausiai pastebėtumėte kone kiekvieną dieną naudojamus išmaniuosius įrenginius, pavyzdžiui, telefoną, kompiuterį ar televizorių, kuriuos pagamino skirtingos technologijų kompanijos. Kiekvienos iš jų susikūrimo ir pažangos istorija yra unikali. Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ paruošė testą, kurį atlikę galėsite įsivertinti, kiek žinote apie technologijų kompanijas.
 
Taip lengviau: greitasis skaitymas
  • Įvairių gamintojų išmanieji įrenginiai sudaro didelę technologijų rinkos dalį.
  • Nors juos naudojame kasdien, greičiausiai net nesusimąstėme, kaip kompanijos tapo žinomos visame pasaulyje.
  • Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ parengė testą, kurį atlikę išsiaiškinsite, ką žinote apie technologijų kompanijas.
 

„Didelės technologijų kompanijos, pavyzdžiui, „Google“ ar „Amazon“, sukėlė daug pokyčių ir taip suformavo šiuolaikinį pasaulį, kuriame dabar gyvename. Apie jas žinoti ne tik naudinga dėl to, nes šios kompanijos įtakingos, bet ir įdomu – jų vystymosi istorijos dažnai turi netikėtų posūkių. Dėl šios priežasties kviečiu spausti mygtuką „Pradėti“ ir pasitikrinti savo žinias apie technologijų kompanijas“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Evaldas Kuprinskas.
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį testą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.