Kaip įjungti saugos režimą „Samsung“ telefone?

Dėl atsisiųstų nepatikimų ar ne visai sklandžiai veikiančių programėlių telefonas gali užstrigti, veikti lėčiau nei įprasta ar būti nuolat automatiškai paleidžiamas iš naujo. Jei perkrovus įrenginį, situacija nesikeičia, padėti gali saugos režimas. Detalia instrukcija, kaip įjungti saugos režimą „Samsung“ telefone, dalijasi „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Saugos režimas padeda iš telefono pašalinti kenksmingas programėles
  • Aktyvavus saugos režimą, daugelis trečiųjų šalių programėlių bus neaktyvios – ekrane jų piktogramos taps pilkos
  • Jei telefonas automatiškai persijungia į saugos režimą, gali būti sugedęs telefono garso mažinimo mygtukas

Kaip „Samsung“ telefone įjungti saugos režimą?

„Saugus režimas yra diagnostinis įrankis, padedantis nustatyti ir pašalinti problemas su jūsų įrenginiu, pavyzdžiui, kenksmingą programėlę. Tokiu režimu paleidus telefoną, neliks daugelio trečiųjų šalių programėlių – nors programėlės bus įrašytos telefone, jūs negalėsite jomis naudotis“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Norėdami aktyvuoti saugos režimą, laikykite nuspaudę maitinimo mygtuką, kol pamatysite išjungimo ekraną. Palieskite ir laikykite maitinimo išjungimo piktogramą ekrane, kol pamatysite parinktį „Saugus režimas“. Palieskite „Saugus režimas“.

Tiesa, naujesniuose „Samsung“ įrenginiuose, šio režimo įjungimo kelias kiek kitoks. Pirmiausia, du kartus braukite pirštu iš viršaus į apačią ir atverkite išsamią būsenos juostą. Tada, spustelėkite ekrano viršuje esančią telefono išjungimo ikonėlę.

Įjungus saugos režimą, retkarčiais pasikeičia kai kurie telefono nustatymai, pavyzdžiui, ekrano fono paveikslėlis ar skambėjimo melodija.

„Aktyvavus saugos režimą, telefonas bus perkrautas ir pradžios ekranas įsijungs saugiu režimu. Čia matysite daug pilkų – neaktyvių – programėlių piktogramų, o ekrano apačioje atsiras užrašas – „Saugos režimas“. Paleidus telefoną saugos režimu, kartu aktyvuojamas ir lėktuvo režimas“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas. Kenksmingą programėlę ištrinsite nuspaudę ir palaikę jos piktogramą, o po to – spustelėję „Pašalinti“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Kaip telefone rasti ir pašalinti paslėptą kenkėjišką programėlę?

Kartais ekrane kenkėjiškos programėlės piktogramos galite ir nematyti. Tokiu atveju atverkite telefono nustatymus ir pasirinkite skiltį „Programos“. Atversite visų programėlių sąrašą – čia raskite kenkėjišką programėlę ir ištrinkite ją.

Kaip išjungti saugos režimą „Samsung“ telefone?

Norėdami išeiti iš saugos režimo, vėl nuspaudę palaikykite maitinimo mygtuką, po to palieskite „Paleisti iš naujo“.

„Svarbu paminėti, kad kartais, veikiant kenkėjiškoms programėlėms, telefonas užstringa ir įjungus, nepavyksta juo naudotis. Tokiu atveju saugos režimą įjungsite nuspaudę ir palaikę įjungimo mygtuką, kol ekrane atsiras užrašas „Samsung“. Tuomet nuspaudę palaikykite garso mažinimo mygtuką. Taip telefonas bus paleistas saugos režimu ir galėsite ištrinti kenksmingą programėlę“, – aiškina A. Archangelskis.

Kodėl „Samsung“ telefone saugos režimas įsijungia pats?

Jei jums nesiimant jokių veiksmų saugos režimas telefone aktyvuojamas automatiškai ir perkrovus įrenginį, neišsijungia, gali būti įstrigęs ar sugedęs telefono garso mažinimo mygtukas. Todėl telefonas visuomet bus paleistas saugos režimu. Tada reikėtų kreiptis į garantinio aptarnavimo centrą.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: